Skocz do zawartości
Forum

Wczesne objawy zapłodnienia


Gość Nataliaaa2618

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nataliaaa2618

Hej dziewczyny. W pierwsza ciąże udało mi się zajść za pierwszym razem ale niestety w sierpniu maluszek zmarł w 22 tyg... przyczyny nieznane. Dostaliśmy zielone światło ze możemy się teraz starac i właśnie tak było. 1 listopada wypadała mi owulacja i praktycznie do 4 były przytulanki. 14 listopada mam dostać miesiączkę a od 2 dni ćmi mnie ciagle brzuch ale tylko rano i wieczorami, jakieś bulgotanie w brzuchu,kłują jajniki(raz jeden raz drugi) i temp cały czas 37 ... piersi nie bolą w ogole. Galaretowata wydzielina,a od wczoraj biała i w miarę płynna.Teraz sama nie wiem czy mogło się udać czy po prostu sama się nakręcam. W poprzedniej ciąży miałam tylko ból brzucha jak na miesiączkę a czy inne objawy to nie pamietam bo wtedy tak nie zwracałam na to uwagi bo bym w życiu nie pomyślała ze uda się za 1 razem. A jak u was było z objawiami? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej Natalia ja kilka dni temu dowiedziałam się o ciąży. Poprzednia straciłam w czerwcu. Poprzednio odrazu wiedziałam że jestem w ciąży, ponieważ miałam tyle objawów. A teraz nie miałam żadnych! Dlatego myślałam że się nie udało, a tutaj proszę, dwa dni przed@ dwie kreski. Mogę Ci tylko poradzić żebyś już za wczasu brała kwas foliowy. Trzymam kciuki!

https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxs65gmleo1q8f.png

Odnośnik do komentarza

Ja miałam dokładnie takie objawy, jak do zwykłej miesiączki - pobolewał mnie brzuch, piersi. Ale nie było ani plamienia, ani w kluczowym dniu - krwi. (ani dwóch kresek - na pierwszych 4 testach, dopiero piątego dnia pojawiła się słaba kreseczka dodatkowa).

Jak już potwierdziłam ciążę, to dalej nic, tylko ból brzucha i bolące piersi.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3pc0zyicicwkh.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...