9 miesięcy, ciąża

Ciąża po poronieniu i strach...

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Angelika0402

Angelika0402

ADRIANNA to super wieści, my też mamy taką nadzieję że znów zobaczymy 2 kreseczki. Jest nam wszystkim ciężko ale cóż takie nasze życie, są szczęścia ale są i smutki. Czasmi jest tak że sobie same poradzimy ale czasami potrzebujemy 2 osoby tak jak w twoim przypadku pani psycholog, u mnie to 1 taka sytuacja ze poronilam. Mam nadzieję że już tego nie doswiatcze, bo jeżeli tak to drogim razem już sobie tak nie poradzę... Musimy się trzymać razem i razem przez to przejść. Pozdrawiam....

61849 angelika0402 Kobieta, 30 lat, Gdzieś daleko
Angela1991

Angela1991

Zobaczycie dziewczyny 2 kreski , ja jestem przykładem. Nie wiem dlaczego pierwsza ciąża zakończyła się obumarciem. Nie miałam robionych żadnych wyników kompletnie nic , a po 3 miesiącach zaszłam w ciąże drugi raz. Dziś jest 18 tydzień mojej drugiej ciąży. Powiem Wam dziewczyny nie poddajcie się , i uwierzcie strach nie opuści Was do samego porodu.

61674 angela1991 Kobieta, 28 lat, Karpicko
Angela1991

Angela1991

Mnie strach opuszcza na kilka dni po wizycie. A później jest to samo 2 tygodnie w nerwach do kolejnej wizyty , czy wszystko będzie dobrze. W 10 tygodniu strata ciąży była dla mnie ciężka do zniesienia , a nie daj Boże gdyby teraz miało coś się stać to załamka pewnie totalna. 14 lutego wizyta i boje się jej strasznie. Ostatnio ginekolog stwierdził u mnie miękka szyjkę i tez nie wiem jak to wszystko dalej się potoczy.

61674 angela1991 Kobieta, 28 lat, Karpicko
Angelika0402

Angelika0402

Dziewczyny nie poddajemy się i działajmy, uwierzmy w siebie. Będzie dobrze. Wiem że ten strach będzie napewno przez całą ciążę jak nam się uda ale musimy wierzyć że będzie ok. Mamy przykład z koleżanek że im się udało szybko i jest dobrze. Niektóre dały radę i ciąża zakończyła się pomyślnie. Więc będzie dobrze.

61849 angelika0402 Kobieta, 30 lat, Gdzieś daleko
daria.dar

daria.dar

~AdriannaA, na 100% z Tobą się zgadzam. Bo też zdecydowałam się i poszłam do psychologa Aurelii Kurczyńskiej. Masz rację, że to jest najlepsza rzecz, jaką możemy dla siebie zrobić. A jak wyglądała twoja wizyta? Jestem po prostu ciekawa, jakie praktyki stosują specjaliści.

62995 daria-dar Kobieta, 31 lat, Warszawa
Gwiazda

Gwiazda

Witam. Ja również pierwszą ciąże na początku grudnia 2018r. poroniłam, a teraz jestem w 19tyg i 4dni. każde wyczekiwanie kolejnej wizyty to stres i strach.

61397 gwiazda Kobieta, 19 lat, Siedlce
~Iza32

~Iza32

Trzymam kciuki, nie sugeruj się objawami, raz jest lepiej raz gorzej... taki to stan, poczekaj na wizytę ginekologa. Robisz wszystko,by było dobrze, więc uda się. Pozdrawiam, dodam,że miałam różne też przygody w moim przypadku z zachodzeniem, ale ostatecznie pomógł Cyclotest MyWay- komputer cyklu- polecam jakbyś w przyszłości karmiła przyda się do antykoncepcji zamiast leków :) będziesz na pewno dobrą wrażliwą mamą.