Skocz do zawartości
Forum

Ciąża


EweW

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie . Jestem młodą przyszla mamą . Mam pytanie odnosnie wypisu sie ze szpitala na wlasne zadanie . Jestem 4 dni po planowanym terminie porodu jedank maleństwu nie spieszy sie na swiat . Wczoraj dostalam skierowanie do szpitala na badania zgłosiła sie na niej ale w szpitalu nie moglu mi ich wykonac bez przyjecia mnie na oddział patologi ciazy . Wiec zostalam przyjęta wszystkie badania zostaly wykonane i teraz juz wiem ze maluszkowi nie spieszy sie na swiat poniewaz wszystko badania wyszly dobrze a nie mam najmniejszych znaków o zaczynajacym sie porodzie . Zreszta lekarz wykonujacy mi badanie Usg sam powiedziala ze to jeszcze nie czas na porodu po mimo iz moj organizm przygotowal sie juz do tego . Zostalam w szpitalu ponieważ oni sami nie mogą mnie wypuścić po mniej niz 3 dobach bo nie dostana za mnie pieniedzy . Lecz ja chciala bym wypisac sie na wlasne żądanie ponieważ bardzo zle znosze pobyt tutaj i chodze po kontach placze w nocy nie mogłam spac . W takim wiec razie mam pytanie czy może wiecie panie co po tym jak wypisze sie na wlasne żądanie ??
U czy dzien i godzina wypisu na wlasne zadanie ma znaczenie ??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...