Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, ja narazie tak sobie podpatruje Was, bo jeszcze nie wiadomo na 100% czy sie ciaza utrzyma, i nie chce zapeszac. Jak bede juz miala 100% pewnosci to dalacze do Was na fb. Aktualnie mam prawie 9 msc coreczke wiec roznica bedzie malutka, o ile sie uda ale tak planowalismy. Za soba mam 2 straty, corka „wychodowana” na acardzie, clexane i konskich dawkach luteiny, wiec stad moja niepewnosc co do tej ciazy. Na usg jeszcze nie bylo widac nawet pecherzyka ciazowego, wiec wole sie nie nakrecac. No i - bardzo dobrze sie czuje.. a wiem z doswiadczenia ze to az tak dobrze nie wrozy. Mimo wszystko mam nadzieje ze sie uda.

Pozdrawiam :)

https://www.suwaczki.com/tickers/ug37cwa19pxss0gg.png
https://www.suwaczki.com/tickers/thgfskjo3b9dlzoo.png

Odnośnik do komentarza

To i chyba ja się powoli dołączę...
Tydzień temu dowiedziałam się, że to prawdopodobnie 4tc. Nic poza tym nie wiem. Znalazłam w internecie jakieś strony obliczające mniej więcej termin porodu wyszedł mi koniec grudnia.
Ale powiem Wam dziewczyny, że jestem przerażona ;/ Niecałe 2 miesiące temu zakończyłam leczenie onkologiczne. Nie planowałam dziecka... Moja onkolog mówi, że to za wcześnie.
A ja czekam... o ciąży wie tylko mój chłopak. Innym powiem, kiedy już będę wiedziała coś na pewno...

Odnośnik do komentarza

Przyszłe mamy, bardzo Was zachęcam do wypełnienia poniższej ankiety, która jest całkowicie dobrowolna i anonimowa, a pomoże mi w napisaniu pracy magisterskiej. Zaznaczam, że nie zmuszam tutaj nikogo, ale zachęcam do zapoznania się z tematem ankiety, bo warto!
Oczywiście każdej z Was bardzo dziękuję za poświęcony czas na wypełnienie ankiety.
Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, które wciąż w niepewności oczekują pierwszych badań. W zeszłym roku przeszłam przez poronienie i wciąż bardzo dobrze pamiętam ten stres i strach. Choć i teraz on towarzyszy. Mimo tego że widać zarodek i serduszko biło to ja wciąż nie mogę uwierzyć że rozwój jest prawidłowy i z utęsknieniem wyczekuje kolejnej wizyty... Trzeba być najlepszych mysli i w miarę możliwości odcinać się i nie myśleć za dużo!

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vs65gam2gckac.png

Odnośnik do komentarza
Gość PATUSIA1991

Hej:) tez grudzień :) termin 24 ;)
zarodek 5.1 mm ;)
ale czy któraś z was tak ma ?
Wg miesiączki powinien być 9 tydzień.
U mnie 6+1
Czyli 3 tyg różnicy.
Wizyty mam co tydzień czy dzidzia rośnie i rośnie.
Ale dziwi moja ginekolog to.
Serduszko bije, a dzidzia rusza sie mam nadzieje ze wystko ok.

Odnośnik do komentarza
Gość Irka_88

Ja tak serio nie wiem który tydzień ok 10 .
Na każdym usg rozbieżność Ale o dziwo zmniejsza się różnica .Moja kuzynka miała 3 tyg różnicy prawdopodonnie dlatego że była 2 msc po odstąpieniu antykoncepcji i cykle miała zanurzone koncowo urodziła po środku między 2 terminami

A znów ciotka pare lat temu myślała że jest w ciąży..
Zaszaleli jak się okazało w te ciąże zaszła Ale miesiąc później .

Odnośnik do komentarza
Gość Meridka

Cześć Dziewczyny. Podczytuje Was jakiś czas i postanowiłam, że też napiszę ☺ termin mam na 14 grudnia i mam za sobą dopiero jedna wizytę. Druga dopiero za tydzień. Jest to moja pierwsza ciąża, więc każde info i rada to dla mnie coś cennego

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...