9 miesięcy, ciąża

Mamusie luty 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Kryska89

~Kryska89

Ja w pierwszej ciąży urodziłam 2,5 tyg przed terminem, ciekawe jak będzie teraz:-)

natalia1234

natalia1234

No to ja 2 tyg po terminie..
Dlatego teraz bedzie cesarka zeby nie bylo przygod z przenoszeniem ciazy a pozniej z konsekwencjami tego..

60285 natalia1234 Kobieta, 27 lat, Uk
natalia1234

natalia1234

Mialam b.ciezki porod 36 h przebicie wod plodowych, proby obracania Syna, tachykardia u Mlodego, decyzja o ratunkowej zycie cesarce. Waga Syna 4800g.

60285 natalia1234 Kobieta, 27 lat, Uk
Keira

Keira

Uuu, to się namęczyłaś, ale kawał chłopa się urodził. Fajnie, że już masz cesarkę ustaloną, przynajmniej nie będziesz się stresować powtórką.
Ja urodziłam pierwszego syna 2 tyg przed terminem, drugiego 3 dni przed, więc może i tym razem lekko pójdzie.
We wtorek miałam robione USG na 12 tydzień i powiedziano mi, że to za wcześnie na sprawdzenie płci, że wiarygodność jest od 14 tygodnia, także czekam do pazdziernika, by zobaczyć któż to się tam rozwija.

60387 keira Kobieta, 28 lat, ovezande
~Kryska89

~Kryska89

Ja byłam na ostatniej wizycie w 12/13 tyg, mi też lekarz powiedział że to za wcześnie, teraz mam wizytę 21 sierpnia to może już się dowiem jaka płeć... :-)

Liath

Liath

Ja mam termin na koniec stycznia / początek lutego. Niedokładny bo z terminu OM wychodzi inny wiek ciąży niż z pomiarów USG :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/16udskjoz43oggoe.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mmhtsnfha6.png

42664 liath Kobieta, 34 lata, Bydgoszcz
~Mag82lena

~Mag82lena

To i ja do was dołączę. Witam was.

Czytam od poczatku tylko nie chcialam zapeszac. Termin na 11.02.
Bylam w srode na usg 13tydz.5 dni ale nie dalo sie zbadac bo zle byla ulozona. Lekarz powiedzial tylko ze dziewczynka. Dzis mam wizyte zeby jeszcze raz sprobowac mala pomierzyc. Nt mialam robione tydxien temu to bylo 1.4 ale reszta nie byla badana.

~Kryska89

~Kryska89

Ja mam podobną sytuacje:-) z OM 3 luty a z usg na pierwszej wizycie lekarz powiedział że 30 styczeń a na kolejnej ze 28:-)

~Kryska89

~Kryska89

Witam Mag82lena. To szybko lekarz stwierdził jaka płeć:-) Ja jeszcze musze poczekać..