Skocz do zawartości
Forum

Mamusie luty 2019


Gość Tubulinka

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Panie! Człowieka nie ma na forum zaledwie kilka chwil i już musi nadrabiać kilkustronnicowe zaległości. Fajnie, że się tak Mamuśki rozgadały :-)

Co do smaków to kocham słodycze, a teraz jakoś nie specjalnie mnie ciągnie, nie to, żeby odmówić cukierka, no ale nie przesadzam jakoś strasznie. Ale na wagę i tak strach wejść.
Cały czas jadłabym ogórki kiszone (lalbo małosolne) i ogólnie wszystko co słone. Oprócz tego jabłka oraz nektarynki.

Nadziejadzidziusiowa - u mnie też właśnie 15 tydzień, więc dla każdej z nas jest tutaj miejsce. U mnie USG połówkowe wyjdzie dopiero na początku października, a duża część dziewczyn będzie już po.

U mnie nastrój nawet ok, czasem w dzień jeszcze podsypiam, ale innego dnia się nie oszczędzam więc wychodzi na równo.

Zaczął się jakiś czas temat pielęgnacji - ja właśnie kupiłam dwa kremy z Tołpy - krem na rozstępy i olejek, oby dały radę z powiększającym się brzuszkiem :-)

Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia! :-)

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny :)
Kapieli kotow nie zazdraszczam balabym sie pazurow..
My zwierzatek niemamy ale kot sasiadow przesypia u nas pol dnia czasami i lasi sie jak szalony..
Nadzieja uwierz mi ze czasami te pomiary lekarzy sa mylne niemasz co sie przejmowac na zapas. Ja mialam urodzic Syna do 3800g a wyszedl 4790 :) takze na tyle sie te ich pomiary zdaly.Tez jestem aktualnie 15tc :)
Dziewczyny ja jakis super zachcianek niemam no oprocz tych ktore ma Karola i mi na gulu gra :) :) No i zupki chinskiej Viffon ale wczoraj ja zrobilam sobie i zrobilam jej pol i z tego pol zjadlam pol wiec slaba zachcianka..
Ostatnio troche na rozne ciasta zaczelam miec fazy ale konczy sie na patrzeniu na ciasta w sklepie i wystarcza mi niekoniecznie musze jesc je :) takze plus dla wagi
No i dzis wielki dzien na 13 czyli polska 14 idziemy z Mlodym do szkoly idzie dzis na 2h jutro tez w czwartek na 4h a piatek juz normalnie od 9-15. Mam nadzieje ze tak jak Wy bede sie cieszyc z wyslania Dziecka do szkoly bo narazie mam lekki stresik tylko i wylacznie o jezyk. Ale mam nadzieje ze szybko zlapie kontakt z dzieciakami i da sobie rade podstawy i najwazniejsze rzeczy zna wiec moze nie bedzie zle
Milego dnia !!!

https://www.suwaczki.com/tickers/nzjddqk3loyiygr1.png

Odnośnik do komentarza

Witaj Nadziejonadzidziusia;)
Moonik śliczna kicia, zazdroszczę Ci tej motywacji do ćwiczeń, u mnie z aktywności jedynie długie spacery.
Okinawa witaj w klubie, dziś znowu nie spałam, i w dzień jestem nieprzytomna.
Właśnie przytargałam dynie na zupke, ledwo weszłam na drugie piętro i myślałam, że ducha wyzione:) ja nawet mam zadyszkę jak długo coś opowiadam :)
Wogóle to dziś mam mega lenia, góra prasowania ale chyba poleżę:)
Marta zaraz Natalia Cie opieniczy o te ogórki hihihi, też mam z Tołpy te kosmetyki, stosuje je rano bo szybko w miarę się wchłaniają:)
Bąbowa to niezle Cię wzięło, współcczuję i kuruj się;)

Odnośnik do komentarza

Ja zwierzaków w domu nie mam, tzn jest piesek ale to typowy kundelek podwórkowy, koty też dzikuski także temat kąpieli mamy z głowy. Na początku ciąży odrzuciło mnie od słodyczy za to teraz coraz częściej mam na nie ochotę;) samopoczucie ok tylko nastrój mam jakiś płaczliwy... Dziewczyny zobaczycie dzieciaczki szybko przyzwyczaja się i polubią szkole i nowych znajomych:) Mój Franio za tydzień kończy roczek, a nocki to tragedia, ząbkuje i potrafi budzić się co godzinę, no ale przynajmniej nie zdążę odwyknac od nocnych pobudek:p

Odnośnik do komentarza

A ja z Łodzi :)

Ale macie super te zwierzaczki :) Też bardzo chcielibyśmy pieska ale obawiam się, że z psiakiem i z Maleństwem nie dam sobie rady :( Poza tym nie wiem jak będę czuła się dalej w ciąży i czy będzie mi się chciało co rano wstawać na spacer :) Myślę, że poczekamy aż Maluch choć trochę podrośnie i wejdziemy w nowy rytm :)

Odnośnik do komentarza

Witaj Nadziejadzidziusiowa :)
Ja jestem z Lublińca, woj. Śląskie.
Ja mam i kota i psa i już wiem że pies będzie musiał jechać do moich dziadków bo faktycznie nie dam rady :( termin na luty, będzie zima, z pieskiem te 3 razy dziennie chociaż na szybkie siusiu trzeba iść, a przecież ani z noworodkiem nie wyjdę ani go nie zostawię samego. Mój chłopak ma taką pracę że często siedzi po godzinach, więc nie mogę też liczyć na niego w tej kwestii. Ale u dziadków piesia będzie miała dobrze, o ile nie lepiej niż ze mną, bo tam ma cały ogród do biegania i wąchania :) nie to co w bloku.
No i dziewczyny chyba się doczekałam jakis pierwszych drobnych ruchów dzieciaczka :) ale bardziej jakby mi tam coś pływało niż jakieś motylki ;)

https://www.suwaczek.pl/cache/049151562a.png

Odnośnik do komentarza

No i Mlody zaprowadzony oczywiscie mila Pani na wejscie przyczepila sie mnie ze Patryk mial byc rano bo jest z Polski wiec mozliwe ze z jakimis polskimi dziecmi bedzie w grupie z czego ja nie zostalam poinformowana o tym i na wejsciu juz sie wpienilam. Ale pozniej podeszla pogadala normalnie wiec luz. Mlody podjarany niemogl juz wytrzymac do pojscia do szkoly a ja lezki i drzacy glos ehh Mamuski :)
Ale zawsze 1 szy dzien najgorszy teraz bedzie napewno z gorki
Ja niedawno skonczylam 27 lat :)

https://www.suwaczki.com/tickers/nzjddqk3loyiygr1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...