Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Ale się rozpisałyscie:-)
Pinka jednak to Ty następna w kolejce, ale w sumie to różnie bywa:-)
Wczoraj jak była położna i słuchaliśmy tętna, to Dawidek miał znowu banana na całą buzię, słodkie to jest. Ja z utęsknieniem czekam do jutra do obiadu, bo przyjedzie szwagierka na weekend to przynajmniej zajmie się Dawidkiem. A z poniedziałku liczę na przedszkole.

Odnośnik do komentarza

cebulka jedyny syrop jaki daję bez konsultacji to Lipomal na bazie wyciągu z lipy. Pulneo był polecony przez pediatre :/ także tak...

Przyszły wreszcie wczoraj przescieradla do kołyski. Właśnie wstawilam pralkę. Udalo mi się jeszcze odnaleźć rożek po Laurze bo tego nowego żal mi brać do szpitala. Miałam to przełożyć na jutro. Ale... Mam jakieś dziwne uczucie w podświadomości że to już nie może zaczekać. Umylam głowę i mimo że nic mnie nie boli czuję niepokój.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Pinka czytałam wczoraj też o tych syropach artykuł wcześniejsze Pana Tabletki i on pisał że jeśli ten syrop poleca pediatra to trzeba go zmienić. My zmieniliśmy pediatrę rok temu, bo Dawid obudził się po drzemce z gorączka40,5 , była 16, zadzwoniłam ona nie chciała zaczekać 5 minut, kazała czekać do 18 i jechać na opiekę nocna, bo u nas w mieście niema IP.

Odnośnik do komentarza

Edzia ostatecznie wzięłam 2 nospy, podwójna dawkę magnezu, przespałam się ponad godzinę jak nigdy w dzień i nie pogorszyło się także staram się wrzucić na luz ;)

Magda dokładnie, położna też jest wyedukowana także na pewno coś doradzi. Daj koniecznie znać co i jak.

Ja w tej ciąży odpukac na szczęście nie puchne nigdzie, a pamiętam jaka to była udręka :(

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Cześć!
Nightmare gratulacje!
Ale teraz nie spieszymy się i rodzimy po kolei, w terminach ;)
Ale tak jak pisała wcześniej Pinka, nie mogę uwierzyć, że ta ciąża sie skończy i będzie nowy człowiek w rodzinie...
Widzę, że końcówka już wszystkim daje się we znaki. Ale dla mnie i tak nie ma porównania z tym co miałam przez 1 trymestr.
Dzisiaj wizyta u lekarza, zobaczymy co słychać u małego.

Odnośnik do komentarza

Ale się wkurzyłam. Pocałowałam klamkę, lekarz miał dyżur w szpitalu i nie mógł znaleźć mojego nr telefonu... Pewnie to olał, bo teraz już lekarza nie zmienie. A jeszcze całą drogę wyzywałam na mojego chłopa, bo przez niego bym się spóźniła. Przełożył na poniedziałek wizytę, trudno, szkoda nerwów. Ale ciśnienie mi skoczyło w momencie :/

Odnośnik do komentarza

Magda78
Boze a mnie kumpela zaczela wkrecac z ta opuchlizna. Ze jak nie schodzi po nocy to źle. I te bole dloni tez dziwne. I ze lepiej isc do lekarza bo tak sie zatrucie ciążowe objawia. Ide tam dzisiaj i tak na KTG ale nie do lekarza, tylko położnej ale ona chyba tez udzieli mi jakiejś fachowej porady....
na spokojnie zobacz jakie masz cisnienie ,kup paski testoww na obecnosc bialka w moczu.jestem marcoweczką 2016 i mialam zatrucie ciązowe jak cos to pytaj
Odnośnik do komentarza

Szoti tez bym sie wkurzyla!!!!
Ja wrocilam wlasnie z KTG. Lekarz powiedział, ze idealnie.
Moje cisnienie jak zawsze niskie.
Dzieki Ania, ze mowisz ze sa jakieś paski. Kupie jutro. A ten mocz wtedy tez trzeba na czczo?
Ale jakos jestem spokojna. W takiej wysokiej ciąży obrzeki to czesta dolegliwość przecież. A w tamtym tyodniu w moczu nic nie bylo przecież.

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...