9 miesięcy, ciąża

Lipcówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Lenka01

~Lenka01

Natalia jak piszesz wiadomość z telefonu to nie możesz wstawiać gotowych emotikonów bo wówczas ucina post od tego miejsca od którego go wstawiłaś. Najlepiej robić uśmiechy "tradycyjnie" za pomocą znaków, tak jak ja :)

~Lenka01

~Lenka01

Natalia Twoje wyniki wydają się być dobre, tym bardziej, że robione przed spodziewanym okresem. Nasze wyniki są wyższe bo jesteśmy pewnie wyżej w ciąży. Na początku ciąży każdy dzień ma znaczenie. Ja wizytę mam zaplanowaną tak jak wspomniałam na 15.11. Prawdę mówiąc ten termin miałam wyznaczony wcześniej bo mam przyjść po wyniki cytologii,którą wcześniej robiłam.

Natalia89

Natalia89

No tak wiem, w pierwszej ciąży jakoś robiłam testy tydzień po terminie @, betę jeszcze później i jakoś tak wszystko szybko szlo : ) a teraz się strasznie dluży bo domyślam się o ciąży juz od tygodnia.
To wizyte masz juz niedługo, pewnie usłyszysz juz serduszko :)

61184 natalia89 Kobieta, 30 lat, Łódź
pati2030

pati2030

Tylko chwilę mnie nie było a tyle nowych osób się pojawiło :) Super że nas coraz więcej. Tilana ja też straciłam swoje maleństwo w 8 Tc :( Trzymam kciuki :) Lenka za Ciebie również :)Bądźmy dobrej myśli :) Mi wychodzi termin na 4 lipca :) Będzie Raczek :) Kochanego upartego Skorpiona już mam w domu he he. Pozdrawiam dziewczyny

--

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3x1hpfcemzzvz.png
https://www.suwaczki.com/tickers/1usai09k65aasa5f.png

42400 pati2030 Kobieta, 36 lat, Barcin
~Lenka01

~Lenka01

Dziewczyny ja też mam już dwuletnią uparciuszkę w domu, która teraz doczeka się rodzeństwa.
Powiem Wam, że i dla mnie ta ciąża jest taka "niecierpliwa". W pierwszej ciąży zrobiłam test i w tym samym dniu akurat miałam wizytę u lekarza bo też miałam odczyt cytologii. Wtedy ciąża była bardzo wczesna i nie było jej widać na usg. Nie robiłam też żadnej bety, a teraz ze względu na to co się stało w ostatnim cylu postanowiłam zrobić dla swojego spokoju. Myślę, że serduszka jeszcze nie usłyszę bo w przyszłym tygodniu będzie dopiero 6 tydzień i 4 dzień. A termin porodu wychodzi 06.07 :)

Natalia89

Natalia89

Pati, ja mam kochanego upartego barana w wieku 3,5 a sama jestem skorpion. Wiec się ciesze z łagodnego raczka

61184 natalia89 Kobieta, 30 lat, Łódź
Nadziejaaaaa

Nadziejaaaaa

Hej dziewczyny, przeczytalam wszystkie wasze posty witam i gratuluje, bylam caly czas na.forum czekajac na.dwie kreski, odstawilam tabletki anty 13, 18 mialam okres odstawienia jak sie.uda to bede z wami lipcowka :) ciekawe czy mi sie udalo za pierwszym razem :) a co do temperatury to kurcze ja sprawdzam i mam jakies wariacje zna sie moze ktoras na tym zeby mi ocenic? pozdrawiam dziewczyny

61123 nadziejaaaaa Kobieta, 27 lat, Poznań
Majka7772

Majka7772

Nadziejaaa ja mam tak samo :) ost okres miałam 17,owulacje jakoś 3/4 więc zobaczymy jakie będą rezultaty:) a kiedy planujesz testować??

50980 majka7772 Kobieta, 26 lat, Śląsk
Nadziejaaaaa

Nadziejaaaaa

Mysle ze po 18 dopiero ja juz nadgorliwa testowalam ale.to za szybko tym bardzoej ze nie wiem kiedy mialam owu czy w ogole mialam ;) ale jak nam terminy sie zbiegly a
Majka a wiesz ze na pewno owu mialas?

61123 nadziejaaaaa Kobieta, 27 lat, Poznań