Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oluszek7

Hej, a propos zachcianek u mnie w tym tygodniu kroluja owoce jabłko, banan, kiwi. I od kilku dni za mną chodzi wołowina po tajsku, albo chociaż coś innego też azjatyckiego, mimo że przed ciążą nieprzepadalam za tym... Ach te hormony.... :)

Odnośnik do komentarza

Jestem po wizycie u lekarza prywatnego, pełna kultura, usg podczas którego lekarz opowiadał co widzi podczas badania. Słyszałam też serduszko :) ogólnie jestem zadowolona i spokojna bo mam w końcu dobrego lekarza prowadzącego :)

Odnośnik do komentarza

Lenka dobry lekarz to podstawa w ciąży cieszę się że wszystko jest dobrze oby tak dalej ... Martus ja czasem jem makrele w sosie pomidorowym bo tylko ją lubię albo tzw. Sledzika na raz z pudełeczka. Jeśli masz ochotę to zjedz...Ciąża to nie choroba trzeba jeść to co można i na co ochota przychodzi oczywiście zdrowa żywność musi być ale zgrzeszyc możemy. Np ja dziś zjadlam kanapkę z pasztetowa swojska. A i chodzi za mną kaszanka :-)))

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj długo, długo szukałam swojego smaku. Zaczęłam od bigosu, potem śledzik, ale okazał się niedobry, wątróbka - średnia, kawałek ciasta - to był błąd, myślałam, ze jednak będę wymiotowac. Później spróbowałam wypić kawę... jeszcze większy błąd... Skończyło się na próbie zjedzenia kebaba - nie udało się. W końcu popiłam szknaleczka coli. Mam ochote na tyle rzeczy, a potem okazuje się, ze nie jestem w stanie nic zjeść...

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia 89

Fekete, czekam jutro na dobre wieści :)

Ja zjadłam dziś śniadanie o 12, dwie miski zalewajki bo nie miałam apetytu od rana.

Powoli pojawiają się na portalu pacjenta moje wyniki krwi. Glukoza ok bo 83 a morfologia tak sobie bo erytrocyty i hematokryt poniżej normy. Ciekawe co powie lekarz. Wasza morfologia jest ok?

Odnośnik do komentarza

Dziś byliśmy u teściowej na wsi ...zhadlam o dziwo obiad cały faworki dostałam w prezencie sokowirowke żyć nie umierać:-))a teraz wieczorem już mdłości...i to takie fest....piszę do Was z łóżka ale zaraz do toalety się przeniose :-) a jeśli chodzi o morfologie to moja ok tylko mało płytek krwi mi wyszło..Fekete czekam na dobre wieści jutro nie martw się. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...