Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Jak się macie dziewczyny i wasze maluszki? U nas różnie, ale ogólnie jest dobrze. Ja padam że zmęczenia. Synek rośnie dobrze, tylko mamy trochę problem z kolkami, ale podobno chłopcy tak mają. Ewa jak się czujesz po cc? Ty miałaś trochę wcześniej to powiedz czy czujesz jeszcze jakiś ból w miejscu rany?

Odnośnik do komentarza

Zakochana bol w miejscu rany czulam nie cale 7 tygodni. Wyjatkowo dlugo. Mam wrazenie ze po pierwszych 2 cieciach bylo krocej.
Bylam na kontroli na 6 tygodni i wszystko dobrze sie zagoilo, macica wrocila do swoich rozmiarow, ale przy badaniu w miejscu gdzie sie blizna rozeszla przy cieciu czulam dyakomfort.
Teraz kiedy juz duzo chodzimy na spacery duzo biegamy po domu z dzieckiem na reku

Odnośnik do komentarza

Zakochana bol w miejscu rany czulam nie cale 7 tygodni. Wyjatkowo dlugo. Mam wrazenie ze po pierwszych 2 cieciach bylo krocej. 
Bylam na kontroli na 6 tygodni i wszystko dobrze sie zagoilo, macica wrocila do swoich rozmiarow, ale przy badaniu w miejscu gdzie sie blizna rozeszla przy cieciu czulam dyskomfort. 
Teraz kiedy juz duzo chodzimy na spacery duzo biegamy po domu z dzieckiem na reku jest bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...