9 miesięcy, ciąża

Ciąża po poronieniu i strach...

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Angelika0402

Angelika0402

ADRIANNA to super wieści, my też mamy taką nadzieję że znów zobaczymy 2 kreseczki. Jest nam wszystkim ciężko ale cóż takie nasze życie, są szczęścia ale są i smutki. Czasmi jest tak że sobie same poradzimy ale czasami potrzebujemy 2 osoby tak jak w twoim przypadku pani psycholog, u mnie to 1 taka sytuacja ze poronilam. Mam nadzieję że już tego nie doswiatcze, bo jeżeli tak to drogim razem już sobie tak nie poradzę... Musimy się trzymać razem i razem przez to przejść. Pozdrawiam....

61849 angelika0402 Kobieta, 30 lat, Gdzieś daleko
Angela1991

Angela1991

Zobaczycie dziewczyny 2 kreski , ja jestem przykładem. Nie wiem dlaczego pierwsza ciąża zakończyła się obumarciem. Nie miałam robionych żadnych wyników kompletnie nic , a po 3 miesiącach zaszłam w ciąże drugi raz. Dziś jest 18 tydzień mojej drugiej ciąży. Powiem Wam dziewczyny nie poddajcie się , i uwierzcie strach nie opuści Was do samego porodu.

61674 angela1991 Kobieta, 28 lat, Karpicko
Angela1991

Angela1991

Mnie strach opuszcza na kilka dni po wizycie. A później jest to samo 2 tygodnie w nerwach do kolejnej wizyty , czy wszystko będzie dobrze. W 10 tygodniu strata ciąży była dla mnie ciężka do zniesienia , a nie daj Boże gdyby teraz miało coś się stać to załamka pewnie totalna. 14 lutego wizyta i boje się jej strasznie. Ostatnio ginekolog stwierdził u mnie miękka szyjkę i tez nie wiem jak to wszystko dalej się potoczy.

61674 angela1991 Kobieta, 28 lat, Karpicko
Angelika0402

Angelika0402

Dziewczyny nie poddajemy się i działajmy, uwierzmy w siebie. Będzie dobrze. Wiem że ten strach będzie napewno przez całą ciążę jak nam się uda ale musimy wierzyć że będzie ok. Mamy przykład z koleżanek że im się udało szybko i jest dobrze. Niektóre dały radę i ciąża zakończyła się pomyślnie. Więc będzie dobrze.

61849 angelika0402 Kobieta, 30 lat, Gdzieś daleko
daria.dar

daria.dar

~AdriannaA, na 100% z Tobą się zgadzam. Bo też zdecydowałam się i poszłam do psychologa Aurelii Kurczyńskiej. Masz rację, że to jest najlepsza rzecz, jaką możemy dla siebie zrobić. A jak wyglądała twoja wizyta? Jestem po prostu ciekawa, jakie praktyki stosują specjaliści.

62995 daria-dar Kobieta, 31 lat, Warszawa