Skocz do zawartości
Forum

Błędny wynik testu?!


Gość aaania93

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, w sierpniu spóźniał mi się okres 5 dni ( powinien być 16.08) 21.08 zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywnie. Po kolejnych 5 dniach okresu dalej nie było, zrobiłam drugi test, również negatywny. Następnego dnia poszłam do lekarza. Powiedziała że okres powinien być lada moment i że być może to przez stres. Uznałam że to możliwe bo miałam dużo stresów. 11 września wyleciałam na wakacje okresu dalej nie ma a mi za to przyszły mďłości, senność i odrzut od alkoholu. Dwa dni temu kupiłam znów test i nagle pojawiły się dwie kreski. Wychodziło by że jestem w 10tyg ciąży?! Do lekarza mogę iść dopiero w środę jak wrócę do Polski, ale podpowieddzcie mi czy to możliwe żebym po dwóch negatywnych testach i wizycie u lekarza nie potwierdzającej ciąży jednak w ciąży była?!

Odnośnik do komentarza

Zrobiliśmy to bez zabezpieczenia tylko raz (11.08) i to według kalendarzyka w dni niepłodne. Lekarka powiedziała że wszystko w porządku, nie widzi nic niepokojącego i że macicia jest przygotowana do okresu który powinien przyjść lada dzień.

Odnośnik do komentarza

Skoro okres miał być 16 to owulacja gdzieś 3-5. Wystarczy, że przesunela się o tydzień i wypada 10-12. W ciążę ma na zajść zarówno przed jak i po owulacji że względu na długość życia plemników i komórki. Lekarz wczesnej ciąży na usg mógł nie wyłapać. Warto iść zrobić badanie bhcg z krwi. Ono da niemal 100% pewność.

https://www.suwaczek.pl/cache/120ff8403c.png

Odnośnik do komentarza

Mimo wszytko bardzo cieszyłam bym się jeśli jednak jestem w ciąży. Mieliśmy plany starać się o dziecko właśnie na wakacjach a tutaj taka sytuacja. Boję się tylko że coś jest nie tak przez te pierwsze negatywne testy itp. Czy powinnam od razu zacząć brać witaminy? Nawet nie wiem czy i jakie dostanę w Grecji.

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatni @ miałam 27.07 w czasie dni płodnych staraliśmy się. Okres się spóźniał, zrobiłam test-negatywny. Potem testy powtarzałam i za każdym razem negatywny wynik. 11.09 poszłam na betę, wynik <1,2 popołudniu zaczęłam plamić trwało to 3 dni. Bardzo bolą mnie piersi, czuję caly czas podbrzusze, dodam że już raz w ciąży byłam i miałam takie same objawy, ale wtedy test sikany wyszedł od razu. Czy jest szansa na ciążę? Wizytę u lekarza mam dopiero 28.09 Nie wiem już co myśleć, powtórzyć betę?

Odnośnik do komentarza
Gość Natka74843

Czesc Dziewczyny,
Okres spóźnia mi się 6 dzień. Z facetem kochałam się bez zabezpieczenia w 15 dniu cyklu. Ciąża nie byłaby dla mnie żadnym problemem wręcz radością. Czy już czas na test? Czy będzie on miarodajny? Z objawów to mam
lekkie mdłości, ból piersi etc ale u mnie to tez objawy zwiastujące okres.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...