9 miesięcy, ciąża

Listopadówki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Irka_88

~Irka_88

Ja po dawce energii tzn kroplowek .
Prenatalne ok.
Możliwe że kobietka Ale to tak bez przekonania

~Irka_88

~Irka_88

Zobaczymy na następnym czy faktycznie kobitka .
Może coś jeszcze urośnie ;))

Ana5

Ana5

Wydawało mi się, że czułam dzisiaj dziecia w brzuszku. Takie specyficzne gilgotanie. Zastanawiam się czy to możliwe, bo to dopiero 14 tydzień. Z synkiem czułam od 17.

54791 ana5 Kobieta, 34 lata, krk
~Irka_88

~Irka_88

Ja późno czułam ruchy w poprzednich ciazach .
Zobaczymy jak teraz będzie .
(Napatrzylam się na małe jak fika poruszone przez lekarza to sobie myślałam -jakim cudem nie czuć jeszcze)

~Wika90

~Wika90

Hej. Ja dzisiaj bylam na wizycie u nowego lekarza i... wedlug niego bedzie chlopczyk :) mowie mu,ze na genetycznych sugerowal dziewczynke..a on mowi,ze za miesiac okaze sie kto mial racje hehe. Na nastepna wizyte ide z mezem i coreczka,niech tez obejrzy braciszka albo siostrzyczke :)

~Wika90

~Wika90

Ja nie biore zadnych witamin dla ciezarnych. Tylko jod ,wit D i kwas foliowy.

adumelka

adumelka

Dziewczyny, już po badaniach. usg wyszło dobrze, z krwi pappa też super jestem mega szczęśliwa :) niestety nie dowiedziałam się kto mieszka sobie w brzuszku bo dzidzia zakładała nogę na nogę a kiedy w końcu je wyprostowala to miejsce strageniczne zasłaniala pepowina :D jeszcze nie czuję ruchów, myślę że jeszcze ze dwa tygodnie :) Zandra biorę Pregna plus. Na zdjęciu moje szczęście :)

• listopadowki-2018_67313.jpg
--

5388 adumelka Kobieta, 38 lat, Szprotawa
Sylwia84

Sylwia84

Madzia dzięki za słowa wsparcia :) mam antybiotyk wiec mam nadzieje ze szybko wydobrzeje. Amka wczoraj nie chciała wychodzic z przedszkola wiec dzisiaj już zostanie na leżakowaniu co oznacza ze do 14:30 będę mogła spokojnie odpocząć. Stresa mam jedynie przed poniedziałkiem bo te infekcje... czy wszystko Ok z dzidziusiem... No i antybiotyk. No ale niestety nie dalo się go nie włączyć.

40523 sylwia84 Kobieta, 34 lata, Warszawa
Sylwia84

Sylwia84

Adumelka piękna fota. Mam dość podobna na lodowce:) super ze wszystko Ok, bardzo zazdroszcze :) ja biorę femibion i magne b6. Co do ruchów to tez mam czasami wrażenie ze mnie coś tam gilgota ale raczej nie sadze ze czuje dzidziusia, na usg takim szybkim żeby sprawdzić czy bije serduszko bardzo się ruszał i nic nie czułam.ale czasem w jakiejś określonej pozycji coś tak jakby. W poprzedniej ciazy czułam ruchy już w 14 tyg. I mimo ze lekarz mówił ze to niemożliwe naprawdę tak szybko czułam dzidziusia. W drugiej ciazy czuje się to podobno szybciej.

40523 sylwia84 Kobieta, 34 lata, Warszawa