Skocz do zawartości
Forum

Ciąża uznana za obumarłą?


sabinak24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich,
Wiem ze mozna na Was liczyc wiec chcialabym dowiedzieć sie czy ktos miał podobnie. Otoz...od poczatku roku mam nieregularne miesiączki(co 31 dni, co 25), OM mialam 19.08. 15 września czyli dzien przed planowanym okresem dostalam tzw plamienia implantacyjnego wrecz książkowego. W poniedziałek 17 września zrobilam test ciazowy i wyszedl pozytywny choc druga kreska bardzo słaba. 24 wrzesnia udalam sie do ginekologa. Wedlug OM byl to 5 tydzidn 1 dzien. W Karcie Ciazy mam wpisane po USG 4 tydzien. 15 pazdziernika byla kolejna wizyta. Badania krwi wyszly wzorowo. Jednak Pani doktor stwierdzila ze nie jest to 8 tydzien ttlko według USG 6 tydzien 2 dzien. Dostalam skierowanie na lyzeczkowanie i nastepujacy opis: w jamie.macicy widoczny pecherzyk ciazowy o regularnym obrysie a w nin echo zarodka o crl 5 mm co odpowiada 6tc i 2 d. ASP nie uwidoczniono. Kosmowka bez cech odklejania. Przydatki bez patologii.
Najgorsze jest to ze te tygodnie sie nie zgadzają. Wiec czy jest szansa ze jednak ciaza jest prawidlowa? Czekam juz tydzien od tamtej wizyty, objawy ciazowe sie nasilają a zadnych niepokojacych objawów nie mam. To dla mnie bardzo trudne.

Odnośnik do komentarza

Cala wizyta u Oani doktor trwala 8 minut. Na badania ktore sama zlecila nawet nie spojrzala. Zrobila USG, postawila diagnoze i naciskala zeby nastepnego dnia juz udac sie na zabieg. Nie sprawdzila karty ciazy aby moc zobaczyc te roznice w tygodniach ciąży. Nie potrafila prwidlowo ustawic USG. Jutro jestem umowiona do innego lekarza ale przyznam ze to najgorszy tydzien w zyciu. Pani ddoktor prowadzaca niestety skreslila nas calkowicie.

Odnośnik do komentarza

Niektórzy lekarze tak niestety poschodzą do pacjentów- na chłodno bez żadnej empatii. Trochę ich rozumiem, bo gdyby za każdym razem emocjonalnie podchodzili do takich sytuacji to długo by w zawodzie nie pociągnęli.. z drugiej strony jednak powinni dokładnie zapoznać się z historią danej osoby zanim wydadzą "wyrok".
Z całego serca życzę Ci, aby jutro na usg pojawił się zarodek z bijącym serduszkiem :)
Daj znać po wizycie :)

Lili
https://www.suwaczek.pl/cache/d407dd5760.png
Magda
https://www.suwaczek.pl/cache/34551c88a3.png

Odnośnik do komentarza

Nie mialam robionego USG gdyz dostalam infekcji intymnej. Lekarz zlecil zrobienie beta hcg. Dzieciatko podobno nie zyje od 6 tygodnia a ja obecnie mam byc w 9. Pierwsza beta wyszla 32527 czyli 8 tydzien ciazy jednak za 48 godzin spadla do 26578. Mam teraz jeszcze wiekszy metlik w glowie niz wcześniej. Czekam tydzien na kolejna wizyte aby moc zrobic usg. Objawy ciazowe nadal sie utrzymuja. Mdlosci, nabrzmiale i bolace piersi, pociemniale sutki. Powoli trace nadzieje na szczesliwe zakończenie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...