9 miesięcy, ciąża

Upławy w ciąży

cherry_lady

cherry_lady wpis edytowany

Hej :) Jestem tutaj nowa i niestety nie wiem dlaczego ale lupka mi nie działa (jakaś awaria) i nie umiem znaleźć odpowiedniego wątku.. w każdym razie tak jak wskazuje temat chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat upławów, ponieważ to moja pierwsza ciąża, to niektóre objawy trochę mnie martwią. Wiadomo, w ciąży upławy są zwiększone, moje przyjmują barwę lekko żółtą, beżową, ale znowu dzisiaj po stosunku pojawiły się grudkowate, zielonkawe, które po jakimś czasie wiem, że znowu miną. Nie odczuwam świądu czy pieczenia itp, tylko ten kolor i konsystencja. Mówiłam o tym mojemu lekarzowi, ale jakoś specjalnie nie zareagował, przepisał mi globulki jakby znowu się pojawiło (nie stosowałam ich bo nie było takiej potrzeby), tylko że ja takie objawy mam właśnie tylko po stosunku.. ktoś coś więcej wie na ten temat?? W Internecie pełno informacji że to infekcja, ale dlaczego pojawia się tylko po stosunku bez prezerwatywy...? Bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem czy dzwonić jutro do lekarza i zapisywać się na wizytę (miałam kontrolną parę dni temu).

60206 cherry-lady Kobieta, 26 lat, Katowice

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

Idź do gina sprawdzić co się dzieje, bo nie wiadomo czy to zwykła infekcja czy może grzybica. Tak czy owak, lepiej tego nie bagatelizować. A ty też będziesz spokojniejsza.
Używasz stringów?

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
agatt.

agatt.

Koniecznie idź, myśle ze to grzybica (kiedyś dawno temu miałam i wyglądało to podobnie), napewno nie jest to normalne

59983 agatt Kobieta, 32 lata, Toruń
Iwcia92

Iwcia92

Kochana w ciĄży upławy są tylko białe, ewentualnie zółtawe i bez zapachu, niezależnie czy po stosunku czy nie. Byc może mąż Cb zarazil grzybica. U mężczyzn jest bezobjawowa. W razie grzybicy lekarz powinien dac leki zarówno Tobie, jak i partnerowi.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/4c3tyx8d1bp28gxx.png

59966 iwcia92 Kobieta, 27 lat, Warszawa