9 miesięcy, ciąża

Lipcówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Zakochana

~Zakochana

Ja dla dziewczynki coś bym wybrała, bo mam kilka które mi się podobają ale dla chłopaka zero. Żadne mi nie pasuje. Chyba skończy się tak że to córka wybierze :)

Nella

Nella wpis edytowany

My mamy dla dziewczynki już dawno wybrane - Zosia :)
Mieliśmy spory problem z wyborem imienia dla chłopca ale problem się rozwiązał ;)
Zakochana- tak, to moja pierwsza ciąża, mimo, że już niedługo skończę 32 lata ale lepiej późno niż wcale

--

https://www.suwaczki.com/tickers/eikts65gjt6um1v4.png

62470 nella Kobieta, 32 lata, Warszawa
Olik25

Olik25

Nella
My mamy dla dziewczynki już dawno wybrane - Zosia :)
Mieliśmy spory problem z wyborem imienia dla chłopca ale problem się rozwiązał ;)
Zakochana- tak, to moja pierwsza ciąża, mimo, że już niedługo skończę 32 lata ale lepiej późno niż wcale

:) Pięknie:)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sq43r84c6ooh5i.png

61764 olik25 Kobieta, 35 lat, opolskie
~Zakochana

~Zakochana

Późno Nella to jest po 40 (jeśli chodzi o pierwsze dziecko) ale i takie koleżanki mam więc jesteś w optymalnym wieku :)

~tylka

~tylka

Witam Was. Niedawno Was tu znalazłam. Chciałabym się przyłączyć do Waszej grupy bo z doświadczenia wiem że razem lepiej i raźniej. Kilka słów o mnie. To moja 3 ciąża, drugi poród. W domu mam wspaniałego synka. Termin mam na połowę lipca. Wczoraj bardzo zmartwiłam się na wizycie. Mój lekarz aktualnie jest ja urlopie wiec po l4 wybrałam się do innego w tym samym ośrodku. Stwierdził że mam krótka szyjkę, że po prostu mi się skraca. Nie wiem po czym to wywnioskował skoro mój lekarz prowadzący nigdzie nie miał zaznaczone ile mierzyła moja szyjka wcześniej.. może po prostu taki mój urok. Kazał mi leżeć jak najwięcej. Powedzial mi ze nawet mógłby mnie skierować do szpitala ale jak będę leżeć w domu to tego nie zrobi. Od początku ciąży biorę luteine bo miałam lekkie plamienie raz co zauważyłam po wizycie w toalecie. W poprzedniej ciąży miałam problem ze skracają się szyjka. Leżałam od 5ego miesiąca. Aktualnie nie wiem co się stało bo mój lekarz na ostatniej wizycie -a man je co 2tyg-twierdzil ze wszystko jest ok. Boje się mega ze będę już musiała faktycznie leżeć. Wiem co to znaczy i nie wspominam tego dobrze. W poniedziałek mam wizytę u swojego lekarza wiec może mi powie ze jednak jest wszystko dobrze -bardzo bym chciała.. do tej pory staram się oszczędzać chociaż z żywym prawie 4latkiem w domu nie jest to takie proste. Pozdrawiam Was i liczę na przyjęcie.

Ani4

Ani4

Tylka, czasami taka uroda, że szyjka jest krótsza ja tak np mam. Najlepiej słuchać swojego lekarza bo on potrafi ocenić czy szyjka się skraca czy jest krótka bo to różnica.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8sek2zunx8jsu.png

61858 ani4 Kobieta, 40 lat, Śląsk
~tylka

~tylka

Ani4, dokładnie tak i dlatego się umówiłam do swojego na wizytę w poniedziałek. Ale martwię się strasznie. Jestem mega zdołowana. Cały czas siedzę w internecie i tylko czytam.. wiem, że to beznadziejne. A Ty Ani4 jaką masz dl szyjki?