Skocz do zawartości
Forum

Wózek dla dwójki


Rekomendowane odpowiedzi

Kochane mamy!

Jakie rozwiązanie polecacie dla dwójki dzieci?
Różnica wieku to niespełna dwa lata, ale starszy ciagle z wózka korzysta, sporo, bo drzemka w ciągu dnia jest w wózku

Czy lepiej kupić dostawkę i odzwyczajać od wózka
Czy taki dla dwójki wózek?
Jaki najsensowniejszy?

Myślałam o bugaboo donkey bo jest zwężany i można jechać z jednym albo z dwójka
A czy jakieś wózki jeszcze maja takie rozwiązania?

Październikówka '16 i '18 :)

Odnośnik do komentarza

My niby tak jak dziewczyny piszą zrezygnowaliśmy z wożenia i przyzwyczailiśmy do chodzenia ale z takim 1,5 r to jest 2 do przodu 3 do tyłu.A przy porannym marszobiegu z 3,a nie długo z 4 to zdecydowaliśmy się kupić podwójny - EasyWalker Duo.Jest naprawdę zwrotny i leciutko się prowadzi.Mimo że obecnie na 2 pasażera pakuje mi się 2,5 latka.Takze mam do przewozu jakieś 30 kg.Kola duże pompowane,dobra amortyzacja, którą można regulować w razie potrzeby.O dziwo mieści się w standardowych drzwiach 80,na co nie wygląda.Mimo sporych gabarytów jest lekki.Spacerówki mają fajne osłonki od słońca.Moje dzieci zawsze narzekały w lecie że gdzieś im świeci a teraz nie będzie takiego problemu.Wykonany jest bardzo solidnie,z wysokiej jakości materiałów.Uwazam że warto zainwestować.My kupiliśmy używany bo nowy był poza naszym zasięgiem,ale trafił nam się wyjątkowo zadbany egzemplarz także myślę że posłuży.

Odnośnik do komentarza

Zapomnialam dodać że na wyjazdy wakacyjne z większą gromadką to też jest fajne rozwiązanie i bardzo ułatwia wspólne wypady.Wiadomo jedno malutkie to śpi na okrągło,ale to starsze w południe też drzemkuje i wtedy zawsze może przespać się w wózku.
My do tej pory mieliśmy zawsze pod ręką chustę ale nie było to do końca wygodne rozwiązanie bo plecy mają swoją wytrzymałość.A teraz z 4 to już w ogóle kosmos.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...