Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierwszy test zrobiłam i wyszedł negatywny wiec myślałam że nic z tego nie bedzie. Potem zaczęły boleć mnie piersi i brzuch jak na okres, trwało to 10 dni Ale okres nie przyszedł więc zrobilam od razu dwa testy i wyszły 2 grube krechy :) :)
Nie mogłam się doczekać, więc zapytałam w pracy czy mogę iść do lekarza że względu na samopoczucie... ;) lekarz zrobił usg i wyszła kulka z cialkiem żółtym!! Pęcherzyk miał już 0.63cm a usg wskazało 4w 4d, czyli dziś ma 5 tygodni i 1 dzień. Beta mi wyszła 1678. Jestem mega szczęśliwa, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Także mam nadzieję że u Was też wszystko wyjdzie pozytywnie i kulki będą potwierdzone :)

Odnośnik do komentarza
Gość Spaghetti

Hejka. Ja mam termin na koniec listopada wiec bliżej mi do grudniowek :) w dniu trzecich urodzin mojej córki zrobiłam test i wyszły 2 kreseczki. Potem zrobiłam 2 razy betę i przyrost był zadowalający :) czekam na usg i mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze i w grudniu będę miała drugiego bobaska :)

Odnośnik do komentarza

Byłam teraz u innego lekarza i kuleczka wyszła 3 dni starsza, czyli termin na 28 listopada, ale to i tak nie wiadomo dokładnie więc już zostanę tutaj :)
A jak tam u Was, macie jakieś objawy? Mnie bolą piersi i brzuch czasem, ale poza tym nic, żadnych zachcianek, nudności, zmęczenia- czuje się normalnie. :)

Odnośnik do komentarza
Gość Spaghetti

Ja tez się czuje normalnie.wczesniej miałam jakieś mdłości ale po odstawieniu kawy przeszły.pobolewal mnie tez brzuch ale jakoś tez przestał.natomiast byłam niedawno na usg i wsZystko Ok.serduszko już bije :) wiec nie zamartwiam się brakiem objawów

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny jam mam dostać @ w niedziele i wczoraj pokusiło mnie o zrobienie testu.niby negatywny, ale zapomniałam go wyrzucić i dziś na niego zerkłam a tam druga blada kreska. Hhhm w poprzedniej ciąży też tak miałam za dwa dni powtórzyłam test i były dwie krechy.
Wg moich obliczeń to termin ok 15 grudnia. Fajnie bo córkę mam z 18 grudnia.
Jeżeli chodzi o objawy po powieksxył mi sie biust.

Odnośnik do komentarza

Ja mam wszystkie objawy takie jak przy pierwszej ciąży: pobolewa mnie brzuch, śluz leci, piersi urosły i widać na nich grube żyły no i bolą, do tego kicham jak zwariowana w pierwszej też tak kichałam jak bym była uczulona. Na środę umówiłam się do gina w poniedziałek idę na bete żeby na wizytę mieć już zrobioną

Odnośnik do komentarza
Gość MartynikaMar

Hej
U mnie też wychodzi grudzień - okolice 09.12
Do gina pójdę pod koniec przyszłego tygodnia. Betę monitorowalam i rosła ładnie. 2 dni temu było 1840
To moja 3 ciąża.
Ja te 3 ciążę zaczęłam od mega infekcji...właśnie dlatego tak wcześnie się dowiedziałam o ciąży musiałam to sprawdzić żeby wiedzieć czy mogę brać leki czy nie no podejrzenia były...
Pozdrawiam wszystkie grudniowe Mamusie:)

Odnośnik do komentarza

U mnie
wszytko dobrze juz ale najadlam się strachu. Miałam niewielkie plamienie Ale kilka razy plus ból brzucha i pojechałam w sobotę do szpitala. Na szczęście serduszko bije, małe ma 6w5d wg usg. Zatrzymali mnie na obserwacji 3 dni Ale muszę powiedzieć że bardzo byłam zadowolona i z lekarzy i z pielęgniarek. Okazało się że przyczyna była cytologia i po tym te plamienia. Dostałam na wszelki wypadek duphaston i oszczędny tryb życia.
Teraz jestem już dobrej myśli ♥️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...