9 miesięcy, ciąża

Ciąża a odstawienie antykoncepcji przy pcos

MarSed27

MarSed27

Witam Was!
Czy jest w śród nas szczęśliwa mama, która zaszła w ciążę po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych przy zespole policystycznych jajników?
Jak długo trwalo abyście zaciazyly? I jak przebiegał ten proces? Oczywiście pytam czy bralyscie jakieś wspomagacze. Ja biorę jedynie Ovarin i nic poza tym. Troszkę sie martwię że może to długo trwać.

60669 marsed27 Kobieta, 28 lat, Wrocław

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Pinka88

Pinka88

Kilka lat temu odstawilam tabsy jakos w lipcu. W sierpniu zaszlam po pierwszej miesiaczce

--

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

60217 pinka88 Kobieta, 31 lat, Lublin
~karianna

~karianna

Ja jestem :) brałam belarę dwa lata, odstawiłam w kwietniu, we wrześniu zobaczyłam dwie kreski. Mam stwierdzone pcos ale jak to lekarz stwierdził stan nie jest nie wiem jak zaawansowany i raczej obstawiał że w ciążę uda się po tabletkach zajść. No i się udało :) nie brałam żadnych leków, miesiączkowałam normalnie jak nigdy przed tabletkami.

MarSed27

MarSed27

No właśnie ja odstawilam w lipcu tabletki, w sierpniu dostałam @ taka bardzo obfita. Teraz również ja dostałam ale taka mega dziwna. Przez jakieś 4 dni plamilam na ciemno brązowo. Później zaczęłam plamic na czerwono, taka jasna czerwień. No i przez dwa dni w toalecie widziałam, że coś tam jest ale było tego tak mało, że Wkłdka w zupełności wystarczyła. Trwało to dwa dni i koniec. Kurcze boję się, że znów mi się wszystko rozregulowalo

60669 marsed27 Kobieta, 28 lat, Wrocław
Adelajda24

Adelajda24

Witam
Ja mam stwierdzone po odstawieniu tabletek starałam się pół roku i się udało ;) teraz jestem w 26 tygodniu ;)
Pozdrawiam

60647 adelajda24 Kobieta, 25 lat, Bielawa
~Patiiii

~Patiiii

Ja przy policystycznych jajnikach zaszłam w ciążę jakoś po roku po odstawieniu tabletek? Nie starałam się o dzidzie. Musiałam brać duphaston żeby dostawać okres. W sierpniu przy badaniu ginekolog powiedziała że nie mam wgl owulacji, więc na dziecko nie ma co liczyć, a jajniki są w kiepskim stanie. Mocno się nie przejełam gdyż sama nie byłam gotowa na dziecko i nie myślałam o tym. niespodziewanie zaszłam w ciążę-to już 12 tydzieñ :)