Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Asiaczek mój gin nie miał problemu jak powiedziałam, że na kolejną wizytę biorę męża. Też ma prawo usłyszeć bicie serca swojego dziecka w końcu:)
Bardziej się zastanawiam jak mój mąż będzie się czuł widząc mnie i obcego faceta robiącego mi usg dopochwowo:)

Odnośnik do komentarza
Gość oluszek7

Natalia u mnie tak samo ostatnio brak apetytu i jak myślę o mięsie to od razu niedobrze mi się robi. Tak samo nie mogę patrzeć na warzywa, tylko ryby w miare mi podchodzą i owsianka. Jak nie zjem to mdli, ale najchętniej to bym nic nie jadła...

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki. Ja mam dzisiaj mega senność normalnie masakra bylam ospala ostatnio ale dzisiaj to bym spala na siedzaco. Piersi bola dalej okropnie dzisiaj skonczylam 7 tydzień no i mnie mdli ale tylko jak jestem glodna potem zjem jest okej i za jakas godzinke znowu mi niedobrze.....ehhh....w pierwszej ciazy mialam sennosc i lekkie mdlosci a teraz wszystko

https://www.suwaczek.pl/cache/53f270dbc2.png

Odnośnik do komentarza

Juz dawno mnie nie było ale wiecznie bym sapała.
Od rana mdłości wiec wychodzę do ludzi jak bardzo muszę. Wczoraj poszłyśmy do centum handlowego z córka i mężem. Z okazji mikolajek obiecaliśmy małej zestaw happy meal. Zjadłam jedno frytka i się porzygałam na miejscu. Pózniej w domu płakałam pół godziny

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Lenia, nie stresuje się tak dziewczyny bo do końca ciąży to osiwiejecie. Każdy organizm inacze reaguje na hormony i to o niczym nie świadczy czy są mdłości czy ich nie ma. Zgaga, puchnięcie nóg to rąk samo indywidualne kwestie.

Ja ostatnie trzy dni czułam się naprawdę dobrze a dzisiaj znow koszmarny brak apetytu a jednocześnie ciągły głód. Właśnie usmazylam sobie placki ziemniaczane i jestem szczęśliwa :d

Dowiadywalam się dziś o usg prenatalne tam gdzie byłam w pierwszej ciąży i ta moja pani genetyki juz nie przyjmuje prywatnie tylko w jakims programie genetycznym. Musze od mojego lekarza wziąć skierowanie i wtedy się zapisać i jest za darmo usg i 2 testy papa. Tylko tak się zastanawiam czy lekarz prywatny da mi takie skierowanie?

Odnośnik do komentarza

jeżeli chodzi o badania prenatalne to przy rejetracji usłyszałam, że pęcherz powinien być lekko wypełniony - czyli na min pół godziny przed badaniem nie powinnam korzystać z toalety.

Nie zazdroszczę wam tych wymiotów, u mnie ani przy pierwszej ani teraz wymiotów nie miałam - nawet mnie nie mdli. Teraz jest o tyle fajnie w porównaniu do pierwszej, że nie jestem aż tak wyczulona na zapach bo przy pierwszym dziecku doskonale wiedziałam po zapachu co koleżanka wcina 3 biurka dalej.
Jedynie co to wiecznie bym wodę piła, początkowo odrzuciło mnie też od kawy, ale teraz wszystko powoli wraca na swoje tory.

A tak zapytam - jak wasze brzuszki , bo u mnie w pierwszej ciąży brzuszek gdzieś po 4 miesiącu się dopiero pojawił, a obecnie mam taki jak wtedy gdzieś w 5 miesiącu, a to dopiero 9 tydzień.

Odnośnik do komentarza

MałamamaAni a widzisz co poradnia to zwyczaje bo ja na pierwszych badaniach prenatalnych z córką usłyszałam, że pęcherz ma być pusty i kazali nam tego pilnować, w sensie przed wejściem do gabinetu obowiązkowo było wc :)
Co do brzucha to niestety też mam zdecydowanie większy niż w pierwszej ciąży. W pierwszej ciąży brzuszek zaokrąglił się w ok 4-5 m-cu a w drugiej jest już teraz widoczny.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, nie wiem czy forum na to pozwala, ale poniżej linki do ciekawych artykułów odnośnie badań prenatalnych. Jak się przygotować, komu przysługują darmowe:

http://badania-prenatalne.opole.pl/artykul1/?fbclid=IwAR18STKcug19KuC1C06bDiKTGjVZ45a3FtKHZJ1WeYIOkqdTEGrS3wMMHbk
http://badania-prenatalne.opole.pl/1-badanie-cz2/?fbclid=IwAR0az_M4dBMbp0Uf4nNY5hUsfxjxN8pvYjdCAPdRJd-DBkngImzGTPCnMPk

Odnośnik do komentarza

Co do brzuszka to z synem długo nic nie było widać a teraz już brzuch jest spory i w spodnie się nie mieszcze. Myślę o kupnie ciazowych ciuchów. Chyba spodnie będą najwygodniejsze. Wieczór i znów mdłości....moja mama zacięcie obstawia dziewczynkę po tych wieczornych mdlosciach ...zobaczymy:-)

Odnośnik do komentarza

U nas od 4 lat imiona były wybrane, miał być Stefek albo Ula. Jednak syn chce Michałka (jakoś mi tak do końca nie odpowiada, ale co zrobić - tylko mieć nadzieję, że jednak córka), dlatego Michałek albo Ula.

Ja właśnie siedze i szukam jakiś ciuchów ciążowych, bo już mnie moje spodnie uciskają, a w pracy jednak muszę jakoś wyglądać. Macie jakieś godne polecenia sklepy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...