9 miesięcy, ciąża

Lipcówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ewa S

Ewa S

My byliśmy w pt na wizycie i fajnie byłoby gdyby jeszcze wytrzymać choć 2 tygodnie.. maluszek już się przytwierdzil główka i zszedł na sam dół.. jest gotów to powitania świata.
W poniedziałek za tydz idziemy do szpitala na ktg żeby zobaczyć czy skurcze nie powodują rozwarcia..i wtedy się okaże kiedy cięcie. Najpóźniej jednak i najlepszym dla naszego synka terminem byłoby między 1 a 3 lipca. Wtedy planowo mamy mieć cięcie.
Samopoczucie różne :) martwię się że będzie za szybko a 19 czerwca obiecałam chłopcom pójść do nich na zakończenie roku szkolnego :) mam nadzieję że się uda.
Ogólnie wszystko już kupiłam. Resztę zamówiłam i jutro ma przyjść :) w tym tygodniu też planuje spakować torbę do szpitala już..

3mam za Was wszystkie kciuki o szczęśliwe rozwiązania :)

64866 ewa-s Kobieta, 35 lat, Gorzów Wielkopolski
Anima0987

Anima0987

Kochana ja sie modlę o 36 tydz zeby dotrwać. Jutro zaczynam 35 wiec jeszcze tydzień i bede spokojniejsza. :)
A.może tak byc ze nie beda się maluszki spieszyc na swiat i sobie te nasze terminy beda brały za nic :D
Czekam az narzeczony wroci w srode z delegacji i będziemy pakowac torbę , bo różnie to bywa. Jutro kontrola u lekarZa. Sie okaże ze jeszcze mam rozwarcie i co ja biedna poczne :p
Tez trzymam kciuki za Nas wszystkie :} już nie wiele zostalo.

63507 anima0987 Kobieta, 26 lat, Warmińsko-mazurskie
Olik25

Olik25

Oj tak. Też mnie mała niemiłosiernie kopie. Też będę pakować torbebchoc ja mam mc z kawałkiem.
Wizyta za tydzień. Dziś zrobiłam badania. POWODZONKA.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/iv094z17knudo2xz.png

61764 olik25 Kobieta, 35 lat, opolskie
~Zakochana

~Zakochana

To ja już torbę mam spakowana z rzeczami dla mnie od jakiegoś czasu, ale to że względu że już raz wylądowałam w szpitalu z nienacka i mąż potem musiał w domu mnie pakować. Więc wolę być przygotowana. Wyprałam poszycie wózka, bo mam stary. Ubranka po corce też zaczęłam prać więc jedna komode już mam zapelniona. Przykryłam pieluszki flanelowymi żeby się nie skurzyly ubranka. O tyle bede juz spokojniejsza ze na pieresze dni jestem gotowa. Nowe ciuszki będę na spokojnie prac już w lipcu i wtedy też będę szykować kącik małego w sypialni. Ja mam tak że 2 dni funkcjonuje normalnie a potem tydzień jestem nie do życia więc wszystko rozkladam w czasie. I tak do końca lipca pewnie się nie wyrobie że wszystkim. Wolę się nie przeciazac bo chce dotrwać do terminu.

Imbir

Imbir

Czesc dziewczyny, zajrzalam tu z ciekawości sama majac termin na 21.07 ;)
Anima chcialam Ci napisac ze w pierwszej ciąży od 32 tyg mialsm szyjke zgładzoną a nawet male rozwarcie, oczywiscie trochę polezalam choc nie tak restrykcyjnie ale jak przyszlo co do czego urodzilam dokladnie w terminie a dzien przed porodem na ktg nawet male skurcze sie nie pisały, także wszystko sie moze zdarzyc;)
Powodzenia wszystkim!

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqdf9hz10jjtap.png

51229 imbir Kobieta, 11 lat, NN
Anima0987

Anima0987

Ja dziś wkraczam w 35 tydz. Nadal mam pessar w sensie nie zsunal sie, i o 15kontrola u doktora który uznając moje szczęście nic nowego nie powie xd oprocz tego zeby leżeć. Kurde.nie moge leżeć po.pierwsze ciśnienie mam.jak umarlak, cukrzyca ktorej nie sprzyja lezenie i jak sie ruszsm to nie stAwia mi.sie brzuch ... ale z doktorem sie kłócić nie bede i twardo mówię mu ze leżę:D
No i zwlekam z tym pakowaniem i prasowaniem przez to...
A Wy juz praktycZnie WszYstko macie ogarnięte.. Masakra :/

Anima0987

Anima0987

Dalej w dwupaku. Jutro 36 tydz. I czekam na jakiś znak :D dziś coś czesto mam skurcZe braxtona ale może dlatego ze odkurzalam :P ja nawet nie wiem Kiedy jechać do szpitala :P chyba dopiero jak odejdą mi wody :D

~Zakochana

~Zakochana

Ja też poprzednio bałam się że nie będę wiedzieć ale tego chyba nie da się przegapić:) u mnie to był potworny ból i skurcze regularne najpierw co 15 min przez godzinę a potem coraz częstsze. Po 4 godzinach jak już zeszło do 5 min widziałam że nie ma co dłużej czekać :) Mam nadzieję że teraz będzie podobnie.

~Zakochana

~Zakochana

A jakbym czekała na odejście wód to bym w domu urodziła bo pękł dopiero przy partych więc nie ma co dopatrywać czopa czy wód bo nie zawsze wcześniej odchodzą ;)