Skocz do zawartości
Forum

Senność, nudności, wymioty :(


Gość storek

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam jeść kisiel, nie zabija mdłości, ale przynajmniej nie wyniotowalam i mogłam coś normalnego zjeść. Najlepiej jeść mało, ale często, u mnie jak tylko byłam choć trochę głodna to od razu były mdłości. I trochę pomagało jedzenie migdałów. Na senność niestety nie ma chyba sposobu.

Odnośnik do komentarza
Gość michalina8

Znalezione w sieci, może komuś pomoże usmiech.gif
"Ciąża to czas zmian hormonalnych w naszym organizmie i to one są odpowiedzialne za nieprzyjemne dolegliwości występujące w I trymestrze. W przypadku wymiotów i nudności - niestety nie ma 100% skutecznej metody zwalczania tego nieprzyjemnego objawu. Zaleca się łagodną dietę podzieloną na 5 posiłków dziennie. Pierwszy posiłek warto przyjąć jeszcze przed wstaniem z łóżka. W przypadku wymiotów warto pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Można także spożywać imbir np. w postaci naparu. Jeśli zaś chodzi o senność - gdy tylko macie taką możliwość zróbcie krótką drzemkę. Możecie wypić również kawę (max 2-3 filiżanki niezbyt mocnego naparu dziennie). Nie polecamy picia napojów energetycznych - nie są wskazane dla przyszłych mam. "
htthttps://szkolarodzeniaprenalen.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...