Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny, kazda zajeta. Julek zaczol jesc makaron malutkie kluseczki, probuje wielu rzeczy I np po arbuzie wyrzygal. Co do poruszania raczkuje wszedzie po schodach wejdzie. Pousuwalam kwiatki rzeczy z dolu , wszystko. Ciekawia go autka klocki lubi rozwalac. Ja ukladam on rozwala. Co do spania budzi sie na jedzenie a od 5 to przebudza sie . Dajcie znac co u was:)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, u nas raz lepiej raz gorzej.
Robert jest chory ( zapalenie uszu). Przy tym kaszel katar ,na antybiotyku.
Laura narazie się nie zaraziła ,ma delikatny katar.
Podobnie jest z Laura, wszędzie jej pełno. Do jedzenia leci pierwsza. Wszystko już ładnie zjada, nadal nie są to mega duże porcje ale już chętnie wszystko próbuje i je. A jak tylko spróbujemy jeść i jej czegoś nie dać, Robi taką wojnę, z Robertem walczy o wszystko. Mamy teraz w domu kupę śmiechu z nich.

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

http://s8.suwaczek.com/201901274965.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)
My w zdrowiu. Chociaz od dwoch dni boli mnie tak glowa, ze sobie nie radze.
U nas pierwsze proby raczkowania. I te wstawanie, wszedzie, ciagle.
U nas rządzi "tata" i "bu"
A i w lozeczku swoim spal.. 45 minut, wczoraj.
Bo mielismy male przemeblowanie i sie ciagnelo tydzien :/

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Pewnie bedziemy zadziej zagladac ... kurcze wasze dzieci mowia I wiedza ze mowia mama I w kierunku mamy ??? Czy poprostu powtarzaja sobie baba dada itp. A jedza obiady jak kladziecie ziemniaka mielonego I juz?? Pozecie podac co dajecie . U mnie to wyglada raczej tak ze je swoje smiksowane a jak ja jem to cos tam bu daje do memlenia. Jak bym miala dac mu obiad jak nasz to przy jego trybie to by jadl godzine z czego polowe by wyrzucil rozmaslil I kicha by z tego byla.

Odnośnik do komentarza

Babeczqa85 to tak jak u nas-buty, telefony, piloty, kable, książki itd.,a w plenerze kamienie, rośliny, piach:-) Ola od kilku dni ładnie składa sylaby-lala, baba, dada itp.,oczywiście bez zrozumienia. Od wczoraj robi 'papa' i macha ręką do ludzi. Ma z tego straszną frajdę. Co do poruszania się to raczkuje z prędkością światła (nawet na kamienistej plaży) i wstaje przy niskich meblach. Ładnie z każdej pozycji siada na pupę, więc nie trzeba jej specjalnie pilnować. No i kładzie się brzuchem na meblach i próbuje wrzucać nogi.

https://www.suwaczki.com/tickers/km5sf71xjod0nrr8.png

Odnośnik do komentarza

U nas, co mu poloze do jedzenia to je. Najczesciej mu wypada, nie wyrzuca jakos specjalnie. Nie zauwazylam zeby cos mu nie smakowalo, zeby wypluwal czy sie krzywił.
Z łyżeczki też ladniej juz je, ale to nadal nie jest cały czy nawet pół słoiczka.

Nie, moj mowi "tata" ale nie że do taty. To raczej wciaz tylko dzwieki.

Najlepszą zabawka jestem ja przy ktorej sie bezpiecznie stoi ;p
Ale tez bobawi sie sam. Szczegolnie rano. M.in lubi butelke (od wody) z makaronem, jako grzechotka ;P i inne zabawki ktore wydaja dzwieki.

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny... a myślałam że tylko mój uwielbia kabelki i buty właściwie to sznurówki... Powiedzcie mi jak wasze dzieci pokazują złość? Oskar się złości to szczerzy żeby i spina się tak że zaciska pięści... Tak poza tym to miał kilka dni katar ale bez temperatury... 3 zęby już są... Mleka nie pije... Tylko kaszki mleczne, owoce, tubki owocowe i te twarożkowe, bakusie.. Zupki mu sama gotuję. Niedługo 10msc skończy, uwielbiam chodzić trzymany za rączki, w chodziku też śmiga, raczkuje ale na łóżku albo dywanie, na samych panelach chyba mu za twardo... Tu zdjęcie przed chrztem 5.10 :)

monthly_2019_10/styczniowe-mamusie-2019_79453.jpg

Odnośnik do komentarza

A mozecie napisac co dajecie jesc ?? Kaszki obiadki I co jeszxze ? Ja wyglada przebieg dnia jedzoniowo. Co do zabawek odkurzacz syszarka , kable bramka , dzwi I klocki drewniane. Nasypalam w butelki makaronu I ryzu I to tez lubi. Potrzasac. Co do zlosci hmm to raczej placze jak sie zlosci. Albo przychodzi z takim zalem lamentem do mnie I na rece chce. Pozdro

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...