Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Też mam od dwóch dni wrażenie ze moja mała jest nisko. Czuje ja jak głowa obija sie o szyjke jak w 27 tyg kiedy miała fazę i byla juz głowa w kanale, ale leżenie z poduszka wtedy ja obróciło :p i normalnie teraz jak mi zasunie gdzieś w pępek lub okolice to gwiazdy widzę :p. Jest dość mocno aktywna jak na końcówkę. Też takie sa bądź były wasze maluszki? :)

Odnośnik do komentarza

Olik 3mam kciuki za szybciutki poród :) u nas rozwarcia też nie było a akcja porodowa się rozpoczęła.. we wtorek miałam skurcze które dochodziły wpierw do 60 później do 100.. pozniej doszedł ból krzyża a po 3h zostały tylko skurcze... dużo strachu ale dziś już mamy tydzień i 2 dni :))
Anima ja miałam wrażenie jak chodziłam że synuś chce mi wypaść między nogami :))
Zakochana byle do przodu :))
Pozdrawiam Was wszystkie i czekam na pierwsze poporodowe wieści :)

Odnośnik do komentarza

Dzieki Ewcia. No ja mowie ze moja nisko i chyba 7 lat temu podobnie miałam w 1 ciazy w koncowce. Jakoś tak trochę nie pamietam. Mamy intensywny week ale już koniec prawie więc śmiejemy się z mężem że możemy rodzić. No tzn jeszcze tylko odpoczniemy i możemy jechać. Buziaki.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Ja w szpitalu ale na szczęście fałszywy alarm, jeszcze nie rodze. Mały nisko i szyjka miękka ale bez rozwarcia. Obserwacja standard, ale myślę że potem wyjdę do domu jeszcze na te 2-3 tyg. skurcze słabe i nieregularne. Góra do 70 dochodzą. Więc ściskam nogi jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Nie strasz Ewa :) w poludnie mialam na zpisie 3 skurcze 100, a tak to mniejsze. Ale wieczorem już jeden max 70 a resztę 25-30. Więc nie wiem o co chodzi ale lekarka nic nie mówiła że coś nie tak. Są nieregularne więc to może tylko przepowiadajce.

Odnośnik do komentarza

Nella nie wiem co jest grane ale u mnie też były słabe przeplywy i stąd decyzja o przyspieszeniu cięcia. Jednego dnia były słabe przeplywy, następnego dnia powtórzyli i już nie czekali ani godziny dłużej. Do godziny miałam cięcie i Julianek był z nami. Ż jednej strony fajnie ale z drugiej strony jeszcze miałam ponad 3 tyg do końca ciąży a tutaj taka sytuacja...

Gratuluję zdrowej córeczki :)
Witamy na świecie :)

Odnośnik do komentarza

Nella super! Gratulacje :) często właśnie myslalam o Was jak tam :)

Zakochana ja miałam tak w tamtym tygodniu jak zdjęli mi pessar w szpitalu skurcze na ktg 100% na drugi dzien może ze 3 :p i kazali isc do domu. Rozwarcia brak. Szyjka 2.66. Ani drgnela heh :p od tamtej pory mam tez te skurcze/twardnienia. Na 16 ide do swojego doktora na kontrolę. Cos czuje ze beda mi wywolywac eh. 39tc obecnie :P
Trzymam kciuki za te ktore jeszcze w dwupaku oby bylo szybko i bezbolesnie :D

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Nella gratulacje! U mnie na szczęście sytuacja z przeplywami się wyjaśniła na tyle że teraz wychodzą dobre więc cięcia rob8c z tego powodu nie będą, ale nadal jestem w szpitalu bo moje wyniki są kiepskie. Mówią że m9ge już rodzić i najlepiej żeby już samo się zaczęło. Ale jak ma się zacząć jak ja ciągle prawie leżę. W domu to bym choć okna umyła albo podłogi odkurzyla. Może jutro będę miała jakieś dobre wieści.

Odnośnik do komentarza

Czekamy nadal. Coś chyba córcia chce być akurat nie w terminie. Oby nie zwlekala dłużej. Jutro mam wizytę. Buziaki dziewczyny. Spokojnych nocy tym z dzieciaczkami a pozostałym co czekają rozwinięcia sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Drugi tydzień w szpitalu mija i skurcze Dziś praktycznie 0. Za to przez kilkudniowe biegunke dali mi dziś kroplowki nawadniające. Mam nadzieję że jak jutro lepiej się poczuje to wyjdę i w domu się wszystko rozkręci.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny. Jestem już rozpakowana. C9rcia urodziła się dziś o 13.45 siłami natury. Wszystko u nas ok.
3680 oraz 59 cm. Także już kawałek babki.
Pozdrawiam. Trzymam kciuki za wszystkie które oczekuja na cud narodzin :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...