Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje kochane. Moj synus dzis wazyl 3435 g. Pourodzeniowo spadl do 3400g.

Nie rozumiem tego leczenia. Przyjmuje antybiotyk, mialam biegunke tyle dni, a oni nic extra nie daja. Elektroidow czy czegokolwiek. Mowia zebym duzo pila. Nikt nie omawia ze mna badan, tylko ogolnie mowia ze cos tam rosnie, cos spada. A na internecie moge sobie je sprawdzic. Wg wynikow amatorsko ocenianych mam anemie. Wow, co za szok. Pewnie zelazo na dosc dlugo jeszcze w ciazy mialam ponizej normy.

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Kawa super wielki chłop z Maksia.
A ja mam dołek. Byłam z Michasią u okulisty tak dodatkowo sprawdzić czy jest ok. No i nie jest. +6 na razie jest tyle. Podobno jak jest na plusie to może spaść. Za trzy miesiące kontrola. I wtedy się okaze czy zeszło czy trzeba okularki. A już myślałam że wyszliśmy obronną ręką od wszystkiego przez wcześniactwo. I kicha.

Odnośnik do komentarza

Melduje, ze jestesmy w domu. Dostalam antybiotyk na 10 dni. Przed wyjsciem dostalam zelazo w kroplowce.
Nie wiem czy zapeszam, czy co, ale nie wiem co sie dzieje moim dzieckiem. On caly dzien spi. Gdziekolwiek. Chociaz najlepiej w kokonie. Hah, moglam spac caly dzien, ale rodzice byli. Teraz boje sie troche nocy.

Ja juz od 4 doby po cc mam plamienia ze ledwo co tam.

Na wtorek mam wizyte poloznej w domu.

monthly_2019_02/styczniowe-mamusie-2019_72104.jpg

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Magdness Korzustaj puki możesz, bo z każdym dniem maleństwo będzie spało coraz mniej :D u mnie Maksiu w dzień śpi bardzo mało a jak zasypia to nie na długo, za to wieczorkiem sobie chrapie grzecznie, już skupia wzrok długo się przygląda usmiecha sie i wydaje śmieszne dźwięki próbując się śmiać :D

Moje pytanie do mam karmiących mm, jak u was z kupka ? Mi zrobił wczoraj i to nie za dużo a dzisiaj cisza

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k9tkoahf3.png

Odnośnik do komentarza

Kawa twoj z ktorego jest stycznia ? Moj ma rowny miesiac , co do kupek to robi raz dziennie , bardzo zadko dwie dziennie . W dzien spi po 20/30 minut chyba ze na spacerze jestesmy... to z 50:) w nocy zazwyczaj 2/3 godziny i to po 90militrow , wiecej nie zje zadko zdarzy sie ze pospi 4.

Odnośnik do komentarza

Moj jutro kończy 3 tyg i wazy 4640! :) a kupe robi raz dziennie ale zdażyło mu się ze dwa dni nie robił. I tez zjada w nocy 90 co 3h ale zaczyna mu być za mało bo powietrze z butli zasysa. W dzień mniej je ale częściej.
Magdness połóż małemu pieluchę pod głowę bo zaraz ci zarzyga ten piękny kokon :)

Odnośnik do komentarza

Kawa Julek tez 4stycznia w piatek urodzony jakos mi to umknelo. Jak twoj zjada 120 to czad ... mojemu zmienilam mleko na anty kolkowe i jest zdecydowanie lepiej , owszem napina sie , pryka ale nie ryczy juz jak tydzien temu ... wiedz wszyscy odetchnelismy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...