Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Miałam sen, piękny sen, śniło mi się że już urodziłam i wszystko było cudownie no ale mój mały kopniakami obudził mnie z tego snu i sprowadził do rzeczywistości i czar prysł :/.
No i doczekałam się żylaków na 4 literach.
Cebulka to dobrze że to tylko ząbek. Co do babci ajj jest ciężko ale musisz złapać oddech i wszystko na spokojnie przyjmować bo nerwami tylko sobie zaszkodzisz a babci to i tak w sio rybka i dalej będzie marudzić

Pinka u Ciebie to już prawie koniec widać ja też bym tak chciała. A jak u Ciebie ze skurczami no ostatnio nie piszesz? U mnie odpukać brzuch nie twardnieje chyba że mały dupeczkę wypnie, za to odczuwam skurcze w postaci ,,prądu" biegnącego po brzuchu.
Ajj i męczy mnie ta lewa noga i skurcze mnie w nią łapią

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Cebulka u tej babci to raczej problemy z krążeniem niż z temperaturą, bo nam w domu przy 25 stopniach jest bardzo ciepło. Dziadek mojego męża też był takim zmarzluchem, ale spał w dwóch czapkach zimowych i kurtce, pod grubą pierzyną :)
Nic się nie zrobi z takimi ludźmi, trzeba mieć więcej cierpliwości niż do dziecka ;)
Ja już po pobraniu krwi, mąż mnie zawiózł - najpierw Wojtka do przedszkola. A że byłam na czczo do 10.30, to mój chłop miał ze mną przechlapane.

Odnośnik do komentarza

super Pinka ta zawieszka na łóżeczko! I to za 15zł.
Ja z kolei kupiłam https://allegro.pl/oferta/kapitan-nauka-a-kuku-kontrastowe-kontrastowa-0m-6774517043?snapshot=MjAxOS0wMi0xMFQxNzozMzozMC40MjZaO2J1eWVyOzcyZjM5NDA4OTZjMmFiYmRlYzUwZTMzNjgwMzhlZmY2NDIzYTFiOTIwODljZDZkODZkNTQ5MTM0OWJiMzhjMjY%3D co by dziecko głupie nie było ha ha Jak to moja kuzynka powiedziała, trzeba piłować już na starcie ;)

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Edzia jak najbardziej ceny są prawdziwe. Mój niemąż też kupuje. Nawet elektronika (myszka do komputera) się sprawdza. Siostra niemęża kilka zegarków kupiła po śmiesznych cenach 4-6 zł/szt i słuchaj chodzą normalnie :) Ja wolę nie zakładać konta, bo codziennie bym pewnie bzdety kupowała :) Teraz zamówiliśmy taką lampkę punktową przyczepianą do książki i już drugi miesiąc czekamy. To jest minus niestety. Że często przesyłki idą 3tygodnie. Więc lepiej nie zamawiać rzeczy, które potrzebujesz na już.

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Ja zamawiam na stronie Joom, też chińska, ale ceny odrazu w złotówkach. Teraz czekam na uchwyt na butelkę do wózka, organizer do torby wozkowej i na gryzak w krztałcie banana. Że stanikami do karmienia nie trafiłam z rozmiar, a szkoda, bo fajne.
Dawid dziś bez drzemki pociągnął do 18 30 i padł, potem pobudka pół h płaczu z przemęczenia i się zastanawiam czy go jutro do przedszkola nie zawieść, zobaczę jaki jutro się obudzi. Bo dziś bez goraczki, i kataru, kilka razy kaszlnął no i chrypka. A jutro będą zdzierać futryny, wiercić dziury w sufitach, nie che żeby tyle siedział w kurzu.
A ekipa pracuje bardzo czysto i jak dziś poszli to nie miałam co sprzątać. Oby poszło sprawnie.

Odnośnik do komentarza

Jezu mnie przepraszam ale naprawdę chuj strzeli. Moja mama jest po prostu! Przedwczoraj umierala, nie mogla mówić, wczoraj jeszcze bylo bardzo źle. Dzisiaj cudowne ozdrowienie ale slysze ze slabo jeszcze mówi. I ona jutro przyjezdza w odwiedziny bo chce mnie zobaczyc przed porodem! No i ma dla mnie torbę ciuszkow od kuzynki.wiec mówię ze ona chora jeszcze, wolalabym sie spotkac na mieście. W domu tez mam szpital. No i obraza majestatu. Więc pytam o której bo musze do mechanika jechać. No i znowu problem kuzwa bo autem jeżdżę. Wiec jej mowie ze jak jeżdżę na szkole rodzenia to jest ok. A ta ze to co innego. Wiec mowie ze technika jazdy ta sama. No i kłótnia gotowa. Dziewczyny ja nie wytrzymam. Spoko niech przyjeżdża a ja potem sobie z małą polykamy antybiotyki. Co za jednostka. No i te gadanie. Ry na pewno nie bedziesz do 20 marca z brzuchem chodzić!!!! Wcześniej urodzisz. Tak najlepiej teraz w 34 tygodniu. Ja oszaleje. Niech sie kazdy zajmie sobą!

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Magda no starsze osoby to tak mają niestety, ja po dzisiejszym dniu z babcią to już całkiem wymiękłam. No i trudno przetłumaczyć, d,ja też zwróciłam uwagę żeby nie zbliżała się do Dawida i do mnie bo jest na antybiotyku to też koniec świata, ale za przeproszeniem w dupie to mam. I Ty też się nie złość tylko powiedz moze że dopóki nie wyzdrowieje to niech nie wybiera się i tyle.

Odnośnik do komentarza

Edzia masz tam tzw okres ochronny 60 dni. Jeśli nie dojdzie w tym czasie, zakładasz spór co jest proste bo ja mam w apce ustawiony język polski i dostajesz zwrot kasy ;)
Zamówiłam Laurze właśnie squishy bo u nas jest drogo.
Magda masz o tyle komfortową sytuację, że nie mieszkacie razem. Moi rodzice też są wszechwiedzacy i baaardzo apodyktyczni. Mój ojciec który jakoś nigdy specjalnie nie wchodził mamie w nasze wychowanie, nagle po narodzinach Laury stał się specjalistą pediatra od małych dzieci. Potrafił robić awantury bo "źle" ubralam dziecko i dzwonić do matki by na mnie wpłynęła. Chore to :/ najlepiej wsadzić malucha w worek z pierzem i tak ogrzanego trzymać przez pierwsze 18 lat życia.
Cebulka oby się dało zawieźć Dawida. Zawsze to nie będzie siedział w tych oparach to raz, a po 2 też potrzebujesz chwili by pobyć samej pewnie jak się tyle wokół dzieje? Właśnie Laura miała taki 20 minutowy atak kaszlu. Już zasnęła ale słyszę że tak furczy. Zobaczę rano. Wolałabym by jednak poszła do przedszkola.

Jestem już wręcz wściekła bo ledwie wybiła 2 w nocy, a ja NIE ŚPIĘ. byle do 4:00 i tak noc w noc...

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Magda wiesz inni mają zawsze dobre rady i wiedzą lepiej. U mnie to samo słyszę że teściowa ma gardło zawalone i mówię żeby została w domu a ona że już zdrowa, nie mijają dwa dni i kwarantanna zarazków w domu bo jeden od drugiego łapie i tak już 3 tydzień no ale cóż ja jestem młoda i głupia a starsi wiedzą lepiej...

Pinka a to Ty nie możesz spać biedna ja się męczyłam do północy i padłam hdzie ten początek ciąży że można było spać non stop :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Pinka został jednak w domu, bo w nocy miał stan podgorączkowy. Ja dziś o 5 się obudziłam. Babcia dziś kontynuuje wnerwianie ciężarnej. Dziś przyszła czy w ogóle dziecko do przedszkola nie daje, to powiedziałam że nie, to się skrzywiła że mąż mógł zapalić. No napewno raz że jest ciepło, dwa że Dawid ma ASZ i suche i gorące powietrze mu nie służy, a po trzecie teraz przyjdą, zaczną kłuć ściany to kurzu będzie. Ale mam to gdzieś, szkoda moich nerwów. A Ona i tak zawsze jest najbardziej urażona przez los.
Magda często starsze pokolenie myśli że ma we wszystkim rację, a jak ktos ma inne zdanie to odrazu traktują to jak brak szacunku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...