Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2019


Gość marzenka91

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry dziewczyny! Ja dzisiaj się obudziłam jak bym do roboty szła (5.30) a od dzisiaj mam dwa tyg urlopu. Ja też mam dwa wózki, ale mam plan sprzedać oba i kupić jeden dla syna (bo też mam meeeega przeczucie ;). Mi się podobają wózki bebetto a najbardziej upodobałem sobie bebetto holland, duże pompowane koła i ładna kolorystyka, spory kosz na zakupy. Takze będę teraz polować na Olx w jakiejś fajnej cenie ;) Dla córki mam jeszcze parasolkę. Dziewczyny, ktorych to druga bądź kolejna ciąża? Czy Wy też macie wrażenie że brzuch już się zaokrągla czy może ja mam już jakieś schizy? ;) U nas w 3mieście piękne słońce, szykuje się ładny urlop. Buziaczki, miłego dzionka :*

Odnośnik do komentarza

Mi się podoba mima na pierwszym miejscu ale na drugim anex sport 2.0 też fajny miejski wózek :) i też planuje jak już używany bo siostra rok temu kupiła dla córki nowy i sprzedać nie może :( mam nadzieję że niedługo sprzeda ładny jest ale mi się osobiście nie podoba ja muszę mieć coś z dużym koszem jak pisze joseff :)
Ogólnie już patrze na łóżeczka wózki i inne duperele na Olx :) wiem że nie powinnam bo jeden Bóg wie co będzie ale w głębi duszy cieszę się na to maleństwo :) mam wielki strach bo jutro przyjeżdża właścicielka mieszkania a my mamy psa ogólnie mówiła że jej zwierząleta nie przeszkadzają bo oni też mają i że jak coś możemy mieć ale my mamy szczeniaka a ten obgryzl już tapetę która musieliśmy wymienić oraz listwy ale tego nie zmienię bo to by była syzyfowa praca dopóki nie przestanie obgryzać nie mam zamiaru wymienić i boje się strasznie co ona na to :( ona jest bardzo miła a wiadomo my mamy dzieci i ściany wyglądają jak pozal się Boże wszędzie łapy i wiadomo jak bym miała się już wyprowadzić mieszkanie oddam w takim stanie jakim dostałam :) ogólnie brzuch mam płaski nic nie widzę natomiast nie mogę patrzeć na kawę i wyje bo jestem kawoszem :( spałam do 4:45 i spać nie mogę

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4s65g0i24d96d.png
Victoria 10.11.2013
Pola 08.11.2015
Aniołek 27.01.2018(*)

Odnośnik do komentarza

Ja się tego boje ale proszę Boga oby nie bo bym naprawdę rady nie dała wtedy :( u mnie w rodzinie siostra miała zaskoczenie w 8msc ciąży 2 tygodnie przed porodem okazało się że nie jeden chłop 5kg a dwa chłopy po 2,790 jeden 3,100 drugi ale to było 11 lat temu sprzęt do d był :D dlatego zawsze przed pierwszym USG proszę Boga o jeden pęcherzyk jedną dzidzię :D
Czy wy też macie takie pragnienie że pijecie bez końca?? Ja normalnie zgrzewów wody mam na 5 dni od wczoraj mam na 3 dni max bo zostały mi 3 butelki jutro się skończą :( ehh czuje niedosyt wodny ;( brzucha nie mam mam wrażenie że schudłam troszkę wiadomo że jak pije tyle i jem w dzień to brzuch się powiększa hehe :D

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4s65g0i24d96d.png
Victoria 10.11.2013
Pola 08.11.2015
Aniołek 27.01.2018(*)

Odnośnik do komentarza

Siekierkowska spokojnej podrozy.

Marzenka i ja sie obawiam. W rodzinie niemeza byly blizniaki. U nas na szczescie nie bylo.
Za to chrzesna mojego syna ma w rodzinie trojaczki. I nie bylo wczesniej nawet blizniakow u nich.

Pragnienia nie mam. Ale wiem o czym mowisz. W poprzedniej to mialam. Matko wszedzie z butelka wody chodzilam. Napic
sie nigdy nie moglam. Jak poszlam na szkolenie to myslalam tylko przerwach zeby do kuchni po wode pojsc. Glupio mi bylo bo jak na kacu wygladalam :D
A teraz nic.Ani pic mi sie nie chce, ani specjalnie glodna nie jestem. W zasadzie nie mam zachcianek innych niz zwykle. No doslowienie nic. Dzisiaj to przynajmniej mnie brzuch boli bo tak bym nie wiedziala ,ze w ciazy jestem.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Odnośnik do komentarza

Ja od soboty nie czuję nic ale na szczęście jutro wizyta.
Brzuch może mam trochę bardziej widoczny szczególnie wieczorem.
Dziś spałam super i w końcu się wyspałam, chociaż wstawalam 2 razy do syna.
Ja mam anex sport szary. Gondola super, amortyzacja ale spacerówka średnia dlatego kupiliśmy druga snap i jest super. Chociaż tak myślę że spacerówki z wózków 2 w 1 lepiej się nadadzą na zimę. To będzie czas jak nasze maluszki będę się przesiadaly na spacerówki.

Odnośnik do komentarza

Asia wlasnie ja to nie przykladam za bardzo ueagi do gondoli bo one na krotko wystarczaja. A spacerowke kupilismy mlodemu bardzo wygodna i absolutnie nie zmieniam. Tes slyszlam opinie ,ze spacerowki w tych wozkach 2w 1 sa kijowe. Wlasciwie to chyba tylko jedna kolezanka byla zadowolona ze swojej. Ale to tez Camarelo bylo.
Asia czekam niecierpliwie na twoja jutrzejsza wizyte. Daj nam jutro szybko znac.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Odnośnik do komentarza

Asia ja zmienilam teraz aplikacje na Asystent ciazowy. Tam co prawda tez pisze ze jestesmy w 6 tc. ale pod spodem dokladnie tygodnie i dni policzone. Takze ja poproatu nie bede sie sugerowala tymi zawyzonymi tygodniami. I tez mi sie wtdaje najfajniejsza z tych co widzialam. Mozna poczytac co w danym tygodniu sie u dzieciatka dzieje. I to w dosc humorystyczny sposob.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna8904

Cześć dziewczyny!!!

Ja mam tylko łóżeczko po starszym i dużo ciuchów ale na chłopca. W głębi mam.nadzieję że będzie dziewczynka!!!
Dobrze ze chociaż ciuszki na niemowlę sa uniwersalne hihi.
Ja to bym chciała zobaczyć dwa serduszka na usg! Marzy mi sie trójka dzieci. Ale co będzie to będzie. Jutro wizyta nie mogę się doczekać!!!!
Buziaki

Odnośnik do komentarza

Wszystkie podekscytowana wizytą:)
Ja kiedyś marzyłam o blizniakach, ale dziś mnie to przeraża.
Mojej mamy przyjaciółka 5l bezskutecznie starała się o dziecko i kiedy już powoli traciła nadzieję, zaszła w ciążę i to bliźniaczą:)
Mnie by to przeraziło zapewne :)
Ja mam 5tyg i 5 dni czy to liczycie jako 6tydzien? Kurde wizytę mam w czw, to będzie 6tydz i 1 dzień. Ciekawe jakie szanse są na zobaczenie serduszka ??

https://www.suwaczki.com/tickers/o1489vvjhdlfcz69.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...