9 miesięcy, ciąża

Lipcówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Mała77

~Mała77

Dziadkowie jak to oni będą Twojego syna rozpieszczac zobaczysz dobrze mu będzie jeszcze nie będzie chcial wracać...wazne żebyś skonsultowala z lekarzem. Co do wyprawki to na ostatnią chwilę nie będę kupować powoli gromadze wyprawke. Juz zgrzeszylam i co nie co pokupowalam.

Pandaa

Pandaa

Życzę dużo zdrówka! Oby skończyło się tylko strachem :)

My póki co nawet nie myślimy jeszcze o jakiejkolwiek wyprawce.

Myślałam, że jestem już zdrowa a tutaj znowu gardło mnie tak boli że nie mogę przełykać :/ oby szybko przeszło bo jutro wracamy do Niemiec.

61289 pandaa Kobieta, 27 lat, Sachsen Anhalt
Fekete

Fekete

Hej. Ja po wizycie. Ryzyko chorób niskie, jest 6cm dziecko ze wszystkimi narzadami w normie. Łożysko tak ułożone że istnieje ryzyko krwawien i wtedy szpital, wiec poprosiłam o zwolnienie jeszcze do końca stycznia, chociaż już chciałam wracać do pracy, ale jeszcze się polenie. No i w środę idę jeszcze raz na usg, istnieje podejrzenie fali zwrotnej w serduszku, ale dziecko było tak ułożone, że mógł to być równie dobrze błąd badania. Ginekolog kazała się tym nie przejmować, mówiła, że co drugi człowiek może to mieć tylko jak my się rodzilismy to nikt tego nie badał i nikt nie zwracał na to uwagi. Może być też tak, że teraz wada jest a za miesiąc już jej nie będzie.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/9ewnikgnn7zxnm5p.png

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkha0024euahxb.png

61276 fekete Kobieta, 29 lat, Grudziądz
Besos30

Besos30

Fekete to trzymam kciuki żeby z serduchem bylo ok. Moja córka miała torbiele na mózgu na szczęście się wchlonely.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg7awm8c1g.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv09cwa1o2wg8u1y.png
https://www.suwaczki.com/tickers/17u9ru1dbqs94x9b.png

61557 besos30 Kobieta, 31 lat, Marki
~Bajka29

~Bajka29

Gosia- gratulacje:), Pati- wypoczywaj i nie stresuj się. To ze nie miałaś nigdy ospy nie znaczy że się zarazisz. Głowa do góry! Fekete- dobrze ze ryzyko niskie, z serduszkiem tez na pewno będzie wszystko w porzadku. Moja koleżanka miała podobny przypadek i dziecko zdrowe. W ogóle byłam właśnie u tej koleżanki która rodziła dwa miesiące temu i mi opowiedziała o swoim porodzie. Nie będę Wam zdradzać szczegółów ale mam traumę lekką po tej historii. Jak okaże się że jednak nie będę miała cc to chyba czeka mnie panika. Cała drogę do domu o tym myślałam (a to było 70km).

~Mała77

~Mała77

Porodem się nie stresuj. Każdy poród jest inny. Mój pierwszy i do tej pory jedyny był lekki a obok mnie leżała babka co trzecie dziecko rodziła.nie powiem co robiła....ale mówi się że kolejny porod to lżejszy a g....prawda....to wszystko zależy od ułożenia dziecka jego wagi twojej miednicy itp. Ja chce rodzić naturalnie a cc bym nie chciała. Będę się bronić przed tym. Jedynym wslazaniem do cc może być u mnie wada wzroku. Ale myślę że będzie poród naturalny....

~Mała77

~Mała77

Fekete nie stresuj się wszystko będzie dobrze. To może być błąd badania lub wszystko może się zmienić na dobre. Pozytywne myślenie to polowa sukcesu. Ja też się stresuje wszystkim mimo że jest ok ale tłumaczę sobie że wszystko będzie dobrze.

~ol66

~ol66

a ja mam pytanie, jak to jest ze szpitalem ? skoro mam termin porodu na 17-19 lipca to mam sie w tym czasie zglosic do dowolnego szpitala czy wczesniej mam gdzies zglaszac ze chce tam rodzic ? czy jak? bo kompletnie sie nie otientuje.. :P