Skocz do zawartości
Forum

Drugie badanie prenatalne


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martyna123

Tak jak Aga napisała, między 20 a 22. Jeżeli chcesz jeszcze bardziej dokładne badanie, to polecam zrobić zdjęcie w wersji 4D. Właśnie robiłam takie u Pani doktor Rozmus-Warcholińskiej w Katowicach. Takie zdjęcia są najlepsze. Dzieciaczka było bardzo dobrze widać, tak dobrze że aż oprawiłam to zdjęcie w ramkę. ;) No i też sama Pani doktor była świetna, bo bardzo fajnie mi tłumaczyła, podnosiła na duchu.

Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że badania prenatalne warto zrobić. W końcu lepiej mieć pewność, że z naszym maluszkiem jest w porządku. Ja badania prenatalne zrobiłam w gabinecie http://badanieprenatalne.com/cennik/cennik-lodz/
w Łodzi . Spotkałam tam lekarzy, którzy są profesjonalni i rzetelni. Wykonano mi tam badania w szybkim terminie. Dzięki temu wiedziałam, że mój maluszek jest zdrowy.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie na badania USG również uczęszczałam do pani doktor Rozmus Warcholińskiej. Nie dość że słyszałam o niej bardzo dobre opinie, tak jak tutaj :), to właśnie też miała ona najlepszy sprzęt w całej okolicy. Poza tym pani doktor to świetna kobieta, bardzo miła, do pacjentki podchodzi z wielką przyjaźnią i zainteresowaniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...