Skocz do zawartości
Forum

Mamusie luty 2019


Gość Tubulinka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dwie lewe ręce do przetworów i pieczenia, dziś teść dowiózł nam słoików :) i babciny soczek z ogórków kiszonych:) może kiedyś się nauczę.
Właśnie czytałam tak jak mówią dziewczyny, że przy pierwszym dziecku później czuje się ruchy maluszka, ja coś tam czuje ale nie codziennie. Na razie się tym nie przejmuje. Jeszcze się nie zebrałam, ale kupię ten detektor.
Miłego wieczoru:)

Odnośnik do komentarza

A ja wlasnie skończyłam łazienkę doprowadzać do porzadku. Chcialam wziasc cos z szafki i roztrzaskalam lakier do paznokci. Dywanik, sciany, podloga, kabina i szafka do czyszczenia. I pryslo tez na ubrania. I zeby to bylo pierwszy , ale nie juz kiedys tez tak zalatwilam lazienke. Tylko fug nie moge oczyścić.
Ja swojego poznalam przez kolezanke.
A co do snów przez ten brak seksu to juz sny mam erotyczne. Ale przez te globulki na paciorkowca czuje podraznienie i troche swędzenie . Byly z antybiotykiem wiec nie wiem czy dopadnie mnie grzybica czy tylko podraznienie po braniu lekow. Dobrze ze lekarz za pare dni.

Odnośnik do komentarza

Natalia taką mam zachciankę ostatnio, jak przeczytałam Twój post to na samą myśl mi ślinka naleciała, nawet znalazłam w sklepie eko ale od babci to od babci:) a wiecie że ten sok ma mnóstwo witamin i różnych zdrowych rzeczy? Pomaga na zgagę i zaparcia.
Co do paznokci u rąk to chyba musze je w końcu pomalować, przez 10 lat miałam pomalowane kilka razy, w pracy muszę mieć krótkie i nawet odżywki nie mogę. Teraz jest okazja to jakoś zebrać się nie mogę :)
Drugą noc z rzędu przespałam, raz tylko siusiu, cudownie;)

Odnośnik do komentarza

Ja to już muszę do toalety chociaż raz w nocy się przespać równać ale mam tak praktycznie od początku.
W poprzednich ciążach nie smarowalam się niczym i nie mam w zasadzie jednego rozstępa ale tym razem trochę się obawialam bo kondycja skóry już nie ta, i bałam się, że dużo przytyje więc kupiłam Bio Oil. Nie smaruje się codziennie tylko co jakieś dwa dni. Ogólnie strasznie nie lubię się niczym smarować.

https://www.suwaczek.pl/cache/120ff8403c.png

Odnośnik do komentarza

Paznokci podejrzewam, że teraz też już bym nie umiała pomalować.
Mam tak samo jak Bąbowa. Swoje wzmocnione akrylem i na to chhbryda i hybryda na stopach. Trochę szkoda mi będzie skraca paznokcie bo teraz mam na prawdę baaardzo długie i ładne. Przywyklam już do takich ale wiadomo gdzieś na początku stycznia trzeba będzie się z nimi pożegnać.

https://www.suwaczek.pl/cache/120ff8403c.png

Odnośnik do komentarza

Keira, staram się nie nakręcać, ale dopiero usg mnie tak naprawdę uspokoi. W nocy niby czułam lekkie wybrzuszenia, ale generalnie nadal nadzwyczajny spokój...

Co do brzucha to ja czasem mam niewielki i nie widać ciąży, zresztą od kilku dni to praktycznie w ogóle nie czuję się jakbym w niej była, co ma swoje plusy i minusy.
Ale tez czasami bardzo mocno mnie wzdyma i wtedy to jak nic 6-ty miesiąc ;)
Specjalnymi kremami jeszcze nie smaruję, tylko zwykłym balsamem, bo od wody mam suchą skórę.
Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Mnie tak koleżanki nastraszyły rozstępami, że chyba już z miesiąc smaruje się serią Palmers dwa razy dziennie, w te upały myślałam że się rozpłynę, oprócz tego robię jeszcze peelingi ciała. Nastraszyły mnie jeszcze zwisającymi piersiami i żebym nie kupowała miękkich biustonoszy :) u mnie w rodzinie nikt nie miał rozstępów więc mam nadzieję, że też nie będę mieć:)

Odnośnik do komentarza

Bąbowa tez do tej pory robiłam hybryde a od 2 tygodni juz nie. strasznie słabe zrobiły mi sie paznokcie i pomyslałam ze teraz dobry czas dac im odpoczac. a hybryda to super sprawa.
co do chodzenia w nocy do łazienki to u mnie obowiazkowo 1 lub 2 .
A z synem miaam straszne rozstepy, calutki brzuch. mi sie zdaje ze to zalezy to ma w genach. niektore smaruja sie cała ciaze i tak maja, a inne wogole i zadnego. ja mam ogolnie sucha skore wiec moze tez ma na to wpływ.

Odnośnik do komentarza

Na probe 3 sloiki zobaczymy za pare dni jak smaczek ..
Ohh my dzis leniuchowanie, zakupy lazenie po sklepach itd i brzuch mnie ciagnal juz chyba za duzo bylo ..
Chlopaki moje sie bawia a ja leze sobie i odpoczywam i standardowo sport ogladam .. moje Dzieci chyba beda sportowcami.
Dzis umowilam sie na tego 16.09 na 10-20 mam wizyte ide do innego lekarza mam nadzieje ze powie plec

monthly_2018_09/mamusie-luty-2019_69287.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/nzjddqk3loyiygr1.png

Odnośnik do komentarza

Ja odkąd się tylko dowiedziałam o ciąży smaruje się masłem kokosowym z Bentley Organics, olejkiem migdałowym albo olejkiem Mamas Babydream z Rossmanna.
My się dzisiaj przymierzaliśmy do wózków i zdecydowaliśmy się na Espiro Next. Lekki, pięknie się składa i mam wrażenie jakby sam jeździł. Teraz tylko trzeba poczekać aż pojawi się jakaś promka na niego

monthly_2018_09/mamusie-luty-2019_69289.jpg

https://www.suwaczek.pl/cache/049151562a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...