9 miesięcy, ciąża

Kwietnióweczki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

MiliG

MiliG

Izabela no to pięknie Corcia Ci rosnie:)
Przewaga Dziewczynek się robi teraz dla odmiany.
Madziab86 na kolejnej wizycie może Maluszek się odkryje.trzymam kciuki za udaną współpracę .zjedz coś słodkiego kilka chwil przed wizytą to będzie brykać Maleństwo,to lekarz (jak wprawny)top dostrzeganie co między noziami.

61042 milig Kobieta, 36 lat, Jg
Natt

Natt

Ja dziś też po wizycie. Synek zdrowo rośnie. 22tc i 484g oraz 15cm.
Synek całe badanie połówkowe spał :-) buzi nie pokazał wcale - zakrył rączkami i nóżkami - za to siusiak przez cały czas był wyraźny :-}
Chyba wie że o nim piszę bo zaczął tak kopać jak nigdy. Hehehe

Z gorszych rzeczy to dopadło mnie jakieś brzydkie przeziębienie i okropny ból gardła. Żadne domowe i bezpieczne sposoby mi nie pomagają (od niedzieli), więc jutro trzeba zaliczyć wizytę u lekarza.

61355 natt Kobieta, 32 lata, Poznań
~halla

~halla

planujecie po porodzie też brać jakeiś witaminy? Mój ginekolog kazał mi aż do skończeia KP brać mamadha, boje się też strazni tych kolek, moja koleżanka rodziła na początku roku i jej młody miał od wszystkiego alergie, jej dieta opierała się na tylko kilku produktach, bo go wysypywało po wszystkim, a chciała karmić pierią

natka1995

natka1995

My też wczoraj po wizycie, kolejny raz synek się potwierdził, waży 441g :) cukrzycy ciążowej nie ma no i wszystkie wyniki w porządku także się cieszę :) dobrze że ktoś zostaje tutaj, póki co nie skusilam się na nowe forum...

--

https://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1urepr1zz.png

https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ovfxmz2gepyw9.png

50360 natka1995 Kobieta, 24 lata, w
MiliG

MiliG

Dziewczyny brawa dla Waszych Synków,że tak pięknie rosną:)
Tak ,witaminy warto brać po porodzie a szczególnie w trakcie kp.
Co do kolek to bez 2zdan polecam kupić niemieckie krople Sab simplex.To odpowiednik naszego espumisanu,ale na lepszych nośnikach i zdecydowanie najbardziej skuteczna rzecz na kolki.
Nawet pediatra u nas w opozycji do espumisanu zdecydowanie zaleciła sab simplex-(mieszkamy blisko granicy,więc tu są znane te krople i każda Mama na kolki pierwsze co to jest kupuje)

Poza tym bardzo dobrze podawać probityk-biogaja .

61042 milig Kobieta, 36 lat, Jg
~MadziaB86

~MadziaB86

Ja strasznie kaszle ale nic mnie nie boli, ani gorączki ni co. Czy powinnam isc do lekarza? Boję się, że tam złapie coś gorszego. Sama nie wiem.