Skocz do zawartości
Forum

Plamienie


Gość postapo

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie,
Czy któraś z Was tak miała?
jestem w prawie 6tc, wczoraj pojawiła się u mnie brązowa wydzielina/śliz i przez chwile coś jakby się sączyło. Lekarz nie stwierdził żadnych krwiaków, nadżerek ani nic skąd mogłoby się to wziąć. Nie jest to też czas, kiedy powinnam dostać w razie co okresu.
3 dni temu miałam stosunek, może stąd to się wzięło?
Dziecko ma się dobrze, serduszko bije, wszystko jest w porządku.
wczoraj pobolewało mnie podbrzusze i czułam takie jakby napięcie tam. tak samo - lekki ból - czułam przy "ujściu pochwy".
Dziś również delikatne zabarwienie śluzu mam.
Dziewczyny, czy któraś tak miała? Czy mam się o co martwić, skąd się to może brać?

Lekarz nie przepisał mi żadnych leków, nie powiedział też nic konkretnego.

Odnośnik do komentarza

Ja miałam podobnie w pierwszym trymestrze. Trzy razy byłam na izbie z plamieniem. Za pierwszym razem 6tc nic nie dostałam leków. Za drugim 3 dni później dostałam duphaston plus odpoczynek i polegiwanie. Potem sytuacja powtórzyła się w 9 tc i dostałam luteinę. Wtedy ujawnił się krwiak podkosmowkowy. Do dziś (25 tc) sytuacja się nie ponowiła a po krwiaku nie ma śladu od 13 tc.

Odnośnik do komentarza
Gość Laura2074

Cześć. Miałam ten sam problem na początku ciąży. Brązowe plamienie i silny ból podbrzusza w 6 tygodniu (w którym dowiedziałam się o ciazy). Następnie w 9, 12 i 16. Raz zdarzyło mi się zamiast brunatej wydzieliny dostrzec na wkladce higienicznej jasną krew. Od razu po takich incydentach szłam do swojego lekarza prowadzącego czy to dzień lub trzy później - zalecał mi leżenie, odpoczynek, wolne od pracy oraz przepisal luteine 100 dopochwowo i duphaston tabletki. Zawsze po zażyciu ustępowalo. Luteine przyjmowalam praktycznie od 6 tygodnia do 18. Teraz jest wszystko w porządku. Doktor tłumaczy ze zawsze wtedy warto zwolnić tempo, skupic się na sobie. Gdzieś tam mogło peknac małe naczynko a czasem powód nie jest znany.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...