Skocz do zawartości
Forum

Witam.


Daria96

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego, że mam 21 lat. 3 miesiące temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Pierwsza wizyta super. Na deugiej okazało się, że mam nadciśnienie i torbiel na jajniku 5 cm. Lekarz przepisał mi dopegyt. Dostałam skierowanie do poradni patologii ciąży. Na pierwszej wizycie dr poinformowała mnie, że w drugim trymestrze będę musiała mieć operację (chodzi o ten guz). Dała mi też skierowanie do kardiologa i na badania prenatalne. Te badania strasznie mnie zdziwily. Od tamtej pory zastanawiam się czy może coś jest nie tak. Czy doktor zobaczyła coś na ekranie. Wiem, że lekarze mają problem dawać skierowanie na te badania przy zdrowych ciążach, a kobiety po 35 r.ż je dostają (ze względu na wiek o ryzoko) Strasznie się boje, że może dr coś zobaczyła, że może coś jest nie tak... Mama pociesza mnie, że to napewno przez tego guza i nadciśnienie, że może w takiej poradni każda pacjentka dostaje skierowanie właśnie na te badania. Proszę pomożecie. Co o tym myślicie? Mam tysiąc myśli..

Odnośnik do komentarza

Na pewno dostałaś to skierowanie ze względu na torbiel itd.
Ja zaszłam w ciążę, krótko po chemioterapii. Też dostałam skierowanie na prenatalne , ale lekarz powiedział mi, że nie mam się czym stresować, bo na razie wszystko jest ok, a to badanie jest tak po prostu dla swiętego spokoju.:)

Odnośnik do komentarza

Nata2 moja siostra na początki ciszy też miała torbiel. Rosła z każdym tygodniem. W 20 tc musiała mieć operacje w pełnej narkozie by usunąć guza. Był tak duży że jej syn nie miał miejsca by się rozwijać. Wszystko oczywiście skończyło się dobrze. Młody ma skończone 2 lata i jest małym rozrabiaka. Guz był tak wielki że lekarz trzymał go w dwóch rękach. Pokazywał mojej mamie zdjęcie po operacji. Są i torbiele które nie rosną a są i takie które się wchłaniają. Więc nie martw się na zapas. Wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...