Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Spoko Magda :) szkoda, że karmimy piersią bo mój mąż narobił cały barek nalewek, byłoby czym podjąć swatów ;) a te rzeczy dla dziewczynek są przesłodkie. Chłopca małego też jeszcze jakoś ubierzesz, choć już tak nie zaszalejesz. A im później, tym gorzej. Wojtek od 3 roku życia od stóp do głów chciałby nosić tylko wojskowe barwy...

Odnośnik do komentarza

Szoti a i owszem, dziewczynkę można wystroić, ale nie każdą... Ja starszą też stroiłam...do 3ciego roku życia, potem były fochy. Nie nosiła rajstop-nawet zimą. Ciągle było coś nie tak. Chodziłam po sklepach i pytałam czy się jej ubranie podoba, a ona -Taaaak!, -Kupić Ci?, -Nieee! XD
I wszystko musiało być tak nisko, że niemal zadek na wierzchu ;) Większość ubrań musiałam szyć:/ Mam nadzieję, że druga taka nie będzie. (Choć starsza "postraszyła", że małą nauczy jak osiągnąć co się chce...) XD

Odnośnik do komentarza

anonimowa ja podaje przez tą buteleczkę antykolkową a tam jak nie zaciągnie to słabo leci więc u mnie się nie krztusi. Wodę podaje tylko po innym jedzeniu np po deserku, obiadku czy chrupach i koniecznie musi być podgrzana przynajmniej do 30 stopni bo inaczej nie ruszy a tak chętnie popija. Co do kąpieli to jest to samo zamacza gąbkę i wypija z niej wodę co mu wycisnę to on dalej moczy i pije.

Jeju u nas armagedon idą zęby i znowu się zaczęło jęczenie, nie jedzenie wszystko wmuszam na siłę żeby choć trochę zjadł bo i tak większość zwymiotuje. Widać górną 2 prawie się przebija i dwie 1 górne. Cholera wszystkie na raz się tetaz pchają

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Edzia987 najważniejsze by posmakowało. Ja używam nan optipro plus- smak taki sam, zapach proszku trochę inny. Ja czuję ryby? xd
No i czas najwyższy na zmianę mleka bo i potrzeby rosną. Sama zawartość wapnia to ogromna różnica.
U nas dziś (tfu tfu) w końcu odetkał się nos. Czyszczenie nosa już jej nie bawiło, za to inhalacje uwielbia- szok, że się nie bała od początku. Ma taką minę jakby wiedziała, że to pomaga ;)

Odnośnik do komentarza

Edzia987 zgniłe jaja powiadasz xdd, to nieźle. No to nasze, to po prostu jak tran, tak pachnie, jak smakuje wit.d, ale mleko smaczne. Tak sobie pomyślałam, mleko dobrze wyliczyłam, ale z rozmiarem ubrań dla małej już nie. Wyczytałam "w internetach", że dziewczynka w wieku 9 m-cy ma średnio 74cm. Jak były w wakacje promocje kupiłam jej świąteczne ubrania na 74cm...i właśnie w nich chodzi xd, a gdzie do świąt... Ma już 72cm O.o.

Odnośnik do komentarza

anonimowa nie śmiej się bo aż czytałam opinię innych mam to tak samo pisały że śmierdzi jajami- już nie wspomnę o bączkach po nim :D.
Ee tam kevin w telewizji leciał to prawie jak święta :) hahaha

Mały przez ostatnie 2 dni aż się trzęsie za tą silikonową nakładką na palec, chyba ulgę mu przynosi masowanie dziąsełek bo jak próbuje mu zabrać to płacze okropnie, aż mi go szkoda- tyle że nie będę cały czas trzymać mu palca z nakładką w buzi żeby sobie pogryzł. Dzisiaj znalazłam szczoteczko-gryzaczki jak przyjdą to zobaczymy czy zdadzą egzamin

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Mała oficjalnie od wczoraj zdrowa, więc po powrocie od lekarza od razu do lasu ;), dziś też w lesie byłyśmy. Śpi po 1.5 godz.gdzie normalnie w domu po 30-40 minut. I zaczęła tak śmiesznie mówić :D, a jak czegoś zakazuję, to mnie ręką odpycha (na zasadzie "idź sobie idź") i dalej psoci hehe.
Z kolei żeby nie mieć za dużo wolnego czasu robię skarpety na prezenty na gwiazdkę XD

Odnośnik do komentarza

U nas też ostatnio zęby na okrągło. Górna jedynka już się przebiła, a kolejne się cisną. W dzień nie jest najgorzej, ale w nocy kiepsko śpi. W zasadzie pół nocy wisi na cycu. A wczoraj jak się bawił na podłodze, to raz sobie sam usiadł. Byliśmy z Wojtkiem w szoku. Ale może to mu się przypadkiem udało. Technikę ma taką jak Wojtek - opiera się na boku i zastyga w takiej pozycji. Jak mi się uda to muszę zrobić zdjęcie, bo super wygląda wtedy :)

Odnośnik do komentarza

anonimowa o to siper że już zdrowa. Oj tak skoro tak ładnie śpi to korzystaj ze spacerów i przy okazji grzybki do bigosu będą :). U nas zaczęło się gaworzenie buba, baba i mama ale jeszcze nieświadomie. Co do rozrabiania to tragedia teraz pije kawę a mały popsuł już wstążeczkę od ochraniacza. Jak groże palcem to się śmieje. Szatan.
Ty skarpety a ja się wzięłam jego kocyk ( już za mały) wyjęłam dziurki na pasy do wózka i obszywam żeby mu pod dupkę na tą wełnę położyć.
Szoti u nas na odwrót w dzień jest dramat że nawet do łazienki ciężko mi wyjść, na przymus go kładę spać 2 razy dziennie to tak po 1-1,5 śpi. Za to jak nie śpi to jest terror i nauczył się denerwować a jak mu to śmiesznie wychodzi. Nadyma się jak przy robieniu kupy hahaha :D pięści zaciska i warczy. Jak już raz mu się udało usiąść to teraz będzie próbował

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

coreczki gratulacje!!
Widzę że też ciężko znosi wychodzenie ząbków. U nas cały tydzień przed wyjściem ząbka jest armagedon- jęczenie, marudzenie, brak apetytu i rozwolnienie- wtedy już wiem że kolejny dziad wychodzi.
Oo to super że już śmiga, teraz musisz mieć oczy do okoła głowy.
Magda ojeju to faktycznie jakieś fatum, a jak mama po operacji? Niemężowi nic się nie stało?
Oj ciężko by Ci było ale perełka by miała rodzeństwo :) na pewno dałabyś radę!

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...