9 miesięcy, ciąża

Lipcówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Zakochana

~Zakochana

Ja w szpitalu ale na szczęście fałszywy alarm, jeszcze nie rodze. Mały nisko i szyjka miękka ale bez rozwarcia. Obserwacja standard, ale myślę że potem wyjdę do domu jeszcze na te 2-3 tyg. skurcze słabe i nieregularne. Góra do 70 dochodzą. Więc ściskam nogi jeszcze :)

Ewa S

Ewa S

Zakochana moje skurcze jednego dnia były na 60 70 a wieczorem już na 100 :) rozwarcia też nie miałam a szyjka była 15mm i miękka.. także zaczynam 3mac kciuki :)

64866 ewa-s Kobieta, 35 lat, Gorzów Wielkopolski
~Zakochana

~Zakochana

Nie strasz Ewa :) w poludnie mialam na zpisie 3 skurcze 100, a tak to mniejsze. Ale wieczorem już jeden max 70 a resztę 25-30. Więc nie wiem o co chodzi ale lekarka nic nie mówiła że coś nie tak. Są nieregularne więc to może tylko przepowiadajce.

Ewa S

Ewa S

Zakochana jak tam na dziś?
Ja cały czas 3mam kciuki :)

Nella

Nella

Dawno mnie tu nie było ale już opowiadam. Urodziłam 12-go czerwca zdrowa córeczkę o wadze trochę ponad 2 kg. Poród był wywoływany w 36 tc z uwagi na pogorszenie przepływów.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/eikts65gjt6um1v4.png

62470 nella Kobieta, 32 lata, Warszawa
Ewa S

Ewa S

Nella nie wiem co jest grane ale u mnie też były słabe przeplywy i stąd decyzja o przyspieszeniu cięcia. Jednego dnia były słabe przeplywy, następnego dnia powtórzyli i już nie czekali ani godziny dłużej. Do godziny miałam cięcie i Julianek był z nami. Ż jednej strony fajnie ale z drugiej strony jeszcze miałam ponad 3 tyg do końca ciąży a tutaj taka sytuacja...

Gratuluję zdrowej córeczki :)
Witamy na świecie :)

Anima0987

Anima0987

Nella super! Gratulacje :) często właśnie myslalam o Was jak tam :)

Zakochana ja miałam tak w tamtym tygodniu jak zdjęli mi pessar w szpitalu skurcze na ktg 100% na drugi dzien może ze 3 :p i kazali isc do domu. Rozwarcia brak. Szyjka 2.66. Ani drgnela heh :p od tamtej pory mam tez te skurcze/twardnienia. Na 16 ide do swojego doktora na kontrolę. Cos czuje ze beda mi wywolywac eh. 39tc obecnie :P
Trzymam kciuki za te ktore jeszcze w dwupaku oby bylo szybko i bezbolesnie :D

63507 anima0987 Kobieta, 26 lat, Warmińsko-mazurskie
Ewa S

Ewa S

Nella jak tam ?
Jeszcze w dwupaku czy już masz maleństwo ze sobą?

~Zakochana

~Zakochana

Nella gratulacje! U mnie na szczęście sytuacja z przeplywami się wyjaśniła na tyle że teraz wychodzą dobre więc cięcia rob8c z tego powodu nie będą, ale nadal jestem w szpitalu bo moje wyniki są kiepskie. Mówią że m9ge już rodzić i najlepiej żeby już samo się zaczęło. Ale jak ma się zacząć jak ja ciągle prawie leżę. W domu to bym choć okna umyła albo podłogi odkurzyla. Może jutro będę miała jakieś dobre wieści.

Ewa S

Ewa S

Zakochana dasz radę już pewnie dzień dwa dziela Cię od zobaczenia maleństwa :)

A pozostale ciężarówki? Z dziećmi już? Czy czekacie nadal ?