Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie dziękuję, dopóki nie potwierdzę ;) Przy poprzedniej ciąży dużo jaśniejsza kreska pokazała ciążę, ale za dwa dni powtórzę. Musiałam się jednak z kimś tym podzielić, najchętniej od razu bym mówiła wszystkim, ale wiecie jak jest :)

Odnośnik do komentarza

Bety teraz nie robiłam, bo jak w pierwszej ciąży zrobiłam to wyszedł mi 8-9 tydzień i panikowalam że nie zdążę z wizytą u lekarza przed 10 tc, a z usg i innych badań 6 potem wyszedł 6 tydzień. Na tym forum gdzieś teraz przeczytałam żeby się tak bardzo nie sugerować tygodniami ciąży z bety. Ważne jest tylko czy ona rośnie czy spada. Trzeba zrobić 3 razy betę co 2 dni i obserwować przyrost jeśli są wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Mi termin spodziewanej @ minął, więc wiem że jeśli będę krwawic to nie będzie to zwykła miesiączka. Mimo wszystko czuję, że będzie dobrze. Noc miałam koszmarną, teraz już jest lepiej. Dobrze, że dziś mam wolne, a córka już duża. Dopiero przebrałam się z piżamy. Czuję się jakby mi ktoś baterie wyjął. A wczoraj miałam jeszcze pełno energii.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj apetyt też mialam na wieczór :) cały talerz placka zjadlam,popilam wodą z ogórkow i zjadłam kilka ogórków :) póżniej sałatka śledziowa,chrupki,czekoladki i popiłam pepsi . Wlasnie tak się zastanawiam bo ja bardzo dlugi czas nie pilam pepsi a od jakiegoś tygodnia mam wielką ochote na nią. Kawe zamienilam na inke :)

Odnośnik do komentarza

To mnie pokonalas swoimi zachciankami :) Ja tak jak Ty z pepsi miałam dwa miesiące temu. Sprite nie piłam 10 lat albo i więcej a wtedy tak mnie nagle naszła ochota że nie mogłam przestać o nim myśleć, wypiłam dwie butelki i mi przeszło na następne mam nadzieję 10 lat :)

Odnośnik do komentarza

Powiem tylko ze swojego doświadczenia, w poprzedniej ciąży unikalam wszystkiego co usłyszałam czy wyczytałam że mogło by zaszkodzić- Od gazowanego po smażone mięso. Cała ciążę i kp zwracałam uwagę na to co jem. Wierzę, że to było słuszne, bo ja czułam że robię to dla dziecka i dla siebie. Chciałam być pewna że robię dla niej wszystko co mogę.
Z drugiej jednak strony nie uważam żeby to było konieczne, chodzi raczej o spokój przyszłej mamy żeby nie mogła się obwiniać że czymś zawaliła.
Jeśli czujesz że masz jakąś duża zachcianke to w umiarkowanej ilości na pewno nie zaszkodzi. A jeśli czujesz że możesz bez tego się obejść, to dla swojego spokoju można ćwiczyć silną wolę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...