Skocz do zawartości
Forum

Upławy w ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) Jestem tutaj nowa i niestety nie wiem dlaczego ale lupka mi nie działa (jakaś awaria) i nie umiem znaleźć odpowiedniego wątku.. w każdym razie tak jak wskazuje temat chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat upławów, ponieważ to moja pierwsza ciąża, to niektóre objawy trochę mnie martwią. Wiadomo, w ciąży upławy są zwiększone, moje przyjmują barwę lekko żółtą, beżową, ale znowu dzisiaj po stosunku pojawiły się grudkowate, zielonkawe, które po jakimś czasie wiem, że znowu miną. Nie odczuwam świądu czy pieczenia itp, tylko ten kolor i konsystencja. Mówiłam o tym mojemu lekarzowi, ale jakoś specjalnie nie zareagował, przepisał mi globulki jakby znowu się pojawiło (nie stosowałam ich bo nie było takiej potrzeby), tylko że ja takie objawy mam właśnie tylko po stosunku.. ktoś coś więcej wie na ten temat?? W Internecie pełno informacji że to infekcja, ale dlaczego pojawia się tylko po stosunku bez prezerwatywy...? Bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem czy dzwonić jutro do lekarza i zapisywać się na wizytę (miałam kontrolną parę dni temu).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...