Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulinka25

hej, pisałam kiedyś post, miałam wczoraj dostać @ ale nie przyszła, dziś temperatura mi się dalej utrzymuje ale test negatywny. jakbym mogła to bym poszła zrobic test z krwi ale nie mieszkam w Polsce i tutaj ciężko dostac sie do lekarza i zrobić badanie krwi bo lekarz ma wolny termin za tydzień a trzeba mieć od niego skierowanie , nie wiem czy wogole robią testy beta hcg. Może zrobiłam test za wcześnie, tym bardziej że nie był z pierwszego moczu bo wstałam między 2 a 3 do toalety i chyba też piłam wode a test robiłam o 7:40. Poczekam jeszcze kilka dni. Owulacje i tak miałam 3 dni później wiec i @ może przyjść 3 dni później. Gratuluję wam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Gość Paulinka25

Wiem, wiem że tak może być że zwykły test negatywny a w ciąży się jest bo z synem wyszła mi druga kreska dopiero 7 dni po terminie miesiączki. Bedę robić kolejny test dopiero w niedzielę lub poniedziałek chyba że @ przyjdzie wcześniej bo mnie brzuch pobolewa, szyjka jest zamknięta twarda ale nisko. temp nadal 36,9.

Odnośnik do komentarza

Hej ja się łapę na koniec listopada początek grudnia .Czeka mnie cc.
Test pozytywny wyszedł mi w 4 tyg
Byłam na wizycie u gina pod koniec 4 tyg .
I teraz we wtorek -serduvhp bije.
Czeka mnie bardzo ciezki czas .
Mam za sobą 3 ciaze
A jestem mama 3 latki
Synka aniołka 4 L
I w sumie nie wiem kto był pierwszy .

Odnośnik do komentarza

Ja nie będę ryzykować siłami natury .
Ale narazie to odległy temat.
Muszę się skupić na przetrwaniu początków .Mam niewydolność ciśnieniowa szyjki która pojawia się bardzo wcześnie .
Za pierwszym razem wzięło mnie z zaskoczenia.
Teraz będzie walka o każdy dzień chyba że jakimś cudem tym razem nie nie uaktywni,ale to jest mało prawdopodobne

Odnośnik do komentarza

Ja sn rodzilam syna od niedzieli -godz 17 do wtorku godz.13
Skończyło się na wycisnieciu małego przez poloznika. .
Wspomnienia mam fatalne
Przy córce byłam nastawiona na sn tym bardziej ze brak szyjki to miał być szybki poród Ale zdecydowali się na cc ze względu na moje rozejscie spojenia i jej wagę i wzrost .
Teraz kiedy jestem po cięciu już bym się na sn nie zdecydowała mimo że nic przyjemnego.
Ale jak synek mimo wczesnego porodu był duży ,cora też to teraz pewnie tez tak będzie .

Odnośnik do komentarza

czesc, dolaczam do grudniowek :D:D
we wtorek test - dwie kreseczki, od razu beta, w pt powtorka - przyrasta ladnie. wizyte mam dopiero 24.04 i juz chodze po scianach - moja pierwsza ciaza i nie potrafie myslec o niczym innym, tylko, czy wszystko jest w porzadku.

jak u was z objawami? poza pobolewaniem piersi i lekkim pobolewaniem w podbrzuszu nic poki co u siebie nie zaobserowalam (wczoraj zaczal sie 6tc, wg OM).

Odnośnik do komentarza

Witaj nadia1003 gratuluje dwoch kreseczek :) ja tez caly czas mysle czy wszystko ok ale jestem dobrych mysli :)
Ja z objawow to tez czasem brzuch boli ale nie bardzo i piersi odrobinke bola przy dotyku oraz ciemne obwodki wokol sutkow i chyba to wszystko :) czuje sie wspaniale jak na ciaze ale jak narazie to poczatek 4 t 5 d wiec wszystko jeszcze mozliwe :)

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ztsh7asn.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...