9 miesięcy, ciąża

Mamusie luty 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Nadziejadzidziusiowa

Nadziejadzidziusiowa

Babowa to tak jak u mnie ! Też będzie Tadeusz :) a co do położenia dzidziusia to u mnie tak jakoś ciut niżej pępka kopie ale wszystko dokładnie dowiem się na wieczór :)
Ja jestem teraz w 21+2 tc a dziś popołudniu dowiem się dokładnie jak z usg wynika.
Termin mam na 20 lutego bo mój dzidzius rośnie jak na drożdżach. Ciekawe ile waży :)

60634 nadziejadzidziusiowa Kobieta, 24 lata, M
okinawa

okinawa

U mnie z OM 22t5d, termin 16.02, ale na USG konsekwentnie wychodzi starsza ciąża, ostatni termin z usg to 10.02 :)

Trzymam kciuki za najbliższe wizyty! Ja w tym tygodniu zaliczam glukozę, pewnie w czwartek, jeśli uda mi się dograć termin.

U mnie Maluch też niziutko, za to żołądek i jelita mam mocno zepchnięte na przeponę, przez co dyszę jak parowóz (i tak się czuję...) ;/ Szyjkę mam ciągle pod kontrolą, bo krótka. Mały kopie po śniadaniu i wieczorem, w ciągu dnia nie mam za bardzo czasu żeby Go czuć, ale ciągle jestem w ruchu, więc On zapewne śpi ;)

38592 okinawa Kobieta, 36 lat, Lublin
kasia1807

kasia1807

Okinawa z tym oddychaniem mam to samo. Wejdę po schodach w domu na poddasze i czuję jakbym przebiegła 2km. W niedzielę byłam u teściów, mieszkają na 5 piętrze w kamienicy bez windy, na 4 piętrze już mówiłam o wyzwaniu karetki bo mam zawał :D

Mam pytanie którego chyba jeszcze nie było. Jaki proszek do prania uzywalyscie albo będziecie używać? Muszę coś kupić bo dostała 6 worków z ubraniami od bratowej po jej córach i muszę zrobić z tym porządek bo mnie denerwuje jak tak stoją i na mnie patrzą :)

60659 kasia1807 Kobieta, 26 lat, Wrocław
~Natka93

~Natka93

Widzę, ze minimum 4 z nas na ten moment ma termin na 20.02 lub 21.02. :)

Co do szyjki szczerze nie wiem jak to u mnie wygląda. Moj gin na kazdej wizycie bada ale nigdy nic nie mówi. Czyli to chyba dobrze, tak myślę

Dziś wizyta o 16.

Kryska89

Kryska89

Cześć dziewczyny, u mnie 24 tydzień termin z OM na 3 luty.
Mój synus chyba jest strasznym nerwusem bo wierci się cały czas w szczegolnosci wieczorem dostaje największe kopniaki i boksy, mąż ostatnio się zdziwił jak ja mogę tak spac:-)
Mój lekarz powiedział że mały jest ułożony miednicowo i mówił żebym nie podróżowała za dlugo i żebym często zmieniała pozycje żeby mały nie owinął się pepowiną, trochę mnie to zmartwilo jak to usłyszałam...

60936 kryska89 Kobieta, 29 lat, Legionowo
Nadziejadzidziusiowa

Nadziejadzidziusiowa

Kasia dobre pytanie ! Ja kiedyś kupiłam taki zestaw startowy i tam był proszek jakieś firmy na L ale nie pamiętam jak wrócę do domu to napisze ale wolałbym użyć sprawdzonego proszku :)
No też teraz coraz więcej dziewczynek widzę z terminem na 20 luty :) fajnie będzie raźniej :) bo myślałam że jestem ostatnia :p

~MagdaJ

~MagdaJ

Z pierwszym dzieckiem używałam do prania środki z firmy Lovela i faktycznie nie było problemów ze skórą u dziecka. Jest bardzo dobrze dostępny i chyba jeden z bardziej popularnych.

~katerose

~katerose

U mnie 24t + 3dni.
Dzis właśnie robię obciążenie glukozą. Prześlijcie, ale da się przeżyć...
W piątek zrobię morfologię i mocz, a w sobotę wizyta.
Co do proszku to ja używałam płynu do prania Lovela, a czasami Dzidziuś. U mnie się najlepiej sprawdziły.

Liath

Liath

Ja do prania używałam Białego Jelenia, sprawdził się. Potem dość szybko zaczęłam już prać rzeczy małego razem z naszymi, w Persilu.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/16udskjoz43oggoe.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mmhtsnfha6.png

42664 liath Kobieta, 34 lata, Bydgoszcz
Nadziejadzidziusiowa

Nadziejadzidziusiowa

O tak tak ja też mam w tym zestawie lovela. Czyli zostane przy nim skoro mówicie ze jest ok :)
Dziewczyny czy wy na tym etapie ciazy wymiotujecje? Zdarza wam się?
Ja miałam z jedną taką akcję ale dziś to już sama nie wiem od czego... czy przez to ze późno śniadanie zjadłam czy stres ... nagle mnie zmulilo i aż głowa mnie boli z wymiotów. ..