Skocz do zawartości
Forum

PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC, CZY TO MOŻE BYĆ CIĄŻA??


Gość Damian9494

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damian9494

Witam wszystkich mam bardzo ważne pytanie otóż 1 stycznia kochałem się ze swoją partnerką bez zabezpieczenia oczywiście z finiszem na zewnątrz , 4 stycznia miała mieć owulacje a z kad to wiem z tad że ma aplikacje dziennik w telefonie od 2 lat conajmniej, nastepnie kochalismy sie 13 stycznia także bez zabezpieczenia i również z finiszem na zewnątrz okres miała dostać 18 stycznia i tak tez sie stało dostała okres ktory trwał 5 dni jak zawsze te same objawy. Teraz mamy luty Powinna dostać okres w niedzielę 18 lutego dzisiaj jest sroda 3 dzien spóźnienia czy to wgl mozliwe że mogla zajsc w ciążę bo wydaje mi sie to nie logiczne proszę O POMOC JAK NAJSZYBCIEJ !

Odnośnik do komentarza

Sylma jeszcze jest możliwość że to co było w styczniu to nie była miesiączką.Niektore kobiety mają krwawienia na początku w terminie okresu.
A to że kończyłeś na zewnątrz nie znaczy że nie doszło do zapłodnienia.W trakcie stosunku również wydziela się płyn w którym są plemniki.Nie trzeba czekać na finał.Jesli kochaliscie się przed owulacja bez zabezpieczenia to jest to bardzo prawdopodobne że zaszła w ciążę.STOSUNEK PRZERYWANY NIE JEST FORMĄ ANTYKONCEPCJI!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia94

Hej. Może zacznę od początku ,choruje na niedoczynność tarczycy ,kiedyś miałam nieregularne miesiączki ,jednak od prawie roku są one regularne , mój cykl trwa 26-28 dni ,ostatni okres miałam 18 stycznia i powinnam okres dostać między 13-15 lutego ,jednak go nie ma ,dzisiaj popołudniu zrobiłam test ciążowy ,który wyszedł negatywny . Przyznam ,że nie zauważyłam żadnych zmian ,prócz brak miesiączki i częstsze siusianie ,chociaż i czasami mam lekki ból pleców przy kości ogonowej . Jak myślicie dziewczyny ,powinnam powtórzyć test za kilka dni (jeśli okres się nadal nie pojawi) ,czy poprostu czekać na okres ? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi , Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Anonimowalili

Okres powinien być 15 luty. A test robiony 22. Czyli 7 dni po terminie raczej jest już wiarygodny. A miesiączka spóźnia się np przez jakiś stres, przeziębienie itp.
Ja ostatnio miałam wypadek samochodowy i przez stres z nim związany dostałam mlekotoku z piersi. Nie karmię już od 2 lat. A w ciąży nie jestem i nie ma podstaw bym mogła ja podejrzewać chyba że wiatropylnie. Miesiączki też nie dostalam. A Ty masz podstawy by wogole myśleć że brak miesiączki mógłby być spowodowany ciąża?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...