Skocz do zawartości
Forum

Pytanie


Gość aga_ta

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, mam taki problem - od pół roku staramy się z mężem o maluszka. Do tamtego czasu @ miałam zawsze jak w zegarku, a od kiedy rozpoczęliśmy starania cykl rozregulował mi się na maksa. Raz trwa 23dni, raz 36. Miewam też spore problemy żołądkowe, które w ostatnich 2 tygodniach sporo się nasiliły. Robiłam USG jamy brzusznej, mam dwa małe polipy na woreczku żółciowym, ale lekarz mówi że to raczej nie one dają te objawy. Wyniki krwi w normie. Czy któraś z Was miała podobne problemy starając się o dziecko?

Odnośnik do komentarza

USG ginekologiczne miałam robione i wszystko jest ok... Rok temu wyszła zła cytologia, miałam robione badania hist-pat ale też wszystko było ok. Teraz znowu spóźnia mi się @, mam podwyższoną temperaturę (37,4), ale boję się zrobić test że znowu się nie udało :(

Odnośnik do komentarza
Gość Mariola 123

Witam mam pytanie termin porodu według USG miałam na 12.08 a termin według ostatniej miesiączki mam na dzisiaj tj.19.08 a nie mam żadnych oznak na poród będzie to chłopiec czy długo można przenosić pierwsze dziecko ? I 3 tygodnie temu byłam na badaniach USG i wykazało że dziecko waży 3,,5 kg nie wiem ile teraz czy możliwe jest CC ?

Odnośnik do komentarza

to zależy od dziecka moja maleńka w 4 tygodnie przybrała kilogram u mnie w szpitalu jak z resztą w większości które brałam pod uwagę cc z uwagi na masę maluszka robią od 4,5 jeśli coś cię niepokoi to idź na izbę przyjęć powiedz powiedz co się dzieje a już na pewno idź gdybyś zaczęła mniej maluszka ruchy czuć. Maksimum jakie wg wytycznych można dłużej w ciąży byc to 2 tygodnie przy czym znajomej z terminem na 15.08 kazali już po terminie co 2 dni na ktg przychodzić i sprawdzać czy coś się nie zaczyna dziać dziś maluszek przyszedł na świat

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...