Skocz do zawartości
Forum

czy w tej sytuacji moge byc w ciazy??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie, czy istnieje mozliwosc zajscia w ciaze w mojej sytuacji? Otoz od niedawna znow stosuje tabletki antykoncepcyjne -aktualnie dzisiaj koncze blister ostatnia tabletka(pierwsze opakowanie). Wczesniej mialam od nich przerwe,ktora trwala ok.8 miesiecy. Jeszcze niedlugo przed ich rozpoczeciem zdarzylo mi sie wspolzyc kilka razy bez zabezpieczenia konczac w srodku. Po tym zas dostalam miesiaczke. Pamietam tez,ze byl jeszcze jeden moment kiedy sie kochalismy "po miesiaczce" takze bez niczego.Teraz gdy juz biore tabletki razem ze swoim ukochanym wspolzyjemy dosyc czesto,bez zadnego dodatkowego zabezpieczenia i jest to stosunek "do konca". Nigdy nie zdarzylo mi sie pominac zadnej tabletki,staram sie brac dosyc regularnie jedynie co to zdarzy sie roznica w godzinie o dwie czy trzy ale to nie powinno byc problemem. Zauwazylam zmiany w swoim zachowaniu takie jak: wydaje mi sie,ze jestem bardziej wrazliwa,ogladajac film moge czesto sie wzruszac. Mieszany nastroj raz moge sie gniewac a za chwile chce mi sie plakac. Bol piersi. Ostatnio mialam bol glowy. Do tego od jakiegos czasu czesto kicham a w swoim mlodym zyciu nigdy tyle nie kichalam co ostatnio. Az czuje sie przeziebiona. Niby nic ale jednak dziwna sytuacja. Dodatkowo zaniepokoil mnie fakt,ze wczoraj zaobserwowalam po wizycie w toalecie brazowe plamienie. Myslalam,ze to jednorazowe ale pozniej na bieliznie bylo tego znacznie wiecej, towarzyszyl temu bol brzucha, z przerwami. Licze sie z tym,ze takie plamienie moze nastapic przy zazywaniu tabletek. Rozwazam wizyte u ginekologa. Bede wdzieczna,ze obiektywne odpowiedzi. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Każde współżycie może zakończyć się ciaza. Zanim wydasz kasę na ginekologa kup test ciążowy w aptece i lepiej unikaj alkoholu. Można zrobić test b hcg w laboratorium, masz wtedy większą pewność. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Ja brałam tabletki 3 lata. Nie pomijając żadnej. Nie wymiotując, bez biegunki... Wszystko tak jak w ulotce. Jak mówił lekarz. Książkowo.
A jednak jestem w 3 miesiącu ciąży.
Niby tabletki dają tę pewność, a jednak zdarza się jedna na ileś tam która nie zadziała.
Zrób test i b-hcg. Powodzenia!

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza
Gość Sawanna1

różnie bywa, jak nie brałam tabletek nie zaszłam w ciaze, tylko omijslismy wytrysk do końca w dni płodne, potem chcieliśmy dziecko i odrazu się udało, potem brałam tabletki i nie zaszłam w ciaze, teraz odstawiłam , nie zaszłam w ciaze, właśnie mam 1 okres naturalny i jak się uda w następnym miesiącu będę w ciąży
zrób test ciążowy i będzie pewność
ja mam co miesiąc objawy ciąży a w niej nie jestem

Odnośnik do komentarza
Gość Oczekiwana 13

Witam mam pytanie. Ootoz okres miałam 7 dni temu. Trwal 4 dni i byl skapy. Dzis dziwnie sie czuje. Zawtoty glowy mocne. Nie robilam testu. Nir wiem co o tym myslec. Dodam ze staramy sie od roku z mezem odziecko. Warto zrobic test? ktos tam mial,?

Odnośnik do komentarza
Gość Sawana123

ja w tym miesiącu tak miałam skąpa miesiączka i krótka, 4dc było to już plamienie, test negatywny był w 3dc, zbliżam się do połowy cyklu a nadal myślę o teście bo mam mdłości. to chyba normalne przy staraniach że wszystko kojarzy nam się z objawami ciąży

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...