Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie ze już każda upewnia się co do płci .Super Adumelka ze tyle waży maleńki .Szkoda ze tak jest z teściami , zamiast wspierać to dołują i ciągną w dół .Aniolkowa 2014 u nas jest podobnie rodzina męża nie wie ze jestem w ciąży może się domyślają . 29 lipca minie rok jak moja druga ciąża się zakończyła i od tej daty nie mamy kontaktu z rodzina męża . Nikt się nie interesował co się dzieje , nawet nie zapytali czy coś pomoc , wszędzie jeździliśmy z Kuba bo nie mielsimy z kim go zostawić i do tej pory nie mamy z nimi kontaktu . Oni uważaja chyba ze nic się nie stało i ze to my powinnyście prosić. Tylko jak prosić jak teściowa zapytana dlaczego nie zadzwoniła i nie interesowała się co się dzieje powiedziała ze ona nie dzwoni i ze mój mąż miał dzwonić . Szkoda gadać .Myslalam ze tylko u nas tak jest ale widzę ze nie , przykre to bo najbliższa rodzina powinna się wpierac i to jeszcze w takich chwilach ciężkich . Ale mi się wylało żalu .

Odnośnik do komentarza

Justaa, Aniołkowa, ja już mam z głowy teściową bo jestem po rozwodzie od 6 lat, a wcześniej 2 lata w separacji byliśmy. Jak tylko urodził się mały rozstalismy się. Mój partner, z którym teraz jestem w sumie nie ma mamy, wychowała go babcia z ojcem. Babcia nie żyje, a ojciec mieszka daleko. Może i tak lepiej...

Odnośnik do komentarza

Jak tam po weekendzie żyjecie ? Co u was ? Ja po zaprowadzaniu Kuby do żłobka zaszłam do lumpexu pod domem i kupiłam Kubie 2 koszulki z peppa i georgiem i jeszcze z myszka miki . Lubie tam zaglądać , Kubie jak miał się urodzić to kupiłam bardzo dużo ubranek . Teraz tez kupuje , wiem ze nie którzy nie lubią takich sklepów ale ja odkąd mam go dosłownie pod mieszkaniem to często wpadam i kupuje coś .Najlpsze jest zdziwienie jak ktoś mnie pyta gdzie kupiłam a ja mówię ze tam .

Odnośnik do komentarza

Ja wróciłam do odswiezonego domu chociaż w części .
Cd w sierpniu .
Ogólnie to ciągle liczę ze będziemy mogli powiększyć nasze gniazdko Ale papierologia nas trzyma.
Dziś mi przyszła sukienka na chrzest -pierwszy raz sobie kupiłam taki namiot w którym wyglądam koszmarnie .
Ja lumpexy uważam tylko w kwestii ubrań roboczych .
Jak jeździłam do pracy do Niemiec lub Austrii to koleżanka która prowadzi tzw kilo ciuchy mi coś przynosiła .
Teraz dla męża robocze też od niej biorę 4 razy w roku.

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqkrntvnpgs866.png
https://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1u7cfavpn.png
https://www.suwaczki.com/tickers/wn68badvwoxrnigx.png

Odnośnik do komentarza

Moja hemoglobina i hematokryt są tylko lekko poniżej normy. Na razie mam to najlepiej wyrównać dietą, ale u ciężarnych anemia to częsta dolegliwość. Najważniejsze, że wszystko stanęło w miejscu i się nie pogłębia :)
Jestem po obciążeniu glukozą - brrrrrr ;( dałam radę i wyszło bardzo dobrze :)
Po weekendzie jestem zrelaksowana i spokojna. Wreszcie przestałam się tak stresować :)
Cieszę się tą ciążą :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lea 1991

Hej dziewczyny:) nie pisze ostatnio ale czasu brak. My już po połówkowych i na nich wszystko ok. Jednak u mojej gin okazało się że rozwarcie na opuszek i lekko skrócona szyjka. Jednak u mnie takie cyrki to chyba standard :) Pewnie i to dzieciątko urodzi się wcześniej :)Oby tylko zdrowe.
Unie wyniki morfologii w normie za to tarczyca jest w cały świat bo połowa wyników wskazuje Gravesa- Basedowa a druga Hashimito. Moja gin mówi że to jakieś dziwne. Dziś wizyta u Endo i zobaczymy co dalej:)

Odnośnik do komentarza

Lea199 co zalecił lekarz w związku z rozwarciem i skróceniem szyjki ? Poza pewnie leżeniem , będziesz miała pessar zakładany czy jakieś inne rozwiązanie ,dużo się skróciła ? .Moje wyniki są Ok , idę za tydzień do mojego lekarza to zrobię morfologię ale ostanie wyniki miałam w porządku .Ja mam problem z układem moczowym , ciagle czuje parcie na pęcherz i ból i nie mam żadnych bakterii . Posiew wychodzi ujemny , byłam nawet w sobotę u urologa bo kiedyś miałam kamienie i myślałam ze może to znowu ale nie ma nic . Leczę się nospa i paracetamolem, byłam nawet na izbie ale jak nie ma bakterii to nie nic nie ma .Aniolkowa 2014 fajna sukienka , ja tez chodzę w sukienkach , są chyba najwygodniejsze i fajnie się wyglada .Ja wczoraj zamówiłam w hm online legginsy ciążowe i koszulkę ciążową, są bardzo duże wyprzedaże . Zajrzyjcie w wolnej chwili może coś wam wpadnie w oko.

Odnośnik do komentarza

Tez rozmiarówka jest zawyżona , ja wzięłam S i koszulkę tez s ale nie będąc w ciąży to kupuje tak xs ale teraz mam spory biust bo urósł do mega rozmiaru .Dla dzieci tez są fajne rzeczy , Kubie bardzo dużo rzeczy tam kupuje bo często są promocje ale sukienki to wole przymierzyć bo w hm zawsze są za długie ja mam ledwo 160 cm.Kupilam sobie ponad miesiąc temu sukienkę w zarze i coś czuje ze przechodzę w niej lato bo JeszcZe duży zapas z przodu .Ja ogólnie to preferuje luźny styl poza praca , dresy , koszulki i sandały .

Odnośnik do komentarza

Aniołkowa sukienka jest tego rodzaju, że za wiele nie pokazuje, więc może się uda.

Z tymi szyjkami to zawsze są jaja. Mnie się zaczęła delikatnie skracać po 32 tygodniu, tak więc bez tragedii. Poród był w terminie. Mam nadzieje, że w tej ciąży też będzie przyzwoicie, bo całe dnie latam po zjeżdzalniach i innych huśtawkach za Młodym.

Odnośnik do komentarza

Witam w ten słoneczny dzień
Dziś lewą nogą wstałam albo napięcie przed wizytą.
Od 5 rano płacze o byle co .
Cora wstała w podobnym nastroju .
To będzie bardzo długi dzień
Ale np dziś corka chciała żeby siostra ja kopala
Ja mówię że jeszcze śpi.
"Oo dlaczego śpi
Dzień jest
Słońce świeci
Ja już nie śpię a ona śpi? Pewnie w tym brzuchu słońca nie widać "
Mnie ogarnia jakaś panika ze coś nie tak .
Teoretycznie mam wrażenie że jest ok a stres robi swoje

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqkrntvnpgs866.png
https://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1u7cfavpn.png
https://www.suwaczki.com/tickers/wn68badvwoxrnigx.png

Odnośnik do komentarza

Aniołkowa spokojnie :) Ja rano też zaczęłam panikować, tak od 6 rano córcia dawała o sobie znać, ale dziś czekałam i leżałam nieruchomo do 7:30 i nic. Ale jak tylko zjadłam śniadanie..... rewolucja! Do teraz daje czadu ;) Może to dziś taki dzień :) A nerwy przed wizytą, to chyba nie ma co mieć nadziei, zawsze będą :( Chyba mamy po stracie tak mają.
Głowa do góry! Będzie dobrze i pisz co słychać po wizycie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...