Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2019


tilana

Rekomendowane odpowiedzi

Magdalena31 co do tabelki to oczywiście zapraszam do dopisywania się :) u mnie ostatnia miesiączka 05.07 i z tego lekarka podała termin na 12.04, ale pamiętam że jakaś aplikacja wyliczyła mi wcześniejszy. Natomiast z USG jakieś 2-3 różnicy zazwyczaj wychodziło :)
Ogólnie z m.onika i Madzią mamy bardzo zbliżone terminy :)
Mamuśka94 mam nadzieję, że moja Pani dr tego nie zbagatelizuje. W sumie bada mi szyjkę na każdej wizycie a to oprócz polowkowych ma być tak jakby normalna.

Odnośnik do komentarza

Ja czułam ruchy już koło 17 tygodnia (chyba, w sumie nie wiem, czy to to :) ), przestałam czuć po amnio. Z dzieckiem ok, więc mnie to jakoś nie martwi. Mija tydzień i chyba zaczynam czuć znowu i takie ruchy w poobijanej i pokłutej macicy okropnie bolą, więc niech się rusza jak najmniej.

Dziewczyny, ale bym zjadła sushi!..

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3pc0zyicicwkh.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie w poniedziałek.
Widzę,że terminy porodów w połowie kwietnia tu górują u nas.
Ja mam na sam początek ,a CC będę mieć wcześniej czyli najpewniej już w marcu bedzie Coreczka z nami .
Obyśmy dotrwały grzecznie do terminu.za to trzymam kciuki.
Co do badań to szyjkę i łożysko bada mi lekarz na każdej wizycie.
A też ostatnio zapowiedział mi ,że duphaston brać będę do końca ciazy--takdla spokojnosci większej,zeby nic się dziać nie zaczęło.

Wczorajsza podróż powrorna ok 6h była dla mnie już dość męcząca.bolalo mnie w lewej pachwinie od wymuszonej pozycji.ale już dalekich podróży nie planujemy:)a weekendowy wypad super.Synus nacieszył się Tatą.

Iulja sushi możesz zjeść ,tylko bez surowych ryb:)czyli jakby,ale zawsze coś.

Ja mam chęć na jakąś dobrą jesienna zupkę.chyva ogórkowa zrobię dziś.

Odnośnik do komentarza

marlenk4i to jest to;)
I Dzidzia teraz coraz wyraźniej będzie Cię kopać:)niesamowite,prawda?

Ryby uwielbiam ,ale po weekendzie poza domem muszę dopiero uzupełnić stany magazynowe w lodówce i dziś na obiad zjemy pierogi od Teściowej.idealne na szybki obiad ,więc dobrze ,że mamy pakiecik w zamrażarce.
Dziś u nas szaroburo i ponuro ,więc nawet się wychodzić nie chce :/

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny! odezwałam się wcześniej raz a potem tylko czytalam :) u mnie dziś równe 20 tc :) w piątek mam połówkowe i się nie mogę doczekać :) ma być dziewczynka ;) w sumie dobrze, bo to moja trzecia ciąża a w domu dwie córki(3,5 roku i 1,5 roku) to będę miała całą wyprawkę gotową. termin na 16 kwietnia.
ostatnio to ciągle bym jadła mandarynki.... jeeeny, na samych mogłabym żyć :D ostatnio odkryłam tez wino bezalkoholowe, bo chodziło za mną i znalazłam w auchan. smakuje niemal tak samo jak zwykłe :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kgkj1wi5y.png

Odnośnik do komentarza

MiliG tak to naprawdę niesamowite, jakoś inaczej sobie wyobrażałam a teraz wydaje mi się takie oczywiste że tak powinien wyglądać pierwszy kopniak.

M.onika to bardzo fajny pomysł, myślę że nawet bardziej bym się otworzyła. Tylko co z tym forum? Ma umrzeć, a jak nie każdy przejdzie na nowe to też tak smutno.

Asieklack witaj ponownie :) ja ostatnio zjadłam 4 mandarynki na raz i mi mega smakowały więc coś w tym jest. Wczoraj szukałam wina bezalkoholowego w jednym sklepie ale wolałabym wydać do 20 zł zamiast 30 lub 50 za coś co nie kopie ( bo nie o kopanie teraz chodzi haha) powiedz mi jak to z Kauflanda się nazywa i ile kosztuje?
Ostatnio jak widziałam w tv, że para pije wino to normalnie się popłakałam jak ja bym się winka napiła...

Odnośnik do komentarza

Marlenk4 kupowałam w auchan, dałam jakieś 15 zł. był duży wybór, białe, czerwone, różowe. cenowo też były przeróżne. i muszę kupić ponownie bo dość szybko się skończyło :D

P.S. u mnie mała też już szaleje w brzuchu , niekiedy dość intensywnie.

ostatnio myślimy intensywnie nad imieniem i mam problem, w domu Zofia i Antonina, a teraz kompletna pustka w głowie :/

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kgkj1wi5y.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...