9 miesięcy, ciąża

Ciąża a odstawienie antykoncepcji przy pcos

MarSed27

MarSed27

Witam Was!
Czy jest w śród nas szczęśliwa mama, która zaszła w ciążę po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych przy zespole policystycznych jajników?
Jak długo trwalo abyście zaciazyly? I jak przebiegał ten proces? Oczywiście pytam czy bralyscie jakieś wspomagacze. Ja biorę jedynie Ovarin i nic poza tym. Troszkę sie martwię że może to długo trwać.

60669 marsed27 Kobieta, 27 lat, Wrocław

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Pinka88

Pinka88

Kilka lat temu odstawilam tabsy jakos w lipcu. W sierpniu zaszlam po pierwszej miesiaczce

--

https://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3ka7x98823.png

60217 pinka88 Kobieta, 30 lat, Lublin
~karianna

~karianna

Ja jestem :) brałam belarę dwa lata, odstawiłam w kwietniu, we wrześniu zobaczyłam dwie kreski. Mam stwierdzone pcos ale jak to lekarz stwierdził stan nie jest nie wiem jak zaawansowany i raczej obstawiał że w ciążę uda się po tabletkach zajść. No i się udało :) nie brałam żadnych leków, miesiączkowałam normalnie jak nigdy przed tabletkami.

MarSed27

MarSed27

No właśnie ja odstawilam w lipcu tabletki, w sierpniu dostałam @ taka bardzo obfita. Teraz również ja dostałam ale taka mega dziwna. Przez jakieś 4 dni plamilam na ciemno brązowo. Później zaczęłam plamic na czerwono, taka jasna czerwień. No i przez dwa dni w toalecie widziałam, że coś tam jest ale było tego tak mało, że Wkłdka w zupełności wystarczyła. Trwało to dwa dni i koniec. Kurcze boję się, że znów mi się wszystko rozregulowalo

60669 marsed27 Kobieta, 27 lat, Wrocław