9 miesięcy, ciąża

Grudniówki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Falka

Falka

Tak! Przewidywana date mam na 1 grudnia! Oby wszystko było dobrze!!!

59422 falka Kobieta, 34 lata, Lodz
Bzyk

Bzyk

Falka u mnie dopiero będzie testowanie. Mam nadzieję że sie uda! Byłaby to moja druga ciąża.

59417 bzyk Kobieta, 31 lat, Xxx
~Paulinka25

~Paulinka25

u mnie testowanie dopiero 11 kwietnia, jeszcze dużo czekania, jak się uda to termin na 21.12. według im, ale czulam że owu była dzis w nocy wiec 3 dni później czyli termin na wigilię. Oby się udało :)

Falka

Falka

Ja pierwszy test zrobiłam i wyszedł negatywny wiec myślałam że nic z tego nie bedzie. Potem zaczęły boleć mnie piersi i brzuch jak na okres, trwało to 10 dni Ale okres nie przyszedł więc zrobilam od razu dwa testy i wyszły 2 grube krechy :) :)
Nie mogłam się doczekać, więc zapytałam w pracy czy mogę iść do lekarza że względu na samopoczucie... ;) lekarz zrobił usg i wyszła kulka z cialkiem żółtym!! Pęcherzyk miał już 0.63cm a usg wskazało 4w 4d, czyli dziś ma 5 tygodni i 1 dzień. Beta mi wyszła 1678. Jestem mega szczęśliwa, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Także mam nadzieję że u Was też wszystko wyjdzie pozytywnie i kulki będą potwierdzone :)

martita12

martita12

Hej dziewczyny u mnie beta z czwartku na plus mialam powtórzyć w sb ale zamkniete było. Ide jutro

53347 martita12 Kobieta, 36 lat, Warszawa
~Spaghetti

~Spaghetti

Hejka. Ja mam termin na koniec listopada wiec bliżej mi do grudniowek :) w dniu trzecich urodzin mojej córki zrobiłam test i wyszły 2 kreseczki. Potem zrobiłam 2 razy betę i przyrost był zadowalający :) czekam na usg i mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze i w grudniu będę miała drugiego bobaska :)

Falka

Falka

Byłam teraz u innego lekarza i kuleczka wyszła 3 dni starsza, czyli termin na 28 listopada, ale to i tak nie wiadomo dokładnie więc już zostanę tutaj :)
A jak tam u Was, macie jakieś objawy? Mnie bolą piersi i brzuch czasem, ale poza tym nic, żadnych zachcianek, nudności, zmęczenia- czuje się normalnie. :)

~Spaghetti

~Spaghetti

Ja tez się czuje normalnie.wczesniej miałam jakieś mdłości ale po odstawieniu kawy przeszły.pobolewal mnie tez brzuch ale jakoś tez przestał.natomiast byłam niedawno na usg i wsZystko Ok.serduszko już bije :) wiec nie zamartwiam się brakiem objawów