Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, ja też kupiłam ten puder i szyjka jasniutka. Wcześniej sypalam mąką, ale to się sprawdza lepiej.
Magda to jej tak nie przyzwyczajaj, bo zbankrutujesz ;) a tak na serio, to naprawdę duża ulga jak z dzieckiem można wszystko załatwić. Mój Wojtek przez długi czas nie nadawał się na wyjścia (tatuś też nie lubi sklepów). Czaruś lepiej to znosi.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki! U nas wszystko super, malutki taki śmieszek, ze szok. Non stop zaciesz i taki już kumaty. W ogóle duży jest i wychodzi już z 74 Haha za 2 tygodnie lecimy do Turcji wiec wakacje przed nami.

Edzia jak sie czuje ta pani po takiej stracie? Aż mi sie płakać chce bo tak mi jej żal :(

Odnośnik do komentarza

szoti o widzisz to super że i Wam podpasował :)
Olga po mału dochodzi do siebie, dzień przed tym wszystkim z nią rozmawiałam lada dzień miała rodzić a następnego dnia dziecko się przekręciło i owinęło pępowiną :/
O jak super od małego będzie zwiedzał. Udanego wypoczynku choć nie zazdroszczę pakowania :D
Magda ja przy mm od 2 miesięcy codziennie daje wodę przy upałach wciskam mu między kamieniami żeby wypijał tyle co 1 porcja mleka

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Wczoraj byliśmy na weselu Z racji problemów z butelka Wercia była z nami i.... super było wytanczylismy się z mężem... mala jakieś 5 godzin spała Orkiestra nie przeszkadzała jej wcale gdy była na rękach do każdego się uśmiechała... Nawet w kościele miała pobizna minę Cała imprezę nie zaplakala ani razu Zwinelismy się po pierwszej i to tylko dlatego że starszej baterie padły

monthly_2019_07/marcoweczki-2019_76957.jpg

Odnośnik do komentarza

córeczki śliczna imprezowiczka:-)
Magdaco do dopalanie, przy kp niema obowiązku dopalania, i ja Dawida nie dopajalam w domu w cale, Adasia też, kulki brałam butelkę z wodą na wyjście w razie gdybym nie mogła podać cyca. Dawidek chętnie pił,bo jak się urodził to było bardzo upalne lato. Adasiowi dziś dałam pierwszy raz bo gorąc, a my dziś mieliśmy dzień w ruchu i przez cały dzień nie chciał, ciumknął raz i tyle, a jak już z powrotem byliśmy w biedrze i się tak rozpłakał jak się przebudził, dałam mu butelkę z wodą i 80 ml wypił. Więc w takie upały poza domem, biorę butelkę z wodą ze sobą

Odnośnik do komentarza

coreczki może taki po prostu ma apetyt. Mój ma odwrotnie, ile by było to by zjadł. Ale to chłop ;) i też się martwię, czy nie jest głodny...
Przecież jakby się nie najadała, to by dawała sygnały. A jak jest spokojna, to ja bym się nie martwiła. Taka jej uroda. Poza tym już niedługo będziesz rozszerzać dietę, to się zorientujesz.

Odnośnik do komentarza

A my za 2h mamy pneumokoki brrr Jak ja nie lubię tych szczepień. A z drugiej strony lubię bo obejrzą ją tam od stóp do głów, zwaza. Dziewczyny kurcze jak Wy się zabezpieczacie? Nie chce tabletek już. Z prezerwatywy to będzie kolejna Weronika ;) mój ginekolog namawia na spiralę a ja się boję bo się naczytalam ze to powoduje wieczny stan zapalny co sprzyja rozwojowi nowotworu :(

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...