Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w tamtej ciąży na koniec też próbowałam wszystkiego i skończyło się wspomaganiem ;) ale wtedy przez całą ciążę bardzo się oszczędzałam.
Teraz robię wszystko, sprzątam, spaceruje itp. i tylko tyle że lepiej się czuję w ruchu. No i jutro absolutnie nie mogę rodzic, bo musiałabym szukać opieki dla Wojtka ;)

Odnośnik do komentarza

Będę mamą pewnie córeczki, bo już i czop odszedł i czyści. Mi odrobina czopu w pierwszej ciąży dopiero przy wywołaniu wypadła jak już miałam balonik założony, ale i tak nie jestem pewna czy to był czop.
Córeczki ja się nastawiam że najpóźniej będę tulić synka za 2 tygodnie, bo pytałam lekarza i już tydzień po terminie wywołują. Więc nie jest źle, jak już tyle wytrzymałam to i te dwa tygodnie dam radę.

Odnośnik do komentarza

Ale tu cicho, mamuśki zajmują się maluszkami...reszta to chyba nerwowo czeka:-)
Pinka dajesz radę? Jak Dawidek?
Magda jak kąpiele?
U mnie sprzątania ciąg dalszy i mam nadzieję że coś ruszy, bo pełnią blisko, w czwartek teściowa przyjedzie więc mogę jechać rodzic, bo jak od czwartku bym zaczęła rodzić to wiem żeby dom był by ogarnięty no i Dawidek by miał opiekę.
jka2019 ja miałam 81,86,83 i lekarz powiedział że wręcz są idealne wyniki. Położna tez

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny u nas wszystko dobrze choć muszę przyznać że małemu zostały godziny aktywności z brzucha. Czyli do tak 2-3 rano się kręci później zasypia i śpi do rana. Dzisiaj wyjątkowo do 5 nie spaliśmy więc jak mogę to przysypiam z nim za dnia. Zmiana pampersa też nie należy do ulubionych rzeczy :) dzisiaj czas na kąpiel zobaczymy jak to mu się spodoba. A yak ogólnie praktycznie cały czas na cycu.
A wy dalej bez obiawów?

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Niespodziewanaciaza ty cesarkę będziesz miała napewno 29, a my jeśli się przeterminowany to możemy i po 1 urodzić:-)
Edzia tak to niestety jest z noworodkami. Dawidek w brzuchu spał cała noc i mi nie buszował, a jak się urodził to przez pierwsze 2 miesiące od 2 do 5 rano było czuwanie i cyc. Ale wszystko do przetrwania:-)

Odnośnik do komentarza

Edzia ja się trzymam, objawów żadnych poza kilkoma mało bolesnymi skurczami. Czop się trzyma. A 21 już pojutrze. Może chociaż Cebulka się wyrobi, żeby oszczędzić kasę za wizytę. Ja jestem umówiona do gina na 25, więc też mam nadzieję że się wyrobie chociaż przed poniedziałkiem, ale czasu coraz mniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...