9 miesięcy, ciąża

Mamusie luty 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Mag82lena

~Mag82lena

Keira super.
Natalia napisz jak robisz te roladki z feta i szpinakiem.tylko tam w miare dokladnie. Oczywiście jak bedxiesz miec chwile.
A ja dziś tez bratanka pilnuje. Bylam z nim na ponad 2 godzinnym spacerze wiec nogi znowu kreca. Juz nie wiem co z nimi nie tak.

Mamuśka_F

Mamuśka_F

Keira gratuluję dziewczynki:) Karolcia może powinnaś brać magnez, ja od miesiąca lykam 4 tabletki dziennie i żadne skurcze mnie nie łapią, a w pierwszej ciąży strasznie mnie męczyły. Natalia korzystaj z odwiedzin, życzę wam mile spędzonego czasu! Widzę, że dzisiaj w kuchni króluje pomidorowa;) a u mnie mix kasz, miała być kasza gryczana lub jęczmienna ale okazało się, że w domu mam torebkę kaszy gryczanej, dwie torebki jaglanej i torebkę orkiszowej, więc wyszedł mix kaszowy do tego bitki drobiowe z sosem pomidorowo- marchewkowym i surówka z rzepy białej mniaaam :)

60108 mamuska-f Kobieta, 27 lat, Warszawa
Kryska89

Kryska89

Oj tak, pomidorowa dzisiaj króluje bo u mnie też jest właśnie pomidorowa na obiad:-)

60936 kryska89 Kobieta, 29 lat, Legionowo
Bąbowa

Bąbowa

U mnie dziś pulpeciki w sosie własnym z warzywami i ryżem brązowym
Mówię do męża że takie jałowe danie jak dla chorego mi wyszło --

https://www.suwaczki.com/tickers/hchyikgn1katn78w.png

60163 babowa Kobieta, 29 lat, Dębica
karolcia_m2

karolcia_m2

Same pyszności, uwielbiam kasze i klopsiki:)
Chyba spróbuję z tym magnezem, nie musze chyba konsultować się z lekarzem?
Jijana polecam Ci taki napój, który piję codziennie naczczo z miodu i cytryny, zapobiega przeziębieniu. My z mężem wogóle nie chorujemy. Moja pani doktor pozwoliła mi to pić. Wieczorem do ciepłej przegotowanej wody rozpuszczam niecałą łyżeczkę miodu, może być cała. Musi to odstać minimum 10 godz. Rano dociskam do tego sok z połowy cytryny i wypijam. Ma to też właściwości oczyszczające. Mój mąż to pije jak ma na później do pracy:) poczytaj o tym w necie.

60523 karolcia-m2 Kobieta, 32 lata, Warszawa
~Mag82lena

~Mag82lena

A u mnie dzis bez obiadu bo wrocilam pozniej i juz sie nie chce robic.
Ja z przeziebieniem narazie nie mam problemów ( oby nie wykrakac) . Co do miodu to odkąd zaszlam w ciaze to nie slodze herbaty cukrem tylko daje miod.

Bąbowa

Bąbowa

A ja znowu miodu nie tkne choćby nie wiem co
Narwalam na dzialeczce winogrona mniamniam

--

https://www.suwaczki.com/tickers/hchyikgn1katn78w.png

60163 babowa Kobieta, 29 lat, Dębica
Keira

Keira

Dzięki dziewczyny :) Najprawdopodobniej zostaniemy przy Mai, jak myśleliśmy na początku :)

W końcu mam chwilę, aby przysiąść, był dziś zabiegany dzień, przedstawienie w szkole, USG, odstawienie młodszego syna na ferie do babci, bo jutro ma już wolne, zakupy, spacer z psami i tak zleciało, że nie było kiedy odetchnąć. Z tego wszystkiego na obiad makaron z jajem na szybko, aby cokolwiek było.

Poprzeziębiane i chore wracajcie szybko do zdrowia! :*

Natalia, skoro masz normę według lekarza, to niczym się nie przejmuj, informować o pomiarach powinien, ale skoro mieści się w skali, to zle być nie może :) I mile spędzonego czasu z rodzinkę życzę! :)

Miód uwielbiam, tak samo herbatę z nim, idealna na chłodne jesienne wieczory.

Śpię nadal dobrze i siku jeszcze wytrzymuję całą noc, więc jest elegancko bez pobudek :D

60387 keira Kobieta, 28 lat, ov-e
~Natka93

~Natka93

Jesteśmy po połowkowym usg :)
Malutka jest zdrowa, ule uparta, nie chciała za bardzo współpracować więc badanie zajęło nam prawie 40 minut :)
No i wiemy na 100%że kupujemy ubranka w kolorach różu :)
Mój narzeczony jest chyba trochę przerażony że to dziewczyna. To trochę taki typ samca alfa, który chce mieć syna. Nie wiem czy tak do końca jest szczęśliwy z tego powodu. Wiadomo, mówi ze super, ale przecież znam go. Mam nadzieję że mu się za chwile odmieni.