9 miesięcy, ciąża

Lipcówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Marmolit

Marmolit

No i dopadły mnie mdłości, mam nadzieję, że będą tylko poranne. W poprzedniej ciąży miałam całodniowe :( . Dziewczyny, które są jeszcze przed testowaniem, trzymam kciuki :). My się staraliśmy o czerwca.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ogzu30509wp7o.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpol6sjecv.png
https://www.suwaczki.com/tickers/860iwn15tpm52fry.png

41297 marmolit Kobieta, 33 lata, Ełk
Natalia89

Natalia89

Dziewczyny, trzymam kciuki za pozytywne testowanie! :)
Marmolit, współczuję . Dla mnie w pierwszej ciąży ten pierwszy trymestr był okropny właśnie przez mdłości. Też miałam przez większość dnia, ale nie wymiotowałam, tylko mi było cały czas niedobrze, niby byłam głodna a nic mi się nie chciało jeść.

Ja się zastanawiam, czy powiedzieć już kierowniczce o ciąży czy poczekać jednak aż powtórzę bete.

61184 natalia89 Kobieta, 30 lat, Łódź
~Lenka01

~Lenka01

Natalia wszystko zależy od tego jaką masz pozycję w pracy i jaką masz relację z kierowniczką :) Ja z informacją o ciąży wstrzymam się jeszcze 2-3 tygodnie. Po ostatnim cyklu, który skończył się krwawieniem mimo pozytywnych testów mam duże obawy czy wszystko będzie dobrze. Zwyczajnie nie chcę spalić tematu.
Marmolit w takim razie życzę Tobie, żeby mdłości były tylko "poranne" :)

Asiaczek88

Asiaczek88

Hej! Ja testowalam wczoraj i wyszły mi dwie kreski! Na bete idę dopiero w sobotę i później powtórzę w poniedziałek. W czerwcu straciłam ciąże, więc i teraz mam obawy, ale trzeba mieć nadzieję, że będzie wszystko dobrze. Biorę duphaston i pregna start. A wy bierzecie jakieś leki? I czy macie jakieś objawy? Ja narazie nic nie czuje, a w poprzedniej ciąży tydz po owu już miałam duże obolałe piersi.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxs65gmleo1q8f.png

59606 asiaczek88 Kobieta, 25 lat, Ostrów Wielkopolski
Marmolit

Marmolit

Asiaczek gratuluję :) bądź dobrej myśli. Ja z objawów mam mdłości, powiększone i tkliwe piersi, zawroty głowy zmęczenie. Biorę omegamed optima start. Natalia zależy jaką masz pracę i jakie relację z kierowniczką. Może powinnaś powiedzieć po wizycie u lekarza.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ogzu30509wp7o.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpol6sjecv.png
https://www.suwaczki.com/tickers/860iwn15tpm52fry.png

41297 marmolit Kobieta, 33 lata, Ełk
pati2030

pati2030

Cześć. Ja biorę duphaston i kwas foliowy. Glukoze mam podwyższona 104 i dziś byłam robić resztę badań. Z objawów ciąży tylko to że bolą piersi.U mnie normalne w pierwszej i drugiej ciąży miałam podobnie. Już jestem na L4 bo ostatnią ciąże poroniłam tak właśnie myślę że przez stres w pracy.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3x1hpfcemzzvz.png
https://www.suwaczki.com/tickers/1usai09k65aasa5f.png

42400 pati2030 Kobieta, 36 lat, Barcin
~Lenka01

~Lenka01

Ja biorę kwas foliowy i vitaminer dla kobiet w ciąży. Z objawów ciążowych mam tylko delikatnie tkliwe piersi. W pierwszej ciąży w pierwszym trymestrze też czułam się bardzo dobrze. Za to drugi był dla mnie bardzo trudny, pobyty w szpitalu i inne nie miłe perypetie. Dopiero w ostatnim trymestrze doszłam do siebie.

Natalia89

Natalia89

Asiaczek gratulacje!

Ja też wolę się nie spieszyć i nie rozpowiadac o ciąży ale z kierowniczka relacje są spoko, pracuje w korporacji w dużym zespole z czego w tym roku 3 dziewczyny odeszły na L4 ciążowe z czego dwie juz urodziły : )

Z objawów ja juz tydzień temu zauważyłam większe piersi, teraz są w dodatku bolesne, poprawiła mi się cera ale przede wszystkim mam wzdęcia i brzuch jak balon. W pierwszej ciąży w ogóle tego nie miałam, na co dzień tez płaski a teraz ledwie moje stopy widze : D

61184 natalia89 Kobieta, 30 lat, Łódź
Natalia89

Natalia89

A jeśli chodzi o suplementacja to na codzień biorę witaminę D3 i K2 oraz B12 bo nie jem produktow odzwierzecych teraz jeszcze dokupilam kwasy dha epa :)

61184 natalia89 Kobieta, 30 lat, Łódź
~Lenka01

~Lenka01

Hej dziewczyny, jak tam samopoczucie?
U mojej córki w żłobku pojawiła się tzw. jelitówka. Kilka dzieci chorych... boję się strasznie żebym młoda nie złapała, a ja od niej.