Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem co się dzieje


Rekomendowane odpowiedzi

W tamtym miesiącu okres spóźnił mi się 4 dni, przed nim czułam kłucie w dole brzucha i wydaje mi się że wcześniej takich nie czułam nigdy, okres zawsze trwał 6/7 dni I był dość obfity lecz tamtym razem skończył się po 3 dniach, 4 dnia nie było nic, 5 dnia pojawiła się jedna ciemna plama i tyle, po miesiączce czułam a cały czas skurcze w dole brzucha i po bokach, źle się czułam, było mi słabo, mdliło mnie itp. Parę dni się dobrze czułam ale niedługo wszystko wróciło, zrobiłam test ciążowy I przypadałby wtedy 7 tydzień ciąży ale wyszedł negatywy więc go nie powtarzałam bo stwierdziłam że stężenie hcg było by już duże i test powinien wykryć. Miesiączka w tym mięsiacu przyszła 4 dni wcześniej i była jeszcze skąpsza niż poprzednia, trwała 2/3 dni I kolejne dni to były brązowe i szaro-różowe plamienia, mam bóle po bokach brzucha a najczęściej po prawej stronie i promieniuje mi do pachwiny i uda, często też pojawia się ból na dole pleców. Nie wiem co to może być, miała któraś podobnie? Jak myślicie co to jest?

Odnośnik do komentarza

Pójdę w tym tygodniu najpierw do rodzinnego aby skierował mnie na badanie krwi bo możliwie że wróciła mi się anemia I przez to jest złe samopoczucie, zapiszę się też do ginekologa bo naprawdę się niepokoje, wyczytałam już ze możliwe jest zapalenie przydatków a to z kolei występuje od poronienia albo infekcji i już mam dużo myśli w głowie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...