9 miesięcy, ciąża

Sierpnióweczki 2019

~Zakochana

~Zakochana

Cześć, rano na teście pojawiła się druga kreska, jasna ale jednak! Jeśli się utrzyma to termin wychodzi na 1 sierpnia :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Zakochana

~Zakochana

Jeszcze nie dziękuję, dopóki nie potwierdzę ;) Przy poprzedniej ciąży dużo jaśniejsza kreska pokazała ciążę, ale za dwa dni powtórzę. Musiałam się jednak z kimś tym podzielić, najchętniej od razu bym mówiła wszystkim, ale wiecie jak jest :)

lili05

lili05

Witam :) jeśli wszystko będzie dobrze to na początku sierpnia będe rodzic z obliczen od ostatniej miesiączki :) ostatnio byłam na beta hcg i zmartwiła mnie ginekolog bo mam za niski wynik 85,7 jak na 4 tydzien ciązy.. miała tak któraś ? czekam na odpowiedz

61310 lili05 Kobieta, 27 lat, Jasło
~Zakochana

~Zakochana

Bety teraz nie robiłam, bo jak w pierwszej ciąży zrobiłam to wyszedł mi 8-9 tydzień i panikowalam że nie zdążę z wizytą u lekarza przed 10 tc, a z usg i innych badań 6 potem wyszedł 6 tydzień. Na tym forum gdzieś teraz przeczytałam żeby się tak bardzo nie sugerować tygodniami ciąży z bety. Ważne jest tylko czy ona rośnie czy spada. Trzeba zrobić 3 razy betę co 2 dni i obserwować przyrost jeśli są wątpliwości.

~Zakochana

~Zakochana

Czy Pani doktor powiedziała Ci coś więcej? Czy tylko nastraszyla?

lili05

lili05

nastraszyła że jest za niska i że może to byc ciąża pozamaciczna lub poronie :(

lili05

lili05

Dziś rano byłam na beta i po południu mam wizyte i okaże się czy rośnie ..

~Zakochana

~Zakochana

Trzymam kciuki mocno :) Ja na wizytę umowie się dopiero koło 7-8 tygodnia żeby już wszystko było widać. Narazie czekam i staram sie o tym nie myśleć.

lili05

lili05

ojj,żeby tak się dało nie myśleć o tym. mam nadzieje że będe miała dziś dobre wiesci