9 miesięcy, ciąża

Lipcówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Natalia89

Natalia89

Uważajcie na te wózki 3 w1. Sprawdzające fotelik bo prawie wszystkich przypadkach jest on po prostu nosidełkiem ładnie dobranym wizualnie do wózka bez żadnych atestow. Poczytajcie na stronie osiemgwiazdek o fotelikach.

My mamy wózek Jedo 2w1. Długo używałam spacerówki, sprawdziła mi się. Do fotelika maxi cosi bez problemu dobrałam adaptery :)

U nas jak się potwierdzi ze dziewczynka to w zasadzie wszystko mamy. Choć na pewno dokupie jakieś ciuszki bo są piękne :)
Z kosmetyków używamy tylko płyn do kąpieli, olejek z migdalow do ciała. Pieluszki wielorazowe musze dokupic bo nie mam takich new non i to chyba tyle z wyprawki.
No nie licząc oczywiście rzeczy dla mnie jak podkłady, podpaski i te inne cudowności ;d

61184 natalia89 Kobieta, 30 lat, Łódź
patka31

patka31

Hej dziewczyny jestem tu nowa. Czy mogę do was dołączyć? Mam 31 lat, jestem obecnie w 12 tyg i 1 dniu ciąży. Podpatruję wasze posty już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz zdecydowałam się napisać. Jeżeli macie ochotę to mogę więcej napisać o sobie.

61636 patka31 Kobieta, 32 lata, Radom
Asiaczek88

Asiaczek88

Patka31 jasne że możesz dołączyć! Miło nam Cię powitać :-)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxs65gmleo1q8f.png

59606 asiaczek88 Kobieta, 25 lat, Ostrów Wielkopolski
patka31

patka31

Asiaczek88 tyle pozytywnej energii od Was bije że musiałam dołączyć. Tego mi teraz potrzeba jak każdej z nas. To moja druga ciąża. Mam córkę, która niebawem skończy 7 lat.

patka31

patka31

Cześć Jola AN. Ty też niedawno dołączyłaś :-) Jak przeczytałam twój pierwszy wpis to pomyślałam, że to o mnie. Też mam termin na 18 lipca z OM, natomiast z usg 12 lipca. 2 stycznia miałam usg prenatalne. Z wyprawką też czekam do kwiecień/ maj. Mam sporo rzeczy po córce. Jak będzie chłopiec to dokupię ciuszki. Na usg pani doktor powiedziała, że jest duża szansa, że będzie chłopiec. Dla mnie pleć nie ma znaczenia, mimo że mam córkę. Wiadomo najważniejsze, żeby zdrowe. Dla dziewczynki mam już imię wybrane, a dla chłopca jeszcze nie :-)

Emilaw

Emilaw

Dziewczyny przypomnijcie czym leczyłyscie przrziebienie bo normalnie katar mn8e wykańcza

--

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sq9n73t471hfnn.png

61209 emilaw Kobieta, 33 lata, Stare Wnory
Jola AN

Jola AN

Emilaw, ja walczylam przez ostatnie dwa tygodnie grudnia z zatokami, głównie inhalacje z soli fizjologicznej, czosnek, miód

50154 jola-an Kobieta, 39 lat, Krakow
patka31

patka31

Jola AN dokładnie :-) Usg prenatalne miałam robione w 11 tyg i 6 dniu. Mój maluszek mierzy 64 mm. Córka w 11 tyg i 6 dniu miała 52 mm. Jestem zaskoczona, że dzidzia tak podrosła. Jak to było u was?