Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

Wlsciwie tydzien temu byl taki ladny przyrost wagi po raz pierwszy. Dopiero jak zaczela dostawac jedna butelke dziennie mm to sie w miare najadala. A jak ja sobie poradzilam z tymi zastojami w piersi zaczela przybierac na wadze.
Bo takto wczesniej karmilam ja w zasadzie tylko z jednej piersi bo w drugiej takie az gluty wychodzily jak laktatorem sciagalam...

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2buay3rdc83qxz.png

Odnośnik do komentarza

Ja piersze dzieciatko wiec nie wiedzialam kompletnie czego sie spodziewac, a cc to juz wogole mnie zaskoczyla...
Na szkole rodzenia mowili ze laktatora nie trzeba kupować, ze nie kazdy potrzebuje, a w razie czego maja w szpitalu... Tylko ze jak akurat ja bylam to im 2 szt. z oddzialu zginely... Zreszta dopiero wieczorem na dzien przed wypisem byla pielegniarka ktora doradzila co robic bo inne uwazaly ze sie powinnam cieszyc ze mala chce byc przy cycku 24h na dobe a jak chcialam zeby jej podaly mm to traktowaly jak wyrodna matke i odsylaly bez dokarmienia.
W domu tak narawde poczulam sie lepiej i ze dam rade jak mala mi przespala pierwsza noc po butelce z mm.

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2buay3rdc83qxz.png

Odnośnik do komentarza

Kawa polecam spróbować bebiko pro plus. Dużo sie na czytałam odnośnie bebilonu i dużo bylo komentarzy właśnie ze po zmianie opakowania dzieci dostawały alergii albo wysypki.
My używamy butelek lovi i mamy też jedną dr browns .
Gosia a srobuj nosić mała tak aby była oparta Łopatkami o twoja klatkę / brzuch ale żeby ona była wygięta w łódkę. Trzymasz ręce za pupę . Nam tak pokazał i polecił fizjoterapeuta na zajęciach. Pomaga u nas na kupkę.

Odnośnik do komentarza

Misia21 Jeśli wysypka zniknie a zaczęłam podawać mu starego bebilona to znaczy ze nowy go uczula, i w tedy będę musiała zmienić mleko to myślałam właśnie o bebiko bo ma dużo pozytywnych opini :)

Ja już pisałam ze stosujemy butelkę lovi , tez chciałam zmienić na inna to jedynie avente(1+) Chicial tylko z niej o wiele szybciej leci, kupiłam tez jakas super przeciw kolka z canapol ale z niej w ogóle nie umie ciągnąć wiec dalej jedziemy na lovi :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k9tkoahf3.png

Odnośnik do komentarza

Kawa ta z canpola antykolkowa tez mam. Zaczela z niej pic za drugim lub trzecim razem ale i tak ciezko jej sie bardzo z niej pije...

Poczytalam troche o tej witamie D z devitum i ponoc moze powodowac bole brzuszka i problemy z gazami. Odstawie jej na 3 dni i zobaczymy czy sie cos poprawi. Jesli tak to bedziemy probowac z innych firm. Moze ktoras bedzie lepsza. Bo wczoraj najwieksze bole byly wlasnie po podaniu tej witaminy... A jak pomysle ze problem z kupom zacza sie dopiero po powrocie do domu i kilki dawkach tej witaminy to moze przez to...

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2buay3rdc83qxz.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mi się wydaje że z witamin D3 to najlepiej stosować Vigantol bo to jest lek a nie suplement diety. Bez recepty dostępny i łatwy w zakropieniu a daje sie tylko 1 kropelkę. Co do bolesnych bąków to moja tez tak ma :-( Dziewczyny czy Wy pijecie normalnie mleko? Ja się trochę boję ale kawę Inkę robię z mlekiem :-)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny. Widzę, że kilka nowych Mamusiek się ujawniło. Witajcie!
O D-vitum już Wam wcześniej pisałam i u nas to był strzał w dziesiątkę. Póki co nie daje nic, przymierzam się właśnie do Vigantolu :) Pawian ja ograniczyłam mleczne rzeczy bo wydaje mi się, że jak zjem ich zbyt dużo czy często to Młoda częściej ulewa. A tak to w miarę sporadycznie. Ogólnie niczego oprócz używek sobie nie odmawiam.

Odnośnik do komentarza

Zapytam Was jeszcze o witaminy. Przyjmujecie teraz w czasie karmienia piersią coś? Ja biorę Prenatal Duo. Ale to suplement diety jest:-( No i czasem magnez biorę jak za bardzo postresuję się płaczem dziecka... Zastanawiam się nad piciem Melisy ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...