Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2019


Gość marzenka91

Rekomendowane odpowiedzi

Mi przeziębienie akurat mija, ale u mnie to pierwszy objaw ciąży. Osłabienie i zawsze się coś przyplącze.
Ja póki co biorę kwas foliowy, witamine d. Chyba będę brała też jod tak jak w czasie kiedy się staraliśmy.A kompleks witamin od 2 trymestru.Ale tego dowiem się na wizycie. Jednak ją przełożyłam i idę we wtorek. Już chciałabym wiedzieć czy wszystko ok. Mam nadzieję że serduszko już będzie biło :)

Odnośnik do komentarza
Gość Marzenka91

Moja młodsza i starsza w sumie to listopadowe panny jedna z 10.11 a młodsza 08.11 więc miesiąc różnicy między moja młoda a twoim synem :) w pierwszej mi mówił że bd syn a potem jak trafiłam do szpitala i mi drugi gadał duża baba to ja do niego pan się pomylił syna mam mieć a ten się zaczął śmiać :D w drugiej czułam że to córka i zresztą każdemu mówiłam bd pola i jest pola teraz nie wiem ale myślę że to syn hehe czas pokaże czy się sprawdzi :) ja wam życzę córki żeby chociaż jedną panna była do pilnowania przez starszych braci :)

Odnośnik do komentarza

Marzenka moj starssy syn jest z 8.11 :-D ,mlodszy natomiast mial byc z listopad ale spieszno mu bylo i uroszil siw na poczatku pazdziwrnika. Ja zawsze mowilam ze choc jedno dziecko chcialabym na wiosne urodzic :-D . Moj niemaz mowi zobavz tak jak chcialas,przed 40ka ,na wiosne i jeszcze sie okaze ze dziewczynka. A mi naprawde pieewszy raz do dziewczynki nie spieszno. Zastanawiam sie nawet zeby wogole nie wiedziec o plcnieAle myślę ,ze ze wzgledow czysto prqktycznych lepiej jednak znac.

Jak wam noc minela? Dla mnie noce aa masakryczne. Zasypiam ,budze sie i nie moge zasnac. Moje bardzo wygodne lozko kest dla mnie jak madejowe loze. Okropnie mnie zaczyna meczyc kregoslup. Tego sie boje najbardziej. Ostatnio mialam ogromne bole.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna8904

Truskiew dzięki kochana. Dzisiaj drażni mnie zapach kawy sypanej... z dnia na dzień coś nowego hehe. Dzisiaj sobota trzeba coś w domu ogarnąć. A wy jak się czujecie? Ja w sumie dobrze. Musze trochę ruchu wprowadzic bo mnie cos plecy bolą z jednej strony. Trochę się rozciągać itp.

Odnośnik do komentarza

Justyna wlasnie to samo mi kolezanka powiedziala :) Pamietajac moja ostatnia ciaze kazalam mi cwiczyc juz teraz kregoslup. Nie bardzo wiem jak sie za to zabrac. Ale poszukam cos w necie.
Do do objawow to dalej mam ale subtelne. Czasami mnie zemdli. Oooo moze z objawow to troche zmienily mi sie preferencje zywieniowe. Slodycze sa beeee ,a mieso moglabym jesc i jesc. Troche mnie to dziwi. Ale da rade sie przyzwyczaic :D
Juz czekam z niecierpliwoscia na ten wrzesien i na nasze wizyty u lekarza.
Teraz to sie dopiero zacznie szalenstwo :D
Dziewczyny nie zwracajcie uwagi (jak da rade) na pozamieniane litery w moich wiadomosciach. Producenci telefonow nie wzieli pod uwage MNIE :D

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Odnośnik do komentarza
Gość Marzenka91

Ja noc ok zasnąć nie mogłam ale jak już zasnęłam obudził mnie budzik mojego przyszłego męża hehe :D
Ja dziś w pracy czuje się dobrze na koniec dnia zawsze mnie brzuch i boli ale to od pracy dźwigania małej też :( a jeszcze czeka mnie sprzątanie w domu ehh :( powiem tak czuję się jakbym nie była w ciąży przed tyle objawów a teraz z 5tc bo dziś mam 4+0 zero jakichkolwiek objawów nie mam wymiotów wow tylko mam zmienny nastrój nawet w pracy hehe mam różne miny :D byle do 11 zostało mi 10dni i się okaże co w brzuchu piszczy hehe :D
Truskiew ja też marzyłam o jednym dziecku chodź na ciepłe dni i mam co chciałam bo tak to panny prawie zimowe ps modlę się by nie urodziło się w niedzielę bo tak mój i moje córki to niedzielne leniuchy zabierają się do pomocy ze trzy dni haha :D

Odnośnik do komentarza

Marzenka ja mam dzeci z srody i piatku i tez leniuchy jakich malo :D

Ty dsisiaj masz dokladnie 4 tydzien liczac od miesiaczki? U mnie dokladnie 5t i 1d. I ja jak lekarze licze ze to 5.
Dzisiaj nie chce mi sie jechac na bete. Ale kolezanka z Holandii podowiedziala mi jak u nich sprawdzaja. Zrobilam kolejny test ciazowy. Kreska znacznie ciemniejsz. I tyle musi mi wystarczyc :D

Marzenka a ty nie chcesz wczesniej na zwolnienie isc? Ja to tak sie zastanawiam czy by do internisty nie podskoczyc w tygodniu. We wtorek bede wiedziala kiedy mam ginekologa i bede po rozmowie z ksiegowa i zobacze.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna8904

Asiu współczuję złego samopoczucia... u nas pogoda nie namawia do jakiejkolwiek aktywności bo pochmurno i zimno... ja juz połowę domu posprzatalam teraz chwila odpoczynku i trzeba.iść tą gorszą polowe posprzątać... kuchnia i łazienka... kafle meble do wytarcia... dam radę. Dzisiaj brzuch mnie nie boli o dziwo...
A odnośnie który tydzien to ja mam 5(5+6) dzisiaj. We wtorek na wizycie bedzie 6(6+2)

Odnośnik do komentarza
Gość Marzenka91

Wiecie co jestem też na forum bellybestfriend ale tam jakby makiem zasiał taka cisza nie ma z kim pogadać a mało tego jedną dziewczyna wczoraj dołączyła i piszę że ma termin wg om na 17.05 a miesiączkę miała 03.08 to ja jej mówię że to nie możliwe bo ja miałam 04.08 i mi pokazuje na 11.05 a to tylko dzień różnicy więc albo ja się nie znam albo jej coś podkręcił portal

Odnośnik do komentarza

Justyna masz taka energie na sprzatanie czy sila wyzsza? Ja od dwoch godzin patrze na odkurzacz i wymyslam sobie nowe argumenty na nie :D

Witaj Jamajka :*

Marzenka w zasadzie faktycznie za chwile masz lekarza niech sie wypowie. Tylki ja tak myslalam ze wzgledu na to ,ze jednak w pracy fizycznie pracujesz. I jeszcze male dzieci w domu.

Dzisiaj znowu nospe musialam wziac. Nie wiem czy ja troche nie przesadzam ,ale w pierwszej ciazy caly czas mialam zalecenie wlasnie nospe a bole mialam takie jak teraz.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Odnośnik do komentarza
Gość Marzenka91

Truskiew ja z belly mam też kilka znajomych z pola jak byłam w ciąży właśnie a teraz myślę że trafiłam do biblioteki cisza nastała hehe :D
Ja też mam różne cykle raz mam 36 dni raz 22 no ale nie wiem nie jestem ginekologiem hehe :D
Powiem wam że wchodzą tu ludzie pachną obiadem i zglodnialam ogólnie odrzuciłam sama z siebie słodycze lody ale dziś skubnelam troszkę tylko bo tutaj to zjem bułkę a potem nie jem aż do powrotu do domu :) zjadłabym sobie coś dobrego jakiś devolaj czy jak to się tam pisze z suroweczka i ziemniakiem mniam :P no ale mam lenia a jeszcze sprzątać muszę więc zjem zupę :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...