Skocz do zawartości
Forum

Testy pozytywne


Gość Sylasylasyla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sylasylasyla

Mam 21lat i odkad pamietam mialam problemy z torbielami i nieregularnymi miesiaczkami. Tym razem jednak ostatni okres mialam 3 stycznia, cykle to 35 dni zazwyczaj. Doszlo do stosunku pomiędzy mną a partnerem w polowie zeszlego miesiąca. Miesiaczki nadal nie dostałam ale za to mam non stop wzdety brzuch, przy tym bole miesiaczkowe, takie jak zawsze, klocie, ciagniecie, czasem nawet mocniejsze. Caly czas kotluje mi sie w brzuchu, jem i jem a nie czuje tej sytości. Piersi bola jak oszalałe, są bardzo napuchnięte. W nocy nie moge zasnąć za to za dnia non stop jetem senna. Zrobilam 4 testy z innych firm, przed wczoraj 2 i wczoraj dwa. Na kazdym z nich pojawila sie druga kreska bardzo blada. Natomiast na wczorajszym wieczornym tescie nic nie wyszlo. Czy te wzdecia, brak okresu i te blade kreski mogą być wynikiem jakiegos torbiela? Czy ktoras z was miala podobnie? Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza

Miałam podobnie ale nie miałąm problemów z torbielami więc moja odpowiedź pewnie Cię nie zadowoli. Są takie przypadki gdzie mimo braku @ i dodatniego testu ciażowego to nie ciąża tylko np guz ale to potwierdzić i wykluczyć może tylko lekarz. Umów się na wizytę, jeśli będziesz musiała długo czekać zrób badanie krwi na poziom beta hcg. Myślę, że jak najszybciej powinnaś spotkać się z ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...