Skocz do zawartości
Forum

Pomocy dziewczyny, kiepskie wyniki hcg


Rekomendowane odpowiedzi

5 lipca powinnam dostać okres. Wczoraj zrobiłam 2 testy i oba pozytywne. Niestety radość nie trwała długo. Zrobiłam test B-HCG wynik to 111,5 (zdj). Zadzwoniłam do swojego lekarza a on nagle sprowadził mnie na ziemię mówiąc że może to być ciąża pozamaciczna i przyrost w ogóle bardzo mały. Wizytę mam wieczorem. Jak to dziewczyny jest? Faktycznie tak źle?

monthly_2018_07/pomocy-dziewczyny-kiepskie-wyniki-hcg_68261.jpg

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że robiłaś betę tylko raz. Z jednego badania nic nie wynika, musiałabyś zrobić drugie po około 48 h, wtedy można sprawdzać przyrost. Do lekarza nie ma sensu iść wcześniej niż przed 6 tygodniem i tak nic nie wypatrzy. Zawsze jest szansa, że to ciaza pozamaciczna, puste jajo płodowe, że nastąpi poronienie itd. Taki już nasz kobiecy los. Cześć lekarzy, szczególnie facetów, tak właśnie podchodzi do wczesnych ciąż. Na Twoim miejscu po prostu bym cierpliwie czekała. Co ma być to będzie. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli to pojedynczy wynik to litości ludzie co za lekarz! O.o U mnie pierwszy wynik po 2 tygodniach spóźnienia @ to 98 a tak mało bo po raz pierwszy od baardzo dawna przesunęła mi się owulacja ta sytuacja miała miejsce w styczniu a dziś zaczynam 3 trymestr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...